اخبار مربوط به آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

food17

New member

سلام و تبریک
همه پذیرفته شده ها و نشده ها می تونن تو تکمیل ظرفیت شرکت کنن

خوب مشکل اینجاست که بعضی ها میگن اگه مراغه که قبول شدی ثبتنام کنی تکمیل شرکتت نمیدن میگن نباید ثبتنام کنی میدونید میشه یا نه؟

foroozan

New member
سلام من امروز رفتم واسه ثبت نام ولی ریز نمراتو ندارم بجاش چکار باید بکنم؟
مسیر دانشگاهم دوره نمیتونم تااونجا برم بجاش چه تبصره ای هست؟
لطفا راهنمایی کتید

princess

New member
سلام اخه ریزنمراتو الان که نمی دن برای همون بجای اون از ما یه سفته دومیلیونی گرفتن.

princess

New member
منم رفتم تهران کارای ثبت ناممو انجام دادم. افراد ثبت نام کننده خیلی بی ادبانه پاسخگو بودن. ابروی هرچی تهرونی بردن. واقعا براشون متاسفم

bahram-68

New member
منم رفتم تهران کارای ثبت ناممو انجام دادم. افراد ثبت نام کننده خیلی بی ادبانه پاسخگو بودن. ابروی هرچی تهرونی بردن. واقعا براشون متاسفم

واقعنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

واقعنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

princess

New member
بله واقعا.اصلا نمی ذاشتن آدم سوال بپرسه.با بی حوصلگی و بی ادبی جواب می دادن.با کارشناسی ارشد اینجوری حرف می زدن دیگه نمی دونم با کارشناسیش چطور حرف می زدن.دیگه داشتم منصرف می شدم

bahram-68

New member
واقعا که
ولی من که یزد رفتم اصلا خود مسول آموزشی واسم انتخاب واحد کرد و کارمو انجام داد،خیلی هم مهربون بوده

- - - Updated - - -

واقعا که
ولی من که یزد رفتم اصلا خود مسول آموزشی واسم انتخاب واحد کرد و کارمو انجام داد،خیلی هم مهربون بوده

princess

New member
ماهنوز انتخاب واحد نکردیم تازه گفتن شنبه زنگ بزنید تا بهتون بگیم که نیمسال اولین یا دوم.اصلا درست جواب نمی دادن .اگه دوباره سوال می پرسیدی عصبانی می شدن.واقعا مسخرست

foroozan

New member
ماهنوز انتخاب واحد نکردیم تازه گفتن شنبه زنگ بزنید تا بهتون بگیم که نیمسال اولین یا دوم.اصلا درست جواب نمی دادن .اگه دوباره سوال می پرسیدی عصبانی می شدن.واقعا مسخرست

کاملا باهات موافقم منم امروز رفتم واسه ثبت نام ولی هرسوالی میپرسیدم خوب جوابمو نمیدادن!
منکه تابحال دانشگاه دولتی درس نخوندم ولی رفتار پرسنل دانشگاههای ازاد باارباب رجوع صفره

princess

New member
من کارشناسیمو دولتی گیلان خوندم.خیلی مودب بودن .تبریک می گفتن. رومیزاشون شکلات بود.ولی آزاد تهران اینقدر بی ادب بودن که نگو. به سرم زده بود که نرم.این همه پول بده بعد اون رفتارو با آدم بکنن.:13::14:

princess

New member
سلام
کسی هست که آزاد دانشگاه تهران قبول شده باشه؟

سه شنبه رفتیم تهران ثبت نام کردم گفتن شنبه زنگ بزنید تا بگیم نیم سال اولین یا دوم. شنبه زنگ زدم هرچی تلفن خونه وصل می کرد داخلی مربوطه کسی جواب نمی داد.بنده خدا تلفن خونه گفت از صبح تا الان خیلیا زنگ زدن اینجا ولی کسی جواب نمی داد.هنوز انتخاب واحدهم نکردیم

salehi_3m3

New member
من میکروب کرج قبول شدم.رفتم ثبت نام 2ساعته کارم تموم شد. انتخاب واحدم کردم.گفتن برید اول مهر بیایید .رفتارشون هم نسبت به کارکنان آموزش دوره ی کارشناسی که دولتی بودم خیلی بهتر بود

آخرین ویرایش:

foroozan

New member
سلام
کسی هست که آزاد دانشگاه تهران قبول شده باشه؟

سه شنبه رفتیم تهران ثبت نام کردم گفتن شنبه زنگ بزنید تا بگیم نیم سال اولین یا دوم. شنبه زنگ زدم هرچی تلفن خونه وصل می کرد داخلی مربوطه کسی جواب نمی داد.بنده خدا تلفن خونه گفت از صبح تا الان خیلیا زنگ زدن اینجا ولی کسی جواب نمی داد.هنوز انتخاب واحدهم نکردیم
سلام من علوم دارویی قبول شدم
اگه کمکی خواستی بگو

omid9030

New member
بچه ها باز برای دانشگاه ازاد تکمیل ظرفیت اعلام میشه ؟؟
میشه یه نفر زود بهم جواب بده ؟
برای یکی از دوستام میخام

TrueLove90

New member
بچه ها باز برای دانشگاه ازاد تکمیل ظرفیت اعلام میشه ؟؟
میشه یه نفر زود بهم جواب بده ؟
برای یکی از دوستام میخام

...

تکمیل ظرفیت ارشد آزاد از شنبه شروع شده

به سایت azmoon.org مراجعه کنین ، رشته ها و دانشگاها و شهرا رو نوشته

احتمالا مثه قبل یکی دوبار دیگه هم میگیره ، به سایت مراجعه داشته باشین مرتب

...

nazanin s

New member
بچه ها من پارسال داشنگاه ازاد شرکت کردم و انتخاب اولمو فقط علوم تحقیقات هران زدم اما قبول نشدم ولی تو تکمیل طرفیتن شرکت نکرده بودم موقعی که جوابای تکمیل ظرفیت اومدش رفتم یه سر زدم دیدم اونا منو خودشون تو تکمیل ظرفیت شرکت دادن و منو تو واحد تهران غرب قبول کرده بودن اخه رشته منو هم علوم تحقیقات میگرفت هم تهران غرب
چقدر خدا دوستت داشته ها :a2d3:

بالا