A
پسندها
107

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام
    من از دانشجو های ارشد معماری تکنولوژی پردسی هنر های زیبا هستم.در رابطه با پایان نامه خود علاقه مند به بحث در مورد استراکچر وساختار ویروس ها می باشم.عنوان دقیق تز من "طراحی پارامتریک پوسته های با فرم آزاد با الگو گیری از ساختار ویروس "می باشد در این راستا بایستی ساختار و هدسه ویرس هاو مکانیزم باز و بسته شدن وتغییر شکل آ نها را مورد بررسی قرار دهم.امکان دارد در این رابطه مرا راهنمایی کنید؟
    قبلا تو وزارت بهداشت تعصب زیاد بود ولی این سالهای اخیر خیلی بهتر شده و دوستای زیادی هستند که وزارت علوم خوندن و دکتراشون رو وزارت بهداشت قبول شدن
    سلام
    ی سوال دارم ازتون.اگر کسی مدرک ارشد از وزارت علوم داشته باشه و برای دکترا یکی از رشته های وزارت بهداشت را دوست داشته باشه که ادامه بده,خیلی براش قبولی توی دکترای بهداشت سخت میشه؟اصلا وزارت بهداشت کسی را که ارشدشو از وزارت علوم گرفته باشه و وضعیت علمیش هم خوب باشه و قبولی توی آزمون کتبی را هم کسب کرده باشه را برای دکترا قبول میکنه؟یا توی مصاحبه دکترا ردش میکنن؟
    ممنون
    salam admin
    bade modatha omadam sait shoke shodam
    kheili avaz shode
    dige tosh zendegi jarian nadare
    سلام
    میشه لطفا این تاپیکی که من تازه توی انجمن بیوتکنو توی قسمت مباحث علمی رشته بیوتکنو درست کردم (نکته ها و تست های باکتری شناسی) را جا به جا کنید و بگذاریدش در قسمت آزمون ارشد بیوتکنو؟ آخه اشتباهی توی مباحث علمی درستش کردم.
    ممنون
    سلام.روزبخیر
    من یه مشکل بزرگ دارم ویروس جاوتزو که میخونم بیشتر قسمتاشو متوجه نمیشم،مخصوصا بخشای بیماریزایی چون هم سخت نوشته هم من تا به حال ویروس نخوندم.تو دانشگاهم هنوز ویروس پاس نکردم.کتابی هست که ساده تر نوشته باشه و اونو مکمل با جاوتز بخونم؟ممنون میشم جوابمو بدین
    ببخشید وقتتونو میگیرم.باکتری مورای رو نگفتید میتونم جایگزین جاوتز کنم یا نه؟ممنون
    و یه سوال دیگه ببخشید.برای بیوشیمی/بیوشیمی انتشارات دیباج و برای ایمنی 4 استاد کافین؟البته برای درصدای بالا زدن.ممنون
    سلام ادمین خوبید؟نظرتون راجع به باکتری مورای چیه؟برای من که ضریب 1 داره بهتر از جاوتز نیست؟
    سلام آدمین مرسی از این که پیام دوستیمو قبول کردید.:ad54ad:
    ممنون.فکر نمیکردم ژنتیک خیلی مهم باشه.یعنی از باکتری هم مهم تره؟
    سلام یه سوال داشتم خدمتتون ممنون میشم پاسخ بدین ... برای ارشد ویروس از بین درسای قارچ-انگل-بیوشیمی -ژنتیک وباکتری- به ترتیب کدوماشون مهم تره و تاثیر بیشتری تو رتبه میذاره؟
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا