karshenasgh
پسندها
46

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام
    خواهش میکنم
    آدرس یاهو ندارم
    مگه میشه نرسه؟چه اروری میده؟
    دو بار زنگ زدم هيمن جوابو دادن گفتن موقع ثبت جديد ثبت قبليت باطل ميشه. خيلي راحت پول مي گيرن. مرسي عزيزم ايشالله
    ديشب جواب ميلمو دادن كه يه هفته قبل از |آزمون تاريخ دقيق رو اعلام ميكنن طوري كه با وزارت تداخل نداشته باشه. امروزم زنگ زدم ،‌همون چيزي كه گفتي درست بود ميتونستم شهر محل آزمونم با انتخاب اولم يكي نباشه. گفت ويرايش نداره يه هفته قبل از آزمون ثبت نام جديد داره براي كسايي كه جاموندن اون موقع مي تونم از اول ثبت نام كنم:sadsmiley::sad:
    سلام ترجمه رو فرستادم.
    امیدوارم بدرد بخوره تلاشموکردم اما چه کنیم که زبانم زیاد تعریفی نداره ......:dadad4:
    نميدونم والا انداختيم به شك آخه پارسال همينطوري بود. انتخاب اولت هرجايي كه باشه بايد بري همونجا كلا دانشگاه آزاد همينطوريه. ولي فردا زنگ ميزنم ميپرسم.
    ايميل فرستادم منتظرم جوابمو بدن ببينم چي ميگن.
    واي عزيزم خيلي زحمت كشيدي. مرسييييييييييييييييي . :riz304:غير از صفحه 10 بقيه پارسال هم توي دفترچه بودن. از ادمينم پرسيدم ولي گفت اطلاعي ندارم.
    توي فرمي كه موقع ثبت نام پر كردم چيزي نبود:sadsmiley:
    بلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی:smilies-azardl (181
    ببخشيد خو:dadad4:
    دستت درد نكنه،كارشناس ولي بعضي از متن ها انگار ترجمش نيست
    مثلا قسمت مهارت ها فكر كنم مهارت سوم بود كه تمام متن ها ترجمش نبود
    توي قسمت هاي بعدي هست؟اخه من همشو دانلود نكردم فقط قسمت متن ها و ازمون ها را دانلود كردم
    شهرضا اصفهان اولين انتخابم ديگه جايي ديگه نداره.
    سلام خوبی کارشناس شرمنده ایمیلم همش پاک شده میشه دبار ترجمه ها را برام بفرستی اخه همشو سیو نکردم:dadad4:
    برام اینا رو فرستادی ، ترجمه های رسیده مربوط به قسمتهای باقیمانده کتاب لزگی در دی ماه 91 ، خلاصه ای از 12 مهارت کتاب لزگی ، red nazi (1 ، ترجمه اصلاح شده hoorsa ، ترجمه ها ی رسیده مربوط به تقسیم بندی جدید قسمتهای باقیمانده کتاب لزگی در آذرماه 91 ، ترجمه های اصلاح شده پرستار مهربون
    سلام دوست عزیز
    از اینکه شرایطم رو درک کردید ممنونم
    چشم...انشالله تا 10 اسفند براتون می فرستم
    یاحق
    مرسي عزيزم ،‌ آخه اينطوري من نميتونم يكيشونو شركت كنم. براي وزارت علوم بايد برم اصفهان وزارت بهداشت هم شهر خودمون 6_7 ساعت فاصله دارن
    راستي كارشناس تاريخ آزمون دانشگاه آزاد عوض نشد؟
    من سرعت اینترنتم پایینه طول میکشه .میشه اونایی که برام فرستادی موضوعاتشونو براتون ایمیل کنم؟
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا