aohm
پسندها
6

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام ممنون از پیامتون،
    بنده هم آرزوی سعادت و خوشبختی براتون، دارم،
    خواستم جواب بدم صندوقت پر بود دوباره.
    دختر شلخته خالیش کن دیگه:j58r36j3gcr4suxymup
    سلام حالتون خوبه؟

میتونید لینک اون خبر رو راجب اینکه فقط زیست و علوم پایه میتونن در ارشد بیوتک پزشکی شرکت کنن به من بدید؟
    بر در دوست به امید پناه آمده ایم
    همره خیل غم و حسرت و آه آمده ایم
    چون ندیدیم پناهى به همه مُلک جهان
    لاجرم سوى رضا بهر پناه آمده ایم
    میلاد امام رضا مبارک باد

ای بابا.خب شاید من بخوام ی چی خصوصی بهت بگم.اون صندوقتو خالی کن شلخته جان.:riz277:
    بروتوپروفایلم و تمام ارسال شده هارو نگاه کن پیدامیکنی.......نمیدونم اینکه میگی رو چطوری باید بذارم لینکو......چون زیاده ارسال هام...اگه سوالیم داری یکی یکی بپرس جواب میدم
    اگه پستایی رو که نوشتم بخونی خودت متوجه میشی...........
    سلام عزیزم. خیلی ممنون.انشاا... قسمت شما.تهران قبول شی ایشاا... عزیزم
    سلام دوست عزیز ممنون.تبریزقبول شدم.اگه پستامو بخونی راجع به منابع روش مطالعه مطالبی نوشتم میتونی ازشون استفاده کنی.......برای میکروب حتما باید رفرنس بخونی...من جاوتز و مورایو خوندم .اول اینکه به درس و خصوصا درسایی که برای ارشدمیخوندم علاقه دارم...به خاطرهمینم سعی میکردم خوبو دقیق بخونم...میکروبو اول یه بار میخوندم دوربعدی خلاصه نویسی میکردم ونکاتشو جمع بندی میکردم........ودور سوم تست میزدم...هرفصلی که میخوندم تستشم میزدم .رو میکروب زیاد وقت گذاشتم .اگه وقت بیشتری داشته باشی میتونی زینسریا واکرم بخونی ولی سعی کن اگه 2تارفرنس میخونی رو مطالبش کاملا مسلط باشی به جای اینکه چندتاکتابو سطحی بخونی.....درسنامه جامع میکروبشناسی(موسی بهری)خیلی عالیه تست و پاسخنامه تشریحیه....زبانو سعی کن هرروز بخونی.......لغت و درک مطلب.......زبان برگ برندس........فقط مرور خیلی مهمه خیلی مرور کن.....نحوه مطالعه وبرنامه ریزی هرکسی متفاوته .....من روزی سه درس میخوندم.بعداینکه کارنامه اومددرصدونمره و رتبمم مینویسم وبیشترراهنمایی میکنم
    ایراد نداره اگر زحمتتو کشیده بودی دیگه ناراحتی نداره مهم اینه که همه تلاشتو کردی
    بخون برای سال دیگه البته نمیدونم برنامت چیه ولی هر کاری که می کنی برات آرزوی موفقیت دارم
    بابای کی شدم ؟؟من بابای همتونم !!

من به تک فرزند کارگاه گجتم افتخار می کنم
    نه اصن تو همون شکلک نداشته باشی خیلی بهتره.:smilies:
    علیک سلام.ینی واقعاااااا خجالت نمیکشی؟؟ها؟؟آخه ادم انقد بی معرفت؟؟:dadad4::image170::sad:
    درود دوست خوبم :riz304:
    بسی مایه خوشنودی بندست در کنار شما بودن:a2d3:
    سپاس من خوبم شما چطورین؟چرا غیبت داشتین؟نکنه مسافرت طول و دراز رفته بودین؟:smiliess (3):
    خب راهنماییت کردم دیگه نخوندی مگه؟خودت تنبلی کردی نخوندی و کنکورتو.....اشتباهاتتو گردن بگیر تا بتونی ازشون درس بگیری:rolleyessmileyanim:
    سلااام به به دوست خوب خودم ,كجايي بابا ,
    يكم تحويل بكير ,

خوبي شما ???;!!
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا