** آزمون های خون شناسی انجمن مخصوص بچه های هماتولوژی **

marypacific

New member
بچه ها به امید خدا قبول میشید،مهم اینه تلاشتون رو کردین، نظارین این امیدی که داریم و ازمون بگیرن،ما میتوانیم

marypacific

New member
بچه ها بگید من چطور برنامه ریزی کنم، اخه دیدویدسون برای من سنگینه 2 ساعت طول میکشه تا یه صفحه رو بخوانم، چطور برنامه ریزی کنم، شما که تجربه دارین کمکم کنید، مشکل دیگه اینه با این کندی که من دارم و این هم رفرنس خون وایمنو سنگین ابوالعباس شاید نشه بیو و زیست رو بخوانم، اونوقت امیدی دارم؟

بچه ها بگید من چطور برنامه ریزی کنم، اخه دیدویدسون برای من سنگینه 2 ساعت طول میکشه تا یه صفحه رو بخوانم، چطور برنامه ریزی کنم، شما که تجربه دارین کمکم کنید، مشکل دیگه اینه با این کندی که من دارم و این هم رفرنس خون وایمنو سنگین ابوالعباس شاید نشه بیو و زیست رو بخوانم، اونوقت امیدی دارم؟

ببین دوست عزیز بذار نتایج بیاد بچه ها از استرس و این اوضاع نابسمان در بیان بعد هر کاری از دستمون بر بیاد دریغ نمی کنیم فعلا صبر کنید

zmh

New member
ب نظرمن تواین تعطیلات بچسب فقط ب هنری وزبان.کتاب هنری سنگینه ولی چاره ای نیس.دوراولش سخته ب بعدبرات راحت میشه

marypacific

New member
ببخشید به خدا این نیس که درکتون نمیکنما به منم استرس وارد شده، ببخشید بچه ها

بالا