آزمون زبان msrt خرداد ماه

آیشن

New member
سلام دوستان
من میخام آزمون 7 خرداد msrt رو شرکت کنم چون برای شرکت در آزمون دکترا به مدرکش نیاز دارم.
ولی قسمت لسینینگ رو مشکل دارم.
کسی هست بتونه بهم کمک کنه. وقت کمه باید حتما آماده شم.

Hamidvet

New member
سلام دوستان
من میخام آزمون 7 خرداد msrt رو شرکت کنم چون برای شرکت در آزمون دکترا به مدرکش نیاز دارم.
ولی قسمت لسینینگ رو مشکل دارم.
کسی هست بتونه بهم کمک کنه. وقت کمه باید حتما آماده شم.

سلام دوستم ... چه کمکی از من بر میاد؟

asie67

New member
برای تقویت لسینینگ چیکار کنم تو این وقت کم.
من از اول با لسینینگ مشکل داشتم:sad:
من برای آزمون اسفند ماه تقریبا 3 هفته فقط کتاب کیت خوندم که هیچی ازش نیومد با اینحال خیلی هم سخت و داغون نبود یعنی میشد فهمید چی داره میگه اگه لیسینینگ لانگمن رو تمرین کنید فکرکنم خوب باشه من 56 شدم البته نمره خوبی نیست ولی برای آزمون سال بعد بخوام شرکت کنم سعی میکنم بالای 70 بیارم چون خیلی برای مصاحبه خوبه از طرفی من شنیدم آزمون mhle راحت تره اونو شرکت کنید

mehrshad.namdar

New member
برای تقویت لسینینگ چیکار کنم تو این وقت کم.
من از اول با لسینینگ مشکل داشتم:sad:

من بار اولی که شرکت کردم همه رو شانسی ی گزینه زدم و 11 جواب درست در اومد. با اون کیفیت پایین صدا فکر می کنم اگر تو این زمان تلاش هم بکنید همین نتیجه حاصل میشه. شانسی بزنید

mehrshad.namdar

New member
اگه مهارت های ریدینگ و گرامر رو تمرین کنیم فکر می کنم نتیجه بهتری می گیریم از اینکه بخوایم رو لیسینینگ وقت زیادی بزاریم.

تداعی

New member
من ثبت نام کردم
خداروشکر هنوز ازمون mhle ظرفیت داره و انشالله که ظرفیت به تمام کسایی که میخوان برسه

تداعی

New member
منم نظرم اینه اگه لیسنینگ ضعیفی دارید الان روش وقت نزارید، وقت روی گرامر و درک مطلب رو بزارید که خود اینها 70 سوال رو شامل میشه، لیسنینگ رو خود من تمامش رو یک گزینه میزنم، چون واقعا الان زمان تقویت کردنش رو ندارم

helena

New member
بچه ها برای دانلود کتاب از کتابخانه و یا استفاده از راهنمایی های دوستان به سایت زیر مراجعه کنید و امیدوارم به جواب سوالهاتون برسید و موفق باشید
ApplyAbroad Forum

Hamidvet

New member
بچه ها برای دانلود کتاب از کتابخانه و یا استفاده از راهنمایی های دوستان به سایت زیر مراجعه کنید و امیدوارم به جواب سوالهاتون برسید و موفق باشید
ApplyAbroad Forum

سلام دوستان برای دانلود کتاب زبان سایت زیر هم خوبه:

کاردوآنلاین | دانلود مستقیم منابع آموزش زبان انگلیسی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: حسان

آیشن

New member
به نظر منکه هیچ شباهتی نداشت اما کمک میکنه تا آماده بشین

شما تازه امتحان دادید؟ سوالاشون چطور بود؟ من لسینینگ و گرامر رو مشکل دارم.
اینطوریم که شنیدم میگن زمان کم میارن سرجلسه.

mehrshad.namdar

New member

صد سواله که تو ۹۰ دقیقه باید جواب داد. بیشتر از دانش زبان سرعت عمل مهمه یه نظرم.

varia

Well-known member

برای بچه های علوم پزشکی معمولا MHLE توصیه میشه- ولی فالمجموع هر دو در یک سطحن(msrt , mhle)
اگه لیسینینگتون ضعیفه بیشتر کل وقتشو اختصاص بدید به بقیه بخش ها- برای افرادی که دوره های زبان(ترمیک) کامل رفته باشن میتونن راحت لیسینینگ ها رو هم ج بدن.
سرعت عمل خیلی مهمه.

بالا