آیا با تغییر رشته مثلا به پزشکی یا دندان پزشکی موافقید ؟ چرا نه ؟چرا آره؟

obstetrician88

New member
مخالفم
مامایی رو علاقه داشتم...به شدت از رشته پزشکی دوری میکنم چون احساس میکنم هرکس وارد این رشته میشه دچار غرور زیاد میشه وگرنه خودش رشته مقدسیه....و متاسفانه کسایی میبینم وارد این رشته میشن که واقعا نمیشه اسم پزشک را روی آنها گذاشت....ای کاش کنار علمی که ب زحمت و گذاشتن عمرشون دارن ادامه میدن روز به روز قلبشون بیشتر از دیروز بزرگ باشه....
من دوست دارم مقاطع بالاتر همین رشته ای که هستم را بخونم در آینده ...تلاش کردم امسال نشد انشاا...سالهای آتی

avenger.1992

New member
من فیلد کاریم برای آینده مشخصه و این هدف رو با ادامه در همین رشته کسب خواهم کرد

avenger.1992

New member
اما به دوست گرامی هم بگم پزشکای عزیز همشون غرور ندارند
هر جایی همه جور آدم پیدا میشه

obstetrician88

New member
اما به دوست گرامی هم بگم پزشکای عزیز همشون غرور ندارند
هر جایی همه جور آدم پیدا میشه

بنده هم میدانم...همه جا همه جور آدم پیدا میشه...نه تنها همه جا ..بلکه در هر فیلد کاری ممکنه.....ولی متاسفانه چیزی یا برآوردی که از این رشته داشتم خیلی بیشتر از رشته های دیگر بود....یعنی اینجور بگم در دانشکده ما 3 رشته پزشکی مامایی پرستاری بالاخره رفتارای هم را میدیدند و من تقریبا بخاطر همین چیزها دانشگاههای دیگر هم تحقیق کردم همینطور بود....این از دوران دانشجویی

در زمان کاری.....در محیط کاری هم باز هم هرسه رشته با هم دست و پنجه نرم میکردن و با هم سر و کار دارن....از اینکه بیمارایی میبینم که التماس دکتر میکنن که ما درآمدی نداریم و رسیدگی کنید ولی بخاطر مسایل مالی خیلی اهمیتی نمیدهند به بیمار ..برای همین هم متاسفم....
ولی دکتری هم داریم که متخصص قلب است و جراح..و هیچ وقت دستمزدش را از بیمار نمیگیرد......ولی مثل همچین دکترایی واقعا نادر است..................واقعا..................................

خیلی جواب ها میشه در پاسختون داد ولی باز هم مهم هرکس و عقیده و دیده هرکس هست من همش دیده بد درباره خود رشته ندارم از آدمهایی که وارد این رشته میشوند و بعضی کارهایی که میکنند...........................

چه خوب است که همه ما بدانیم اول انسانیت و اخلاق و قلب پاک در زندگی مهم است و بعد علم و تحصیل
چرا که خیلی ها به درجات عالی علمی رسیده اند ولی بخاطر رفتارهایشان کسی به علمشان توجه نمیکند
با احترام فراوان
obstetrician88

bahram-68

New member
برای خسته ی بد حال بوسه ای بفرست

به جای فطریه امسال بوسه ای بفرست

میار هدیه که بسیار دست و پاگیرست

هلاک آن دو لبم ، حال بوسه ای بفرست

شفيع

New member
من الان تو اين ايام تو يكي از موسسات معتبر كشوري به عنوان مشاور در حال انتخاب رشته براي كنكوريا هستم.من هميشه به داوطلبهاي عزيز ميگم اول هدفتون رو مشخص كنيد مثلا هدفتون رسيدن ب اونطرف خيابون هست اما امكان نداره مستقيم بريد ايا بايد از اين راه برگرديد؟يا ميشه از راه هاي ديگه ايي ام بهش رسيد؟نتيجه:موافقم

بالا