marava
پسندها
2

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• ستاره ی بخت کسی شوم نیست، این ما هستیم که آسمان را بد تعبیر می کنیم ...
    به جای موفقیت در چیزی که از آن نفرت دارم، ترجیح می دهم در چیزی شکست بخورم که از آن لذت می برم
    یعنی برم بگردم دنبال کلمه هام حوصله میخواد مروا جون اصلا فایدش جیه؟
    سلام دوست عزیز از آشنایی با شما خوشبختم .:riz304:
    سلام دوست گلم...
    ممنون که یادآوری کردی، ولی منم با نظر ساکار موافقم...
    موفق باشی عزیز
    toam mofagh bashi aziz
    vagheyan az tahe del azat khosham miyad midonam ye vizhegiye monhaser befard dari chon man bedone inke bebinamet ehsasesh mikonam
    ama ba in vojod darin mored ba shoma movafegh nistam va nemikham in adame tavafogh narahateton karde bashe
    shad bashi
    salam marva jan ghablan in payamo gereftam aziz
    man az avalam midonestam az in kare ma momkene afradi gher az khodemon estefade konan va ba etelae az in in karo kardam
    va dos daram age karam vagheyan bedard bokhore hame bedone estesna azash estefade konan
    age esme karamo bezaram komak kare ziyadi nakardam chon toye zendegim kheiliya behem komak kardan va
    shaer gofte:
    to niki kono dar dejle andaz ke izad dar biyabanat dahad baz
    سلام عزیزم مرسی که اطلاع دادی البته نمیدونستم دقیقا گجارو میگی واسه همین به ایران پیام دادم تصحیحش کنه
    سلام دوس جونی ممنون خیلی لطف کردی
    سلااااااااااام دوس جونم......
    من برگشتتتتتتتتتتتتتتتتتتتم............
    ی مشکلی داشتم سایت منو را نمیداد!!!!!!!!!ولی من دوباره اومدم......:thumbsupsmileyanim:
    مهم نیست شیر باشی یا آهو مهم این است که با تمام توان شروع به دویدن کنی
    نلسون ماندلا
    تو را هيچگاه نمي توانم از زندگي ام پاک کنم چون تو پاک هستي مي توانم تو را خط خطي کنم که آن وقت در زندان خط هايم براي هميشه ماندگار ميشوي و وقتي که نيستي بي رنگي روزهايم را با مداد رنگي هاي يادت رنگ مي زنم.
    تقدیم به بهترین خواهردنیا.......
    سلام marva جون منم سال نو را بهت تبریک میگم.و امسال را پر از عشق و سلامتی و موفقیت برات آرزومندم.:ad54ad:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا