اتحاد و گرفتن حق ضایع شده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sayeomidvar

New member
از همه ی دوستان ممنونم که انقدر زحمت کشیدند. اینجا که سر می زنم آروم میشم. خییییللللییییی استرس دارم!!!!!! الان ساعت 7 صبح است! دیشب خوابم نمیبرد!
خدا یا کمکمون کن.
نجما جونم دوستان عزیز آقایان کیان و جو از شما ممنونم که کمک کردید تا قسمتی از حقمون را بگیریم بهترن چیزهای دنیا را براتون آرزو میکنم.

sayeomidvar

New member
رييس مركز سنجش آموزش پزشكي وزارت بهداشت از اعلام نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد رشته*هاي علوم پزشكي در روز دوشنبه هفته آينده خبر داد.

دكتر جبرائيل نسل سراجي در گفت*وگو با ايسنا، با بيان اينكه نتايج آزمون كارشناسي ارشد رشته*هاي علوم پزشكي ششم شهريور ماه اعلام مي*شود، اظهاركرد: داوطلبان مي*توانند با مراجعه به سايت مركز سنجش آموزش پزشكي به نشاني به سايت مركز سنجش آموزش پزشكي خوش آمديد در مهلت مذكور نسبت به مشاهده نتايج خود اقدام كنند.

وي با اشاره به پذيرش 10 درصد داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد رشته*هاي علوم پزشكي، گفت: بيش از پنج هزار داوطلب در اين دوره از آزمون پذيرفته مي*شوند.سراجي با اشاره به ثبت*نام حدود 65 هزار داوطلب در اين دوره از آزمون كارشناسي ارشد رشته*هاي علوم پزشكي، تصريح كرد: حدود 20 درصد از داوطلبان در جلسه آزمون غائب بودند.

jo-boy

New member
وي با اشاره به پذيرش 10 درصد داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد رشته*هاي علوم پزشكي، گفت: بيش از پنج هزار داوطلب در اين دوره از آزمون پذيرفته مي*شوند.سراجي با اشاره به ثبت*نام حدود 65 هزار داوطلب در اين دوره از آزمون كارشناسي ارشد رشته*هاي علوم پزشكي، تصريح كرد: حدود 20 درصد از داوطلبان در جلسه آزمون غائب بودند.

یعنی امسال حدود 52 هزار نفر شرکت کردند و پارسال هم 53 هزار بئدند.هزار نفر کمتر شده . باز خوبه...!

پرستاری86

New member
یعنی امسال حدود 52 هزار نفر شرکت کردند و پارسال هم 53 هزار بئدند.هزار نفر کمتر شده . باز خوبه...!
علت اصلیش طرح اجباری برخی از رشته ها هست
البته اون 20 درصدی هم که شرکت نکردن چیزی بارشون نبوده و اصلا قبول هم نمیشدن.

sayeomidvar

New member
توجه توجه
سازمان سنجش پزشکی اعلام کرد

اعلام نتايج نهائي آزمونهاي كارشناسي ارشد و دستياري دندانپزشكي (بعد از برگزاري اجلاس) به تاريخ 12/6/91 ساعت 18موكول و از طريق همين سامانه قابل رويت خواهد بود

kian

New member
وای آقا.. این تاپیک تاخیر نتایج رو نگاه کردین!!!
انگار یه عده تا حالا تو غار بودن الان اومدن بیرون!!!
خوبه 100بار گفته شد که بدلیل اجلاس و بررسی مجدد برخی رشته ها ممکنه که نتایج شنبه بره رو سایت!!!
حالا شده 2شنبه هفته بعد!! تازه این که خوبه!! حداقل میدونیم که دیگه رتبون رو اشتباهی عوضی نمیزنن!! یه نگاه میندازن بعد اشتباه اعلامش میکنن!!!!!!!!!!!

اما در مورد تغیر کلید رشته های که سوالات فرستادن بدون شک تغیرات اعمال خواهد شد!!!! واین نوید بخش راهی خواهد بود که هیچ قدرتی از قدرت مردم بیشتر نیست!!!
و میشه خیلی از چیزا رو به صورت مطلوب تغییر داد شاید اگه مثل همیتن اعتراض ارشد به نامه اعتراضی گرایش زیست و علوم پایه هم این همه توجه بشه و من بتونم تعداد آمار زیادی به مجلس تحویل بدم بتونیم اونجا هم یه حرکت مفیدی واسه نجات آیندگان تحصیل در این گرایشها انجام بدیم!!!
و واقعا خوشحالم که تونستیم ثابت کنیم هیچگاه زیر بار اشتباه نخواهیم رفت حتی اگر قدرت از آن غلط اندیشان باشد!!!!!
.....
هیچ لذتی در دنیا برای انسان گوارا تر از آن نیست که : صبح که فر هستی بخش خورشید مهر از سوی مشرق خدای پاکی طلوع میکند روییدن کشته های خویش را ببیند...
( از اوراد های آیین میترایی..مهر پرستی.. در کتیبه های معبد آناهیتا در1400ق.م)

sayeomidvar

New member
عمو یادگار ...... شما که دیگه نمیرید تو غار!!!!!!

اعلام نتایج شده یکشنبه هفته بعد نه "2شنبه" !!!!!!!!!
مثل اینکه سازمان سنجش پزشکی رو چشم و هم چشمی با سازمان سنجش تاریخ اعلام رو عوض کرد!!! تا ساعت 10 صبح هم تمام اخبار و رسانه ها امروز را برای اعلام نتایج اعلام کردند!!!!!!!!
انشاا... این فرصتی باشه که ما اعلام تغییرات بیشتر در همه ی رشته ها را روی سایت ببینیم.
خدایا همه چیز با خواست و کرم خودت درست شد باز هم به تو توکل میکنیم.

kian

New member
سایه جون!!! منظور من به متن شما تو این تاپیک نبود! به تاپیک ایجاد شده توی قسمت اطلاعات که راجع به اعلام نتایج در هفته آینده!! فن شده و هر کی هرچی از دهنش امده گفته!! بود که مایه شرم تو این انجمن شده!!! شما که عزیز دل مایی اگه نمیومدی بگی تا غروب میرفتیم سنجش که !!!
و حالا که خودت گفتی شما اول نگاه به لحن اون خط نظر من بکن!!! که به طنزه و یه روزهم من گزاشتم روش!!!
بعد عزیزم خودت پیام 2ام امروزت رو یه نگاه بنداز...... ببین کی اول برجک 2شنبه رو آورده پاین.......
4کر ادبت هستیم بانو........

najma

New member
بابا اینا چرا اینجورین .... اصلا عفت کلام براشون معنی نداره .
خب ما هم ناراحتیم و بهمون استرس وارد شده .
خود من کلا وضع جسمانیم ریخته به هم .

بنده خدا این ادمین .... همش عین ناظما باید مواظب رفتار اینا باشه و هی تاپیک ببنده و تذکر بده ...

fateme67

New member
خب این احتمال میرفت که نتایج دیرتر اعلام میشه اصلا من 1جورایی مطمئن بودم که نتایج امروز نمیاد..مهم اینه که اعتراض ما جواب داد وتغییرات اعمال شد..حالا 6 روز دیرتر که اشکالی نداره...با کیان و نجما موافقم منم خب دوس دارم زودتر ببینم نتیجه چی شده ولی اینم درست نیس که بی احترامی کنیم به محیط و فضای این انجمن...اینجا یه انجمن علمیه و همه ما تحصیل کرده ایم..موفق باشین:thumbsupsmileyanim:

S

smko.boukan

Guest
والا ما که از پارسال به این وضع عادت کردیم
احتمالأ نتایج 20م به بعد میاد

sayeomidvar

New member
سایه جون!!! منظور من به متن شما تو این تاپیک نبود! به تاپیک ایجاد شده توی قسمت اطلاعات که راجع به اعلام نتایج در هفته آینده!! فن شده و هر کی هرچی از دهنش امده گفته!! بود که مایه شرم تو این انجمن شده!!! شما که عزیز دل مایی اگه نمیومدی بگی تا غروب میرفتیم سنجش که !!!
و حالا که خودت گفتی شما اول نگاه به لحن اون خط نظر من بکن!!! که به طنزه و یه روزهم من گزاشتم روش!!!
بعد عزیزم خودت پیام 2ام امروزت رو یه نگاه بنداز...... ببین کی اول برجک 2شنبه رو آورده پاین.......
4کر ادبت هستیم بانو........

آقا کیان در مورد اون تایپیک حق با شما بود من اونو هنوز ندیده بودم!!!!
درمورد دوشنبه، اون مربوط به صحبت یک هفته پیش نسل سراجی بود... دوباره بخونید نوشته دوشنبه 6 شهریور....
شما بزرگوارید من از شما عذرخواهی

sayeomidvar

New member
همه میدونید که هر سال نتایج آزمون ارشد علوم پایه زودتر از آزمون ارشد علوم پزشکی می امد! و امسال ما همه از اینکه سازمان سنجش دیرتر از سازمان سنجش پزشکی اعلام نتایج را عنوان کرد متعجب شدیم! بعد بهونه اجلاس سران را گفتند.... خب اینها همه قبول ولی یکشنبه 5 شهریور توی رسانه ملی اعلام میشه ارشد سازمان سنجش 12 شهریور و ارشد علوم پزشکی فردا 6 شهریور ... حتی تعدادی از روزنامه های روز 6 شهریور این موضوع را تیتر کردند ولی ما تا ساعت 14 ظهر منتظر میمونیم خبری نیست یکدفعه بی مقدمه نظر سنجش پطشکی اعلام میشه!!!! من از این میترسم که بازم بگن مثل سالهای قبل چون سازمان سنجش 12 اعلام میکنه علوم زشکی باید بعدش اعلام کنه!!!!
واا.... اینها همه چشم و هم چشمی است وگرنه اجلاس سران بیش از 3 ماهه که همه جا اعلام شده بود مسیئولین محترم نمیتونستند حداقل یک روزز قبل بگن؟! جتما باید 4 ساعت مونده به اعلام نتایج عنوان کنند!!!!؟؟؟؟؟
کاش حداقل تغییر سوالات رشته های دیگه رو می زدند. دیگه که بهونه ای ندارند 5 روز وقت دارند!

**^^**

New member
آره ایشالا فردا نتایج میاد و هیچ کدوممون ناامید نمیشیم چون خبرای خوب به دستمون میرسه :thanks:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا