maryam58
پسندها
1

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام عزیزم توی همون تاپیک رفع اشکال تغذیه بذار فقط نگو مال چه جزوه ای هست
    آره عزیزم بریم تا وقت هست بازم بخونیم، موفق باشی ایشالا
    من این دور را تمام کنم تا دور بعد ببینم چی میشه اما مثلا این هفته ارزیابی بیوشیمی را می خونم و تست میزنم تمام تستهایم را
    منم از آخر شروع کردم به مرور ، آخرهارو اصلا خوب نخوندم ، می خوام 5 تا 5تا فصلهارو بخونم بعد مرور کنم اون مدلی که نوتر گفته بود یادته ؟ نظرت چیه ؟
    مریم تغذیه رو با همون برنامه ی قبلی می خونی؟ به کجا رسیدی؟ نکته برداری می کنی واسه درسها ؟
    سلام حدیث جان
    بله من این کتاب را دارم ،من کتاب تست پاسالار هم دارم اما اون برای ما خوب نیست چون تستهای علوم ازمایشگاهی ها هم توشه که برای ما اصلا قابل حل نیست من تست جعفرنژاد را سال گذشته خریدم نمیدونم ورژن جدید داره یا نه جعفرنژاد خوب توضیح داده سوالات ارشد و دکترا وزارت بهداشت مدرس ازاد هست برای رشته های زیست تغذیه به نظر من خوبه برامون بعضی ها کیو بی هم میگن اما اون پاسخ تشریحی نداره. اسم کتاب جعفرنژاد: گنجینه جامع و طبقه بندی شده بیوشیمی انتشارات کتابخانه فرهنگ برای من چاپ 89 است تست ها هم تا سال 1389 است . اگه خریدی بگو تا سال های بعد 89 را ازت جواباش رااشکال داشتم بپرسم موفق باشی عزیزم
    با سلام
    مريم جان مي خاستم در مورد كتاب تست دكتر جعفر نژاد ازتون سوال بپرسم..
    خواستم ببينم خودتون داريدش؟فقط واسه رشته تغذيه اس ؟تا چه سالي سوالات كنكور توشه؟جواباش تشريحيه؟
    خيلي ضرورريه اخه ميخ وام بدم يكي برام از تهران بيارش تا همين فردا جوابو مي خوام ..
    اگه داشتين و خوب بود اسم انتشارات وكتابو كامل واسم بفرستين..
    بدرود
    و سپاس
    سلام مریم عزیز و دوست داشتنی ممنون که یادم کردی من تلاشمو میکنم ولی خیلی از شماها عقب ترم چون هم دیرتر شروع کردم هم دانشگاه خیلی وقتمو میگیره:(
    ولی بازم امیدم به خداست
    امیدوارم موفق باشی
    پسرای گلتو ببوس
    مریم جان کاش زودتر بهم گفته بودی یکی از دوستام ارشد فیزیولوژی بهشتی میخونه گایتونش مال 2006 بود من 2011 رو داشتم گفت تا آخر ترم 3 بدم بهش ....وای چقدر شرمنده شدم
    راستی یه کار میکنم زنگ میزنم بهش میگم گایتون 2006 رو تا تیر بهم بده و قضیه رو براش میگم انشاالله که راضیه و کتابش رو میده ...وای مریم یه بار یه چیزی ازم خواستی ها شرمندت نشم
    سلام مریم جان
    صندوق پیامهای خصوصیت پر گلم
    خواهش ميكنم مريم جان،من فكر ميكنم اين حس براى همه بيش مياد،من خودم خيلى كند ميخونم ولى باز هم كهكاهى اين حس بهم درس ميده كه فكر كنم بخاطر حجم زياده مطالبه،امسال ميخوام سريعتر اما دفعات بيشترى بخونم،بس نكران نباش عزيزم و تا ميتونى دوره كن مطالبو
    خوشبحالت که باز سرعتت بالاست ، من علاوه بر اینکه تمرکزم کمه ، سرعتمم پایینه :(
    راه حل پیدا کردی به منم بگو

فکر می کنم برای تو که سرعتت بالاست چند دور خوندن بهتر باشه ، یعنی اگه دور اول احساس کردی فقط روخونی کردی ، چند بار دیگه هم بخونی ، دور دوم و سوم آدم مطالبی رو می بینه که بار اول به چشمش نخورده اینطوری میشه مطمئن شد که داری به مطالب تسلط پیدا می کنی
    نه عزيزم،من خود كتاب رو خوندم،تلاشت قابل تقدير مريم جان،ان شا الله بهترين نتيجه رو ميكيرى خانمى،كار خوبيه اكر فصول مهم رو از كايتون بخونى
    منم میخونم البته بعضی روزها میشه مثل امروز دیدم با 2 ساعت وقت برای فیزیو میشه کلی خوند اما یاسمن جان تمرکزم کمه احساس میکنم بادقت نمیخونم مخصوصا تغذیه به نظرت چکار کنم مطمئن شم یک مطلب رایادگرفتم بعد رد شم گاهی میگم نکنه روخونی میکنم البته سرعت خوندنم بالا است امانگرانم
    سلام ، آره خوبم خداروشکر ، تو خوبی؟ خوب می خونی؟

فعلا نه نکته برداری نمی کنم ، آخه اونقدری نکته هست که تبدیل که رونویسی میشه گاهی ، فعلا فقط می خونم
    ممنون. توی ایمیل هایی که داشتم پیداش کردم. ترجمه های جدید به آدرس ایمیل یاهوی شما فرستاده میشه.
    موفق باشید دوست عزیز.:rose:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا