آزمون ارشد سال 94

The Guy

Well-known member
جالبه دیگه لازم نیست مدرک ارسال کرد موقع ثبت نام؟

سوال منم همینه بچه ها.
پارسال دوستام ک میخواستن شرکت کنن، میومدن از آموزش دانشگاه یه امضا میگرفتن که من هیچوقت ازشون نپرسیدم که این امضا واسه چیه!
امسال تو دفترچه چیزی راجع به این موضوع نزده. فقط عکس و کپی شناسنامه و کارت ملی.
به جز اینا چیز دیگه ای واسه ثبت نام لازمه؟؟

antenyus

Active member
سلام دوستان من نتونستم دفترچه رو دانلودش کنم میگه لینکش خرابه :21: اگه میشه تاریخ دقیق ثبت نام رو بگید ک میخوام ب دوستم بگم..... ممنون :sarma:

saiedeh17

New member
کسب حد نصاب 50 درصد میانگین کل نمرات شرکت کنندگان در ازمون هر رشته و کسب حداقل 30 درصد نمره کل آزمون جهت قبولی در آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی الزامی است

دوستان توضیح این مطلبو کی میدونه؟

mojnia

New member
arshad94.jpg

mojnia

New member
نمره کل آزمون برای هر رشته متفاوته
دوستانی که امسال شرکت کرده بودن تو کارنامه نمره کل آزمونو زده بودن؟
یا نمره آخرین فرد پذیرفته شده تو رشته؟

آخرین ویرایش:

3pd

New member
سلام ي سوال! مني ك الان جزء استعداد هاي درخشانم.رشتم هوشبريه و ميخوام پرفيوژن بخونم.البته بعد طرح!
تو دفترچه نوشته كه آيين نامه استعداد درخشان بعد طرح محفوظه.يعني ميتونم بعد طرح از تسهيلاتش براي ارشد استفاده كنم؟! آخه قبلا اينطوري نبود...خواستم مطمئن شم

bitaa

New member
arshad94.jpg

میشه بیشتر توضیح بدین ..یعنی چی ..یعنی میانگین درصد هامون 50 باشه ؟

mojnia

New member
مثلا تو رشته میکروب اگه میانگین نمرات کل شرکت کننده ها (یکی 150 یکی 200 یک 50 و.......)شد مثلا 180 هرکی که قبول شده باید نمره 90 به بالا رو کسب کرده باشد.

mh891

New member
Bara sabtenam madrak tahsili ya govahy movaghat mikhan ??? Age kesi midoone bege . Nadaram beram donbalesh ???

khorsand

New member
نمره کل چطور محاسبه میشه دوستان؟؟همون 3 نمره درستا 1- غلطا؟

sisakhtpour

New member
سلام دوستان عزیز
یه سوال دارم: رشته های طرح دار یعنی چه؟ من لیسانسم دبیری شیمیه می خواستم بدونم می تونم شیمی دارویی و بیوشیمی بالینی رو امتحان بدم یعنی هر دو رشته رو انتخاب کنم؟ تورو خدا کمکم کنید نمی دونم طرح چیه؟ یه سوال دیگه: داروسازی همون شیمی داروییه؟

مجید

New member
با توجه به شروع ماه رمضان در 28 خرداد و تعطیلات قبلش شاید چاره ای جز زمان اعلامی برای تاریخ آزمون نداشتند ... شایدتا چند سال آینده تاریخ آزمون عقب تر هم بیاد !

mh891

New member
کسی ثبت نام کرده ؟؟؟ مدرک تحصیلی یا گواهی موقت لازم هست ؟؟؟

بالا