آزمون ارشد سال 94

maryam fr

New member
سلام من ثبت نام کردم جز مدارک اصلی شامل اسکن عکس ، شناسنامه ، کارت ملی پشت و رو ، هیچ مدرک دیگه ای لازم نبود .

parisa_66

New member
دوستان اینجا کسی از تعداد سوالات آزمون اطلاع داره؟؟ برای مجموعه ی3 رشته ی میکروب شناسی!!
تو دفترچه چیزی نوشته نشده:-(

s.a2000

New member
سلام دوستان
میشه سوال منو جواب بدید؟ گیج شدم:wacsmiley:

الان یک نفر مثل من که ژنتیک میخواد، میتونه هم شانسش برای ژنتیک امتحان کنه و هم بیوتک؟؟؟
یا اینکه نه؟ از یه مجموعه فقط باید یه رشته مثلا ژنتیک یا بیوشیمی یا بیوتک انتخاب کرد؟؟!!

shima.p

New member
سلام دوستان
میشه سوال منو جواب بدید؟ گیج شدم:wacsmiley:

الان یک نفر مثل من که ژنتیک میخواد، میتونه هم شانسش برای ژنتیک امتحان کنه و هم بیوتک؟؟؟
یا اینکه نه؟ از یه مجموعه فقط باید یه رشته مثلا ژنتیک یا بیوشیمی یا بیوتک انتخاب کرد؟؟!!
سلام
اونجور که من فهمیدم بعله
شما اگه از گروه یک مجموعه علوم ازمایشگاهی 1 رو انتخاب کنید میتونید.تمام دورس رشته های این مجموعه در قالب یک دفترچه وجود داره شما میتونید تمام این دورس رو بخونید و شانس خودتون رو در تمام رشته های این مجموعه امتحان کنید و یا نه فقط دروس دارای ضریب برای رشته مورد نظر خودتون رو پاسخ بدید.چون در نهایت بر اساس رشته های این مجموعه به صورت مجزا رتبه بندی میشه.
ب نظر من روش خوبیه
مثلا من که مامایی هستم قبلا فقط باید یکی از دو رشته مامایی ویا مشاوره رو انتخاب میکردم و شانسی برای اون یکی نداشتم حالا تا روز امتحان وقت دارم که یا هردو رو بخونم یا یکی رو انتخاب کنم.شاید من توو درسی که فک میکردم خوب بلد نیستم روز امتحان بهتر از درسی که ظاهرن تسلط دارم ظاهر بشم
البته اگه من برداشت اشتباه از این نوع ازمون نداشته باشم
دوستان اگه اشتباه میکنم بگین تا متوجه بشم

maryam fr

New member
دوست عزیز پارسال به ازای هر ضریب 15 سوال میدادن ، یعنی درسی که ضریب 2 داره 30 سوال بهش اختصاص میدادند. به جز زبان که ضریب 2 و واسه همه رشته ها 40 سوال ، باقی درسها همونطور که گفتم . حالا شما واسه رشته خودت رو حساب کن .

sisakhtpour

New member
سلام
اونجور که من فهمیدم بعله
شما اگه از گروه یک مجموعه علوم ازمایشگاهی 1 رو انتخاب کنید میتونید.تمام دورس رشته های این مجموعه در قالب یک دفترچه وجود داره شما میتونید تمام این دورس رو بخونید و شانس خودتون رو در تمام رشته های این مجموعه امتحان کنید و یا نه فقط دروس دارای ضریب برای رشته مورد نظر خودتون رو پاسخ بدید.چون در نهایت بر اساس رشته های این مجموعه به صورت مجزا رتبه بندی میشه.
ب نظر من روش خوبیه
مثلا من که مامایی هستم قبلا فقط باید یکی از دو رشته مامایی ویا مشاوره رو انتخاب میکردم و شانسی برای اون یکی نداشتم حالا تا روز امتحان وقت دارم که یا هردو رو بخونم یا یکی رو انتخاب کنم.شاید من توو درسی که فک میکردم خوب بلد نیستم روز امتحان بهتر از درسی که ظاهرن تسلط دارم ظاهر بشم
البته اگه من برداشت اشتباه از این نوع ازمون نداشته باشم
دوستان اگه اشتباه میکنم بگین تا متوجه بشم

بستگی به لیسانس داره اگه لیسانس شما به هر سه رشته بخوره میشه از هرسه رشته انتخاب کرد.مثلا کارشناس شیمی فقط حق انتخاب رشته بیوشیمی بالینی رو داره حالا تا یار که را خواهد و میلش به که باشد...

sisakhtpour

New member
بچه ها تورو خدا یکی جواب بده :13::13: :smiliess (2)::smiliess (2):

رشته های طرح دار یعنی چه؟ من لیسانسم دبیری شیمیه می خواستم بدونم می تونم شیمی دارویی و بیوشیمی بالینی رو امتحان بدم یعنی هر دو رشته رو انتخاب کنم؟ تورو خدا کمکم کنید نمی دونم طرح چیه؟ یه سوال دیگه: داروسازی همون شیمی داروییه؟

biotechnologist

New member
بچه ها تورو خدا یکی جواب بده :13::13: :smiliess (2)::smiliess (2):

رشته های طرح دار یعنی چه؟ من لیسانسم دبیری شیمیه می خواستم بدونم می تونم شیمی دارویی و بیوشیمی بالینی رو امتحان بدم یعنی هر دو رشته رو انتخاب کنم؟ تورو خدا کمکم کنید نمی دونم طرح چیه؟ یه سوال دیگه: داروسازی همون شیمی داروییه؟

سلام.خب وقتی اصلا نمیدونی طرح چیه یعنی طرح نداری.طرح تعهد خدمت واسه برخی رشته های علوم پزشکی مثل پرستاری و پزشکی و .... داروسازی با شیمی دارویی فرق داره.داروسازی دکتری حرفه ای پیوسته است ولی شیمی دارویی چیز دیگه است.

fateme5

New member
سلام دوستان
یه سوال دارم خواهش میکنم راهنمایی کنید:

من قبلا دانشجوی ارشد روزانه در وزارت علوم بودم و بعد از یک ترم انصراف دادم.
حالا میخوام ارشد وزارت بهداشت شرکت کنم.
کسی میدونه که بعد از قبولیم اگه روزانه بیارم، بخاطر اینکه ارشد وزارت علوم هم روزانه بودم، چه هزینه و شهریه ای باید بدم؟

ممنونم

sisakhtpour

New member
سلام.خب وقتی اصلا نمیدونی طرح چیه یعنی طرح نداری.طرح تعهد خدمت واسه برخی رشته های علوم پزشکی مثل پرستاری و پزشکی و .... داروسازی با شیمی دارویی فرق داره.داروسازی دکتری حرفه ای پیوسته است ولی شیمی دارویی چیز دیگه است.

ممنون که جواب دادی دوست من :thanks: :riz304:

یعنی شیمی دارویی طرح نداره؟ **مطمئنی عزیز می خوام کارت ثبت نام بخرم هم بیوشیمی بالینی امتحان بدم هم شیمی دارویی **
شاد باشی و سبز و آسمونی

biotechnologist

New member
ممنون که جواب دادی دوست من :thanks: :riz304:

یعنی شیمی دارویی طرح نداره؟ **مطمئنی عزیز می خوام کارت ثبت نام بخرم هم بیوشیمی بالینی امتحان بدم هم شیمی دارویی **
شاد باشی و سبز و آسمونی
خواهش می کنم.رشته هایی که طرح اجباری دارن رو اول دفترچه نوشتن، بیزحمت خودتون بخونیدش چون من دفترچه امسال رو کامل نخوندم.

biotechnologist

New member
تازه طرح رو بعد از فارغ التحصیلی تو اون رشته میگذرونن. دبیری شیمی که مطمئنا طرح نداره پس شما میتونید به تناسب مدرک کارشناسیتون هرچی دوست دارید شرکت کنید و اگر در رشته طرح دار هم پذیرفته بشید بعد از پایان تحصیلات باید بگذرونید.

sisakhtpour

New member
تازه طرح رو بعد از فارغ التحصیلی تو اون رشته میگذرونن. دبیری شیمی که مطمئنا طرح نداره پس شما میتونید به تناسب مدرک کارشناسیتون هرچی دوست دارید شرکت کنید و اگر در رشته طرح دار هم پذیرفته بشید بعد از پایان تحصیلات باید بگذرونید.

من چه خوشبختم که خوشه های طلائی گندم دراطرافم موج میزند،مهربانى تان را قدر میدانم وآنرا در سیلوی جان نگهداری خواهم کردتقدیم به همه دوستان مجازی وهم لینکی های مهربانی که هر روز من را همراهی میکنند:riz304:

- - - Updated - - -

من چه خوشبختم که خوشه های طلائی گندم دراطرافم موج میزند،مهربانى تان را قدر میدانم وآنرا در سیلوی جان نگهداری خواهم کردتقدیم به همه دوستان مجازی وهم لینکی های مهربانی که هر روز من را همراهی میکنند:riz304:

saiedeh17

New member
سلام دوستان
این پولی ک میگن باید واسه قبت نام ریخت کی و کجا ریخته میشه؟

kian.dante

New member
سلام دوستان من در تاریخ 31/4/93 فارغ التحصیل شدم...برای نظام وظیفه کدوم رو باید بزنم؟؟؟

marsian

New member
سلام بچه ها
امسال واسه ثبت نام اسکن مدرک تحصیلی نیاز نیست؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sara77

The Guy

Well-known member
بچه ها بالاخره بخش سوالات متداول توی سایت سنجش پدیدار شد.
تقریبا" به همه جور سوالی جواب داده

mojnia

New member
در خصوص طرحی ها :

q3.jpg

q4.jpg

بالا