آیا می توانم درکنکور ارشد سال 94-93 شرکت کنم یا باید طرح بروم؟خواهش می کنم جواب بدید

simin69

New member
دفتر پرستاری کجا ؟ از اون خانومی که مسئول طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت بود پرسیدم میشه کاری غیر از پرستاری انجام داد ؟ اونم با یه لحن خیلی بدی گفت اگه کتابداری خونده بودی میتونستی تو کتابخونه مشغول بشی . در رابطه با تدریس هم که تمام دانشگاهها کادر علوم پایه دارن و فکر نمیکنم به یه نیروی فوق لیسانس برای تدریس نیاز داشته باشن
دفتر پرستاری دانشگاهی که می خوای طرح رو بگذرونی.اون خانم میدونست که ارشد فیزیو دارید؟معمولا واسه آزمایشگاه میگیرن

elham2012

New member
البته من فکر می کنم الهام خانم به اشتباه گفتند فیزیو جانوری منظورشون پزشکی بوده ولی در هر صورت واسه هر دو این ها واسه آزمایشگاه بخش های تحقیقاتی و تدریس می تونن طرحشون رو بگذرونن

سلام..عزیزم فیزیولوژی جانوری که وزارت علوم آزمون میدیم طرح نداره ولی فیزیولوژی پزشکی که وزارت بهداشت آزمون میدیم 1سال طرح داره که واسه ما که 2سال هم طرح هوشبری داریم میشه 3سال طرح مرتبط با فیزیولوزی پزشکی..
سوال من راجع به جانوری بود که خب با تحقیقاتی خودم کردمو بچه ها گفتن انگار اینطوری میشه که 2سال طرح هوشبریو متناسب با مدرک ارشد میریم.همینجوری که سیمین جان گفتن.

simin69

New member
سلام..عزیزم فیزیولوژی جانوری که وزارت علوم آزمون میدیم طرح نداره ولی فیزیولوژی پزشکی که وزارت بهداشت آزمون میدیم 1سال طرح داره که واسه ما که 2سال هم طرح هوشبری داریم میشه 3سال طرح مرتبط با فیزیولوزی پزشکی..
سوال من راجع به جانوری بود که خب با تحقیقاتی خودم کردمو بچه ها گفتن انگار اینطوری میشه که 2سال طرح هوشبریو متناسب با مدرک ارشد میریم.همینجوری که سیمین جان گفتن.
الهام جان شما از کجا خبر دارید که ارشد فیزیو پزشکی 1 سال طرح داره عزیزم؟؟؟؟؟آخه فیزیو پزشکی جز رشته های مازاد هست

mk.unknown

New member

نه بابا فیزیولوژی طرح نداره. بازار کارش هم کامل اشباح شده هیچ جا نیاز ندارن. چجوری میشه دو سال طرح رو متناسب با مدرک ارشد گذروند؟ مرجعی هست که بتونم اطلاعات کامل ازشون بگیرم؟ اون دفتر پرستاری هم که دوستمون گفت اصلاً در جریان نیستن میگن به وزارت خونه باید مراجعه کنی

elnaz falahi

New member
من مرداد 91 فارغ التحصیل شدم.امسالم کنکور شرکت کردم.حالا برا 93 میتونم شرکت کنم؟

من از سازمان طرح پرسیدم گفتن که نمیشه. فقط یک بار میشه کنکور داد بعد از فارغ التحصیلی. من اسفند 91 فارق التحصیل شدم

simin69

New member
نه بابا فیزیولوژی طرح نداره. بازار کارش هم کامل اشباح شده هیچ جا نیاز ندارن. چجوری میشه دو سال طرح رو متناسب با مدرک ارشد گذروند؟ مرجعی هست که بتونم اطلاعات کامل ازشون بگیرم؟ اون دفتر پرستاری هم که دوستمون گفت اصلاً در جریان نیستن میگن به وزارت خونه باید مراجعه کنی

به نظر من برید با اساتید فیزیو دانشگاه صحبت کنید اونا اگر نیاز داشته باشن حتما بهتون میگن

eli m

New member
افرادي که به هنگام ثبت نام در آزمون ترم آخر دانشجویی بوده و پس از تاریخ برگزاري آزمون فارغ التحصیل
شوند، چنانچه در آزمون مربوطه پذیرفته نشوند، در صورتی که حداکثر بیش از یک سال از زمان فارغالتحصیلی آنها به هنگام ثبت
نام تا آزمون بعدي نگذشته باشد، میتوانند یکبار دیگر در آزمون مربوطه اعم از رشته مرتبط و غیر مرتبط شرکت نمایند. (به عبارتی
افرادي که قبل ازتاریخ برگزاري آزمون فارغالتحصیل میشوند به دلیل اینکه مشمول محسوب می گردند، در صورت شرکت در
آزمون از فرصت یک بار خود استفاده مینمایند ).
من میتونم شرکت کنم؟
بهمن 91 فارغ التحصیل شدم...
با توجه به متن بالا مخصوصا قسمت قرمز رنگ...
کمــــــــــــــــــــــــک....

leila1

New member
خواهشا کمکم کنیییید من که 91/11/14 فارغ التحصیل شدم میتونم 93 ارشد شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pariya

New member
سلام
چنتاازدوستای من ارشد قبول شدن طرحم بودن...توقف طرح زدن رفتن دانشجوی ارشد شدن
موفق باشید:smilies-azardl (181:smilies-azardl (181:ad54ad:

leila1

New member
سلام
چنتاازدوستای من ارشد قبول شدن طرحم بودن...توقف طرح زدن رفتن دانشجوی ارشد شدن
موفق باشید:smilies-azardl (181:smilies-azardl (181:ad54ad:

ممنون گلم.از بابت این گفتم که یکسال از فارغ التحصیلیم نگذشته باشه.اگه همون روز اول ثبت نام کنم یکسال نمیشه ایااا؟:tonguesmiley:

بالا