ادغام ... تفکیک مجدد... تهران... ایران... کی باورش میشه...؟

aram ft

New member
:13:بچه ها نمی دونم پستم تکراریه یا نه.. من دیروز خبرو تو روزنامه خوندم... تفکیک مجدد تهران و ایران... باورم نمیشه... سال89 که خبر ادغام اومد من دانشجوی تهران بودم.. کلی اعتراض کردیم... کلی نامه نوشتیم... استادا همه می گفتند کسی نظر ما رو اصلا نپرسیده... دانشگاه ایران خوب بود.. تهران هم خوب بود... هر کدوم داشتند کار خودشونو می کردند... من سه سال تهران بودم بعد ادغام سال چهارم علوم آزمایشگاهی رو تو پردیس همت خوندم... انگار نه انگار سال آخری بودیم، مثل ترم یکی ها شده بودیم... همش کل کل و دعوا بود. هم بین استادا هم بین بچه ها. همه رو به جون هم انداختد. بعد حالا دوباره می گن تفکیک. آخه کی باورش میشه؟؟؟؟ عمق فاجعه خیلی زیاده. من واقعا هنگ گردم ...

varia

Well-known member
از ماست که برماست. دروغ+ریا+دستمال+به مقدار کم تلاش= قبولی در انتخابات و انجام کارهای کارشناسی شده!!

jo-boy

New member
جالب اینجاست که از روز اعلام خبر تمام تابلوهایی که روشون نوشته شده بوده دانشگاه علوم پزشکی تهران ، تهرانشو یا پاک کردن یا با مقوا روشو پوشوندن !

factorVIII

Member
اون سالی که دانشگاه ایران تصاحب کردن هم شبانه این کار کردن! حتی صبحش روسای هر دانشکده وارد اتاق رئیس اون دانشکده شدن و کلا حرکتشون خیلی تحقیر آمیز بود، هر چند انفصال ایران از تهران اشتباه پشت اشتباه دیگری است اماحداقل دلم خنک شده که این اتفاق افتاده و رئیس روسایی که اون روزا خیلی شاد بودن حالا دپرس میبینم خیلی خوشحالم!

nutgirl92

New member
به نظر من که مهم نیست
چون من از اول شهید بهشتی بودم :image170::riz481:

najma

New member
خدا اون باعث و بانی اولیش رو لعنت کنه ...
فکر میکنن ادغام دانشگاه هم مثل حذف کوکب خانم از کتاب درسیه . معلوم نبوده شب ، نن جون کدومشون به خوابش اومده بوده . خواستن مثلا توی رنکینگ ها رتبه دانشگاه تهران رو ارتقا بدن ، دیدن نه مثل اینکه نمیشه سر همه دنیا کلاه گذاشت .
از قدیم گفتن یک دیوانه یک سنگ توی چاه میندازه که صد تا عاقل نمیتونن در بیارن .
:13:

بالا