karshenasgh
پسندها
46

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام.خواهش میکنم،از شما هم ممنونم .همه ایمیلا واسم اومده.امیدوارم واسه ی شما و خانوادتون هم سال خوب و با برکتی باشه و ایشاالله با قبولی ارشد هر دو مون امسال حسابی به کاممون دلچسب بشه
    سلام کارشناس ،گوشیم سونی اریکسون و نوکیا نیست برا همین فایلهای فلش کارتها و جعبه لاینتر باز نمی کنه باید چیکار کنم ،هرکاری میکنم باز نمیکنه ،گوشیم هواوی مثل گلکسی سامسونگه ،شما راه حلی ندارید؟
    سلام.همین الان واستون ترجمه رو فرستادم اگه بدستتون رسیده بهم خبر بدین.. تونستم سرقولم بموندم :thumbsupsmileyanim:نهایت تلاشمو کردم امیدوارم خوب از آب در اومده باشه
    سلام كارشناس خوبي؟كتاب من سوال ازمون ٩٠-٩,را نداره ميشه برام بفرستي اگر داري؟
    عجیجم صندوقت پر شده کاری که باید انجام بدمو میل کردی؟
    ممنون پيشاپيش سال نو مبارك اميدوارم امسال به ارزوهاي قشنگت برسي
    عیدت پیشاپیش مبارک دوست خوبم ، امیدوارم سال جدید پر از موفقیت باشه برات :riz304:

ممنون به یادم بودی
    سلام، ایمیل هایی که برام فرستادید به دستم رسید ممنون.
    سلام
    تبریک پیشاپیشم را بپذیرید
    عیدتون مبارک ... سال خوبی داشته باشید
    دوباره سلام میخواستم بپرسم28ام آخر شب واست بفرستم مشکلی نیست؟؟یا اگه 1روز دیرتر بشه؟؟آخه بدموقعیتی بهم گفتید واسه ترجمه، مراسم نامزدی داداشم بود از 4شنبه تا جمعه رفته بودم شهرستان..وقتم خیلی گرفته شد.میترسم بدقول بشم..البته سعی میکنم سر موقع بهتون تحویل بدم ولی میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد اگه مثلا یه روز دیرتر شه؟؟
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا