آیا می توانم درکنکور ارشد سال 94-93 شرکت کنم یا باید طرح بروم؟خواهش می کنم جواب بدید

elham2012

New member
سلام.
بچه ها اگه رشته ای که بخوایم ارشد بخونیم طرح نداشته باشه،تکلیف طرح اجباریمون چی میشه؟
فرض کنید منکه هوشبریم برم 2سال فیزیولوژی جانوری که طرح نداره بخونم بعد از 2سال باید دوباره طرح هوشبریو برم؟
واقعا سرگردونم .راهنماییم کنید.
آخه بعد دو سال که همه چیز یادم میره:sadsmiley:

PMN

New member
سلام.
بچه ها اگه رشته ای که بخوایم ارشد بخونیم طرح نداشته باشه،تکلیف طرح اجباریمون چی میشه؟
فرض کنید منکه هوشبریم برم 2سال فیزیولوژی جانوری که طرح نداره بخونم بعد از 2سال باید دوباره طرح هوشبریو برم؟
آره باید بری مگه اینکه تا اونموقع طرح رشتت اختیاری شه!
تا جایی که من میدونم رشته های ارشد طرح ندارن

elnaz falahi

New member
من تاریخ فارق التحصیلیم آخرای اسفند 91 هست. پس میتونم کنکور بدم. مرسی بچه ها از جواباتون:thanks:

simin69

New member
سلام.
سلام
منم همین سوال رو داشتم ولی از چند نفر که پرسیدم گفتن می تونی طرحت رو رشته ای که ارشد خوندی بری

simin69

New member
اونوخ طرح فیزیو جانوریو کجا باید یره؟ :smiliess (12):
البته من فکر می کنم الهام خانم به اشتباه گفتند فیزیو جانوری منظورشون پزشکی بوده ولی در هر صورت واسه هر دو این ها واسه آزمایشگاه بخش های تحقیقاتی و تدریس می تونن طرحشون رو بگذرونن

simin69

New member

PMN

New member
من از استاد های خودمون پرسیدم دیگه نمیدونم:smiliess (11):

- - - Updated - - -

من از استاد های خودمون پرسیدم دیگه نمیدونم:smiliess (11):

راس میگیا! فک کنم بشه! چون میدونم بعد ارشد میشه برا طرح رفت تدریس

nazanin s

New member
درود.
دوستانی که امسال شرکت کردن و در زمان شرکت توی آزمون هنوز فارغ التحصیل نشده بودن میتونن سال آینده نیز شرکت کنن و دوستانی که در هنگام ثبت نام آزمون رسما فارغ التحصل شدن حق شرکت در آزمون تا زمان تعیین تکلیف طرحشون (چه معافیت چه پایان طرح) رو ندارن.
یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟من تیر 92 فارغ التحصیل شدم چند ماه دیگه نوبت طرحم میشه یعنی نمیتونم شرکت کنم؟؟؟؟بچه های ما که شرکت میکردن بعد اگه قبول میشدن توقف طرح میخوردن میرفتن درس میخوندن بعد از مدرکشون دوباره طرحشونو ادامه میدادن.تازه یه سری از بچه ها هم طرح میرفتن هم ارشد میخوندن نمیدونم چه جوری حالا!شاید مخفیانه!!!؟؟؟

sky

New member
من مرداد 91 فارغ التحصیل شدم.امسالم کنکور شرکت کردم.حالا برا 93 میتونم شرکت کنم؟

sepid71

New member
البته من فکر می کنم الهام خانم به اشتباه گفتند فیزیو جانوری منظورشون پزشکی بوده ولی در هر صورت واسه هر دو این ها واسه آزمایشگاه بخش های تحقیقاتی و تدریس می تونن طرحشون رو بگذرونن

مگه تدریس جز طرح حساب میشه؟
منطورت رو از تدریس متوجه نشدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohadese

New member
سلام

من 92فارغ شدم اگه کنکور وزارت علوم شرکت کنم کنکور وزارت بهداشت هم اجازه ی شرکت دارم؟آخه نوشتن صرفا یکبار میتوانن در کنکور تا یک سال بعد از فارغ التحصیلی آزمون شرکت کنن

mk.unknown

New member
بله عزیزم چز طرح حساب میشه گلم

دوست عزیز اگه تو این زمینه اطلاعات داری لطف کن من رو راهنمایی کن. من ارشد فیزیولوژی دارم با کارشناسی پرستاری. امکانش هست طرحمو به جای بیمارستان تو مراکز تحقیقاتی بگذرونم ؟ چند وقت پیش که رفتم وزارت بهداشت گفتن شاید بتونی تو انستیتو پاستور مشغول بشی ولی به نظرم خود اون خانومی هم که باهاش صحبت کردم اطلاع چندانی نداشت. از کجا باید آمار دقیقش رو در بیارم؟

simin69

New member
دوست عزیز اگه تو این زمینه اطلاعات داری لطف کن من رو راهنمایی کن. من ارشد فیزیولوژی دارم با کارشناسی پرستاری. امکانش هست طرحمو به جای بیمارستان تو مراکز تحقیقاتی بگذرونم ؟ چند وقت پیش که رفتم وزارت بهداشت گفتن شاید بتونی تو انستیتو پاستور مشغول بشی ولی به نظرم خود اون خانومی هم که باهاش صحبت کردم اطلاع چندانی نداشت. از کجا باید آمار دقیقش رو در بیارم؟

شما باید بری دفتر پرستاری بگی که تصمیم داری طرحت رو کار در دانشگاه برداری اونا دیگه خودشون راهنمایت میکنن که بری کدام قسمت در ضمن اگه بتونی آشنایی هم از بین اساتید پیدا کنی هنوز بهتره ولی اگر نداری هم برو همون دفتر انشا... همه چیز درست میشه

mk.unknown

New member
شما باید بری دفتر پرستاری بگی که تصمیم داری طرحت رو کار در دانشگاه برداری اونا دیگه خودشون راهنمایت میکنن که بری کدام قسمت در ضمن اگه بتونی آشنایی هم از بین اساتید پیدا کنی هنوز بهتره ولی اگر نداری هم برو همون دفتر انشا... همه چیز درست میشه

دفتر پرستاری کجا ؟ از اون خانومی که مسئول طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت بود پرسیدم میشه کاری غیر از پرستاری انجام داد ؟ اونم با یه لحن خیلی بدی گفت اگه کتابداری خونده بودی میتونستی تو کتابخونه مشغول بشی . در رابطه با تدریس هم که تمام دانشگاهها کادر علوم پایه دارن و فکر نمیکنم به یه نیروی فوق لیسانس برای تدریس نیاز داشته باشن

بالا