آمادگی برای آزمون دکترای پزشکی مولکولی 93

negar62

New member
سلام به بر وبچه های دکتر
منم توی درس ایمنی و ژنتیک و بیوشیمی باهاتون میخام پیش برم البته با اجازه از همه
منم تایپیک مطالعه واسه دکترای ایمنی زدم ولی کسی نیومد
میخام درسای مشترک رو با شما باشم
فقط بگین زنتیک امری ترجمه کی از همه بهتره؟؟

سلام دوست عزیز. واسه ترجمه امری تا پارسال همون ترجمه دکتر دلویی خودمون که البته کمی واسه دوستانی که پایه ژنتیک نبودن سنگین هست مناسب بود. اما امسال ظاهرأ ترجمه دکتر یوسفیان که دوستان من هم برای ارشد اونو خوندن ترجمه مناسبی هست و بسیار روان نوشته شده.
موفق باشین

senior

New member
سلام دوست عزیز. واسه ترجمه امری تا پارسال همون ترجمه دکتر دلویی خودمون که البته کمی واسه دوستانی که پایه ژنتیک نبودن سنگین هست مناسب بود. اما امسال ظاهرأ ترجمه دکتر یوسفیان که دوستان من هم برای ارشد اونو خوندن ترجمه مناسبی هست و بسیار روان نوشته شده.
موفق باشین

مرسی نگار لطف کردی

Zeinab.A

New member
سلام
من امتحان زبان ندادم، فکر کنم واسه سال آینده باید بخونم

varia

Well-known member
کنکور پزشکی مولکولی برعکس نظر برخی ها! راحت نیست درصد بالا زدن! چون شش درس متفاوت از هم داره که باید بخونی. نمیشه درصدهاشو با رشته های دیگه که ارشد دارند و برا کنکور یک یا دو درس دارند مقایسه کرد.

سلام به همه ی دوستان
ببخشید که این مطلبو اینجا مطرح میکنم ممنون میشم اگه پاسخ بدید
میخواستم ببینم اگه کسی در کارشناسی مقاله داشته باشه برای ارشدش تاثیری داره
ممنون

sanaz alizadeh

New member
دوستان من یه سوال دارم.....

بازار کار پزشکی مولکولی بهتره یا ژنتیک پزشکی؟؟؟؟

و اینکه به نظر شمارشته ای که بخوایم برا دکتری بخونیم حتما باید با رشته ارشدمون مرتبط باشه؟؟؟؟ مثلا یکی از بیوشیمی بخاد بره به ژنتیک ایرادی داره؟؟؟ اگه راهنمایی کنید خیلی لطف میکنی
د

varia

Well-known member
دوستان من یه سوال دارم.....

بازار کار پزشکی مولکولی بهتره یا ژنتیک پزشکی؟؟؟؟

و اینکه به نظر شمارشته ای که بخوایم برا دکتری بخونیم حتما باید با رشته ارشدمون مرتبط باشه؟؟؟؟ مثلا یکی از بیوشیمی بخاد بره به ژنتیک ایرادی داره؟؟؟ اگه راهنمایی کنید خیلی لطف میکنی
د

مسلمه وضع بازارکار ژنتیک بهتره. رشته ارشد در قبولی رشته دکتری تاثیر داره ولی ملاک قبولی نیست. بستگی به نمره و cv داره.

varia

Well-known member
سلام به همه ی دوستان
ببخشید که این مطلبو اینجا مطرح میکنم ممنون میشم اگه پاسخ بدید
میخواستم ببینم اگه کسی در کارشناسی مقاله داشته باشه برای ارشدش تاثیری داره
ممنون

داشتن مقاله در قبولی ارشد تاثیر نداره چون کنکور ارشد ملاک فقط نمره آزمون کتبی است و مصاحبه نداره ولی ازمقالتون میتونید در کنکور دکتری امتیازشو استفاده کنید.

بالا