aohm
پسندها
6

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• جدا ؟ بابابرقی آبجیت میشه ؟ نگفته بود ... بابام خیلی چیزا رو از من مخفی کرده :sad:

تا ای حد منظورم اونکه گفتی چشات کم سو شده بود ... ینی تا اون حد کم سو شده که رنگ آبیمو هم ندیدی ... خلاصه یه فکری بحال خودت بکن تا دیر نشده :whistle:
    :riz481: وووووووووووووووووووووووی ... ینی تا ای حد ؟ :25r30wi::25r30wi::25r30wi:
    به لطف ادمین آبرو برا مدیرا نمونده

نبینم تو هم با چراغ خاموش بیایا ... روشن کن تا بابامو نفرستادم بزور چراغ برات نصب کنه :rolleyessmileyanim:
    ووووووووووووووووووی

سلام عاطفه ... کجایی تو دختر ؟ چرا اینهمه قط و وصل میشی ؟
    ان شاءالله خیری که خدا برات در نظر گرفته تو قبولی باشه..... تنها داراییمون در حال حاضر امیده:riz304:
    نه خیلیم به موقع خوندی.....قراره همه تا همین جمعه بخونن و کسایی که به اجبار فرصت نکردن تا 5 شهریور بخونن.
    ماشالله چه سریع!......قبول باشه عزیزم. امیدوارم نتیجه خیلی خوبی از آزمونت بگیری:riz304:
    سلام خوبی؟ نه هنوز تا جمعه وقت هست. اگه شمام دوست داشتی میتونی عرض این هفته قرائت کنی. تو صفحه 5 همون تاپیک یه روش ویژه هم برای ختم سوره یس نوشتم اگه دوس داشتی میتونی به اون روشم بخونی.
    سلام ببین مثلا اگه برای یه ازمونی میخوای شرکت کنی که 5 تا منبع داره و باید همه ش رو بخونی نشین کتاب اول بعد دوم بعدش سوم و ... رو بخون بلکه هر 5 کتاب رو با هم پیش ببر کم کم اینطوری هم تنوع داری هم به همه مطالب میرسی یه چیزی تو مایه های این مثال ولی خب بازم توضیحش سخته
    مطالعه گروهی ارشد بیـوتـکنـولـوژی پـزشکی سال 93
    درود به شما
    سپاس بابت اینکه تو این مدت غیبتم و دور بودنم از انجمن برام پیغام گذاشتین و به یادم بودین :rose:
    واقعا؟؟؟؟
    وداني جيه؟؟!!!
    روايت هست كه ميكن ,
    و لا تجسسو في اعمالكي لا مربوطكه!:p
    يعني خوشم مياد از اين حس كنجكاوي بي انتهايت,
    خوش اومدي,
    منظوري نداشتم ,يه لحظه ياد حسني افتادم,
    حسني كجايي؟؟دنبال جوجه هايي؟؟
    سلام عاطفه جون.مرسی خوبم.تو خوبی؟؟
    آره یکم کم میام دیگه.تو خودتم کم پیدایی ها؟؟دلم برات تنگ شده بود...:heart:
    سلااااااام دوست كنجكاو خودم ,:p
    خوبي؟؟؟
    شما خودت نيستي؟؟
    اصلا معلوم نيست كجايي؟؟!!!دنبال جوجه هايي؟؟!!!!!
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا