آزمون دوره ششم لیسانس به پزشکی چطور بود؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

masoud13

New member
testaye olom paye ke fat o faravon rikhte to bazar,male beheshtiam az daneshjoha begirid hamashon darn onaie ke olom paye dadn

masoud13

New member
duruuuuud br to ,khobi a_67 ? baba to nemikhai een axe profileto avaz koni kheili rasmie,kachalam hast adam mitarse azash,haji sare jalase emtahan faqat 3 nafar ba didane mn ke qiafam shabihe qasabas ba een sibilam nakar shodn ,hame tarside boodn koli

a_67

New member
duruuuuud br to ,khobi a_67 ? baba to nemikhai een axe profileto avaz koni kheili rasmie,kachalam hast adam mitarse azash,haji sare jalase emtahan faqat 3 nafar ba didane mn ke qiafam shabihe qasabas ba een sibilam nakar shodn ,hame tarside boodn koli
:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:...........مسعود اون پسر کچله تو بودی؟

mm_91

New member
واسه شرکت تو این ازمون حتما باید فارغ التحصیل شده باشیم ؟

a_67

New member
a-67 cheto bood azmonet ? fek mikoni chand chandi

نمیدونم واقعیتش.........شاید اصلاً بگم 50.....50.....سر جلسه کلی خسته بودم........داشت خوابم میبرد.......برای همینم آنچنان که باید و شاید نفهمیدم چیکار کردم ولی خب بد نبود........

masoud13

New member
are khode khodesham be mowla,didi cheto harifaro az mian bar dashtm ? na khodaish hal kardi :thumbsupsmileyanim:

goldan

New member
بچه ها آمار چه طور بود سخت داده بودن یا آسون؟ مثه کنکور که نبود بود؟

a_67

New member
:riz303: hahahahaha arshad sabte nam bokonim hala ya na?
به نظر من بهتره که ثبت نام کنید...در هر صورت ضرر نمی کنید...
گویا فرصت ثبت نام هم تا پایان امروز هست.....ولی 21 تا 23 اسفند هم اطلاعیه زدن که تمدید شده و میتونید ثبت نام کنید...

Anesthesia

Member
زمان ثبت نام این آزمون رو کی اعلام کردن؟چرا من متوجه نشدم؟:33:

a_67

New member
زمان ثبت نام این آزمون رو کی اعلام کردن؟چرا من متوجه نشدم؟:33:
دوست عزیز اطلاعیه ثبت نام این دوره رو 4 دی ماه توی سایت معاونت اموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران زدن.
لینک سایت:
صفحه نخست-معاونت آموزشی - دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران
لینک اطلاعیه:
اطلاعيه ها-معاونت آموزشی - دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران-اطلاعيه پذيرش دانشجوي پزشكي از مقطع كارشناسي دوره ششم سال تحصي

makan

New member
بچه ها من همون مسعود13 هستم ادمینتون لطف کرد و به خاطر فینگلیش نوشتن اکونت منو بست و همچنین به خاطر پاره ای از پاره ات :riz277: اگه کسی در مورد لیسسانس به پیراشکی سوال داره ما در خدمتیم

parla

New member
سلام من میخام سال دیگه شرکت کنم براهمون میخام از الان بخونم ولی نمیدونم جه کتابایی رو بخونم

parla

New member
منم میخام سال دیگه شرکت کنم میش راهنمایی بکنین که چطور باید شروع کنم و چه جوری بخونم و باچه کتابایی یخونم

fereshteh_24

New member
salam bacheha khob hastid
bebakhshid man taze ozve in sayt shodam mikhastam komakakonid akhe sale dg mikham sherkat konam
age momkene vasam mail bezarid masoud 13 va radiology va ...akhe shoma ye bar sherkat kardid
id man; fereshteh_r22@yahoo.com
mamnon misham

لیمو

New member
سلام من ترم 8 علوم آزمایشگاهی هستم و میخو ام واسه آزمون کارشناسی به پزشکی سال 92بخونم اما از بعضی از بچه هایی که شرکت کردن شنیدم وقت ثبت نام بی دلیل مدارکشونو پس فرستادن و واسه امتحان ثبت نامشون نکردن و اینجوری یه سال زحمتشون هدر رفته می ترسم منم بخونم و اینجوری شه<به نظرتون همچین چیزی ممکنه؟اگه واسی کسی از شماها این اتفاق افتاده نظرتونو بگین.مرسی

goleyakh

New member
سلام من ترم 8 علوم آزمایشگاهی هستم و میخو ام واسه آزمون کارشناسی به پزشکی سال 92بخونم اما از بعضی از بچه هایی که شرکت کردن شنیدم وقت ثبت نام بی دلیل مدارکشونو پس فرستادن و واسه امتحان ثبت نامشون نکردن و اینجوری یه سال زحمتشون هدر رفته می ترسم منم بخونم و اینجوری شه<به نظرتون همچین چیزی ممکنه؟اگه واسی کسی از شماها این اتفاق افتاده نظرتونو بگین.مرسی

خوب شاید شرایط شرکت تو آزمونو نداشتن....
وگرنه مگه هم چین چیزی ممکنه؟؟؟:21:

masoud13

New member

limooooooooie bekhon bekhon to mitoni :28:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا