jo-boy
پسندها
1

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• با سلام

!! فكر ميكنم از سال بالايي هاي دانشگاه ما بوده باشيد شما.....دوتا آقايي كه پارسال هماتو تهران قبول شدند احتمالا شما و دوستتان بوديد.

خوب راضي هستيد؟
    سلام...ممنونم بابت پاسختون
    و امااین کتاب؟؟؟؟؟"پاس" هماتولوژی
    هرچی سرچ کردم اسمشم نبود توو سایتا
    .این مباحثو من ازکجاهابخونم خب؟مباحث ازمون اول ک من موندم چیکارکنم
    نمونه گیری....ضدانعقادهای ازمایشگاهوبانک خون....هموگلوبینومتری.....esr.سل کانترهای هماتولوژی....کنترل کیفی
    این چه برنامه داغونیه الان من اون مبحث کنترل کیفی اینا هیچ منبعی ندارم.
    فقط قسمتیش تووی هنریه
    سلام اقای جبوی یااگه اشتباه نکنم محمد عاغا.من چنتسوال داشتم امکانش هست بمن جواب بدین؟

بیا فریاد بزنیم امیــــد؛
    بگذاریم تا غصه ها پشت در خانه دق کنند.
    حالا چار تا سلول را پوز دادیم بلد هستیم به درد بیمار نمی خورد
    باسلام وارادت
    ببخشید . نمی دونم چرا وقتی لوگوی شما را می بینم . بی اختبار یادم به لوسمی میلوئیدی می افتد با دو تا میلوبلاست . یه باند فرم سمت راست . بالاسرش یه بازوفیلیک نوموبلاست . ناراحت میشم . عیب از منه . مرا عفو کنید . لطفا
    سلام شما جوبوی ...خوبی؟
    انشا ال...دریا باشید
    EDTAامروز یه نمونه که برای آزمایش Pt ,Ptt بود رو به دستگاه دادم تا پلاکتش رو بخونه ...پلاکت رو پایین خوند . بعد از همون فرد نمونه با EDTA تهیه کردم که خوب خوند .

ااااا مبارک باشه رفتید سر کار به سلامتی
    آن روز ها که من هم اهل دل بودم و دستی تو مطالعه خونشناسی داشتم .ماده ضد انعقاد مخصوص برای آزمایش Pt ,Ptt را سیترات سدیم انتخاب می کردیم . چون فاکتور های انعقادی را خیلی کم خراب می کرد . ماده ضد انعقاد انتخابی برای سی بی سی و مخصوصا پلاکت از نظر نجربی EDTA بود چون جلوی تجمع پلاکتی را می گرفت. با سیترات احتمال تجمع پلاکتی زیاد است
    سلام جوبوی ...خوبی؟
    یه سوال
    امروز یه نمونه که برای آزمایش Pt ,Ptt بود رو به دستگاه دادم تا پلاکتش رو بخونه ...پلاکت رو پایین خوند . بعد از همون فرد نمونه با EDTA تهیه کردم که خوب خوند .
    به نظرت چرا این تفاوت ایجاد شده؟

خدایا!

اگر همه ی عالم، روی از من برگردانند،

سخت است،

شکستگی دارد،

دلگیری دارد،

اما،

باکی نیست،

تو روی برنگردانی؟!

تو اگر دست رد به سینه ی ما بزنی

ما از دست میرویم ها!

خدایا!
    سلام ..با مرام..
    چه خبر چه میکنی با درس و کتابات..
    ماه رمضون شده !!! و ایام نتایج امسال ... یاد پارسال افتادم دم تعطیلاتی با هم تهران بودیم...
    گفتم شما که سرت شولوغه یاد ما نمیفتی یه عرض ادبی داشته باشیم!!!
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا