R
پسندها
0

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام
    نه بی خیال نه. مسافرتهای پی در پی میرم. وقتم کمه. خیلی عقبم.
    سلام. نه متأسفانه! دو هفته ایه که نتونستم تافل بخونم. یه کمی ازش زده شدم. اما کنار نگذاشتمش. ان شاءالله به زودی دوباره شروع می کنم و ادامه میدم. شما چطور؟
    قربانت.بله همه همینو میگن.بچگی خودمه.البته الان اینجوری نیستم!:rolleyessmileyanim:
    سلام جانم.نه خدا نکنه ناراحت باشم:smiliess (3):میدونم شلوغ میشه بد میشه.و اینکه یه مقدار به تاپیک هم نمیخورد سوالام دیگه.شما تمرکز داشته باشین رو کارتون بهتر نتیجه میگیرین.من اومدم سوال دادم اختلاف شد بی نظمی شد .کلا نشد.:riz304:
    بچه های بازدید کننده از این صفحه اگه عکس زیبایی دارن بذارن ماهم ببینیم ممنون
    من سر میزنم
    شده با گوشی
    هنوز معلوم نشده دقیقا کی طرحم شروع میشه
    اینه که فعلا هستم من
    میدونم.نگار طرح میره.وقت نمی کنه زیاد سر بزنه.
    سلام.باشه من ايشالله از هفته ديكه سوال ميكدارم.اين هفته شما سوال بكدار.
    هيچ وقت به گمان اينكه وقت داريد ننشينيد زيرا در عمل خواهيد ديد كه هميشه وقت كم و كوتاه است. (فرانكلين)
    سلام دوست عزیز. یعنی برنامه اینه هر هفته خودمون فقط دو درس از کتاب 504 رو بخونیم درسته؟
    آسمان فرصت پرواز بلند است ، ولی قصه این است چه اندازه کبوتر باشی . . .
    سلام من پارسال تقريبا نصف تافل رو خوندم واسه همين با برنامه شما نميتونم بخونم
    ممنون دوست عزيز
    سلام دوست عزیز مرسی به فکر بودین!!!بفرمایید چکار کنم؟!!
    نه هیچ چیزی عادی نمیشه اولش فکر میکنی عادی شده ولی وقتی یک مدتی از اون محیط دور میشی تازه میفهمی همون عادی شده ها چطور آدم رو از پا درمیاره
    من به خاطر درس خوندن واسه ارشد نرفتم دنبال طرحم تازه فهمیدم تو اون 4 سال دانشجویی چطور طراوت دوران دبیرستان رو از دست دادم و همه هم بهم میگن چقدر روحیه ام خوب شده
    مرسی عزیزم
    زیادی دلسوزم تو دانشجویی دیدن مخصوصا مشکلات بیماران خیلی روم تاثیر میگذاشت
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا