آمار زایمان

mikhak s

New member
میخک دس رو دلم نذاز که خونه
دیشب زایمان نداشتیم:wacsmiley:
فقط یه 2 قلوی 24 هفته داشتیم که اونم به من ندادن.الهی ...یکیشون مرد.انقد کوچولو بودن
وقتی زایمان نیست آدم خستگی تو تنش میمونه.من صب که اومدم خوابیدم تا 3
5شنبه دوباره کشیکم دعا کن میخک جون::

ای وای من منتظر بودم بیای بگی چندتا زایمان داشتی:dadad4: عیب نداره عزیزم انشالله دفه بعدی.:thumbsupsmileyanim: آخییی :sadsmiley:راستی تا حالا خودت چند قلوهم داشتی؟

shima.p

New member
ای وای من منتظر بودم بیای بگی چندتا زایمان داشتی:dadad4: عیب نداره عزیزم انشالله دفه بعدی.:thumbsupsmileyanim: آخییی :sadsmiley:راستی تا حالا خودت چند قلوهم داشتی؟
نه به استرسش نمی ارزه چون اکثرن پره ترم هستن
ممنون دوستم

mikhak s

New member
سلام خسته نباشی، آفرین :ad54ad: این 50 تا هم تموم میشن نگران نباش . آمارگیریتون باحاله خوشم اومد هیجانش زیاده نه؟:smiliess (3):

shima.p

New member
سلام خسته نباشی، آفرین :ad54ad: این 50 تا هم تموم میشن نگران نباش . آمارگیریتون باحاله خوشم اومد هیجانش زیاده نه؟:smiliess (3):
سلام دوستم
ایشالا
اگه هم کلاسیام بدارن
واقعآ دخترا بی جنبه هستن رفتن همه کشیکارو گرفتن با خودشون نگفتن ما چارتا هم کلاسی هم داریم
میخوام حالشونو بگیرم چوری که از حسودی بترکن
چرا دخترا اینجورین؟؟؟؟؟ اه اه
دعا کن
انقد استرس دارم که نگو.تپش قلب پیدا کردم
ممنونم بوس

mikhak s

New member
سلام عزيزم . آره واقعا چرا اينطورين؟:65d6a5d6s: به خيال خودشون ميخواستن زودتر تموم بشه ولي با نامردي به جايي نميرسن.استرس هم نداشته باش تو ميتوني مطمئن باش :(40):

shima.p

New member
سلام عزيزم . آره واقعا چرا اينطورين؟:65d6a5d6s: به خيال خودشون ميخواستن زودتر تموم بشه ولي با نامردي به جايي نميرسن.استرس هم نداشته باش تو ميتوني مطمئن باش :(40):
ممنون میخکم
حالا دوباره چنتا شیفت ریختم دعا کن پر نباشه:riz304:

matin

New member
Bananeyessss.gif

80 تا که شد یه شیرینی پخش کنیم تو سایت

vb2

New member
amar zayman

salam azizam manam parsal ozam mese to bod vase amar zayman .zayman hokme ab bod to karbala cheghad sare zay man dava shod akharesh male hame por shod taze aksaran mohr kardan chon 80ta zayman nabod

vb2

New member
khob kheyli khob dari por mhkoni sorateton ziade hatman zaymanaton ziyade albate mashala chesham shor nista

vb2

New member
man shayad hafteyi 1 done migereftam enghad shifte shab raftam ta sob pelk nazadam zayman nabode :smiliess (12):

shima.p

New member
man shayad hafteyi 1 done migereftam enghad shifte shab raftam ta sob pelk nazadam zayman nabode :smiliess (12):
سلام دوستم
من گنبد آمار پر میکنم اونجا آمارش بالاست من تو 3 کشیک شب 14 گرفتم
مشکل دارم واسم دعا کن
ممنون از نظرت

mikhak s

New member
شيما جان مشكلت كاريه؟ انشالله كه مشكلت رفع ميشه نگران نباش:tsimuzpzwoap1t9y3o7

بالا