karshenasgh
پسندها
46

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• با سلام مجدد من ایمیلتونو دریافت کردم ممنون .فقط 6 تا ایمیلتو نو دریافت کردم اون یکی رو دریافت نکردم لطف کنید برام بفرستید ممنون.
    خواهش ...
    جعبه رو نگاه کردم..همونطور بود که گفتم...
    راستی برای نوع درس خوندنم با جی 5 من چندجور خوندن رو از خودم درآوردم اما به این نتیجه رسیدم که این روش بهتر هست:اول خیلی سریع یه فصل رو می خونم و اصلا جی برگ نمی نویسم ازش،بعد میرم همون فصل رو از آی کیو بی تست هاشو جی برگ نویسی می کنم ، بعد دوباره میام سر همون فصل از کتاب و قسمت هایی که تو آی کیو بی سوال نیومده بود و به نظرم مهم هست رو جی برگ نویسی می کنم...
    البته من چون همه ی مطالب یادم میره !!!!!!!!!!!!مجبورم همه رو جی برگ نویسی کنم وگرنه جی 5 برای مطالبی هست که فراموش میشه ولازم نیست کل کتاب رو جی برگ نویسی کنی..اما من چون با رشته م غیرمرتبط هست مجبورم همه رو بنویسم...
    اگه تهران باشی می تونی زنگ بزنی بروشور رایگان برات بفرستن .اگرم خواستی آدرس دانشگاه یا هرجایی که صلاح می دونی رو بده تا من برات سی دی هامو بفرستم.توضیحاتشو خود آقای مالکی داده و یه سری مصاحبه ست...کمکت می کنه
    منم برات آرزوی موفقیت دارم و مرسی بابت درخواست دوستی :rose:
    سلام من لغات رو فرستادم به ایمیلتون .منتظر جوابتون هستم.
    خواهش می کنم...کاری نکردم
    من جعبه رو از نمایندگی تهران برام فرستادن...جعبه ی لایتنر نیست اسمش دقیقا جعبه ی جی 5 هست...بله جداکننده هایی داره اما لازم نیست که جابجاشون کنی مگه اینکه از 2 تا جعبه با هم بخوای استفده کنی(یعنی جعبه ت بشه مدل جی تا =دوتاجعبه که به هم چسبیدن)...خانه اول یک سانته ...دومی 2 سانت ..سومی و چهارمی و پنجمی هم به ترتیب 5 و 8 و 12 (البته مطمئن نیستم..الان جعبه م پیشم نیست...بذارنگاکردم بهت میگم اما تو همون سایتم گفته که هرخونه چند سانته)
    منطقه خطر یعنی خونه اول که نهایتا 24 ساعت باید تخلیه شه...و بعد از رسیدن فیش هات به اون قسمت یک سانتی جداشده ی جلوی هر خونه ، باید اونارو مرور کنی
    کارشناس محترم من همون bano هستم اگه یادتون باشه فقط چون رمز عبور مو فراموش کردم مجبور شدم نام کاربریمو تغیر بدم .
    سلام عزيزم خوبي؟ تو ثبت نام كردي؟ توي فرم جايي كه بخواييم دانشگاه آزاد رو انتخاب كنيم بود؟
    سلام کارشناس محترم ، باید ببخشید دیر شد قرار بود لغات زبان برای شما بفرستم اما مسئله ای برام پیش آمد نشد، من فردا برای شما می فرستم لطف کنید ایمیلتونو بگید ممنون .در ضمن من نام کاربریم ی کم تغیر کرده.
    سلام کارشناس جان خوبی عزیز
    ببخشید
    صندوقو خالی کردم
    مرسي فدات شم كه خبر دادي ادمين بهم پيام داد رفتم سفارش دادم بازم ممنون.
    منم دوباره به ادمين پيام دادم. نه تازه الان بعد چند روز اومدم سايت (مودمم مشكل داشت) بعد از ظهر زنگ ميزنم.
    سلام عزيزم آره ادمينم بهم پيام داده الان اومدم ديدم مي خواستم بخرم ولي ديگه كتاب نيست چكار كنم حالا؟ تو خريدي كتابو؟
    من زنگ زدم...هی بد نیست...می خوای امتحان کن
    کلا مرور جی برگ ها روز مشخصی نداره...هروقت فیش ها به منطقه خطر رسیدن میتونی مرورشون کنی و این از تفاوت های جی 5 و لایتنر هست...این بستگی به سرعت مطالعه ت داره که چند فیش در روز می نویسی...هر جعبه هم که میتونه حداکثر 50 تا فیش بپذیره...
    من راضیم ازش چون حفظیم خوب نیست و بدون این روش چیزی یادم نمی مونه...می تونی برای اطمینان مصاحبه های تو سایت رو هم بخونی
    بازم اگه سوالی داشتی درخدمتم...
    سلام...خواهش می کنم
    بعد از اینکه فیش هارو آماده کردی حداکثر 24 ساعت(بهتره بعد از 12 ساعت)فرصت داری که اونا رو از خونه اول برداری و مرور کنی..اگه بلد بودی به خونه دوم می فرستی شون و اگه بلد نبودی میزاری تو همون خونه اول...این کار رو اینقد ادامه می دی که خونه دوم مثلا بعد از دوسه روز(بستگی به شدت مطالعه ات داره) پر بشه و تعدادی از فیش ها به منطقه ی خطر که حتما می دونی چی هست برسه...بعد فیش های منطقه خطر خونه دوم رو مرور می کنی و اگه بلد بودی می فرستی خونه سوم و اگه نه می فرستی خونه اول و با لاخره این پروسه اینقد ادامه داره که خونه سه هم پر میشه و تعدادی از فیش ها به منطقه خطر میرسه...اونارو هم که مرور کردی بلدهارو به خونه 4 و نابلد هارو به خونه اول(و نه خونه ی دوم که قبل از خونه 3 هست) می فرستی..بالاخره خونه 5 هم پر میشه و فیش های منطقه خطر خونه ی پنجم رو بعد از مرور از جعبهخارج و بایگانی می کنی اما حتی اگه از خونه 5 فیشی رو بلد نبودی باید بفرستیش خونه اول...
    صفحه 142 تا 145 با من.فقط نوشته بودین تا 7 بهمن فکر کنم منظورتون اسفند باشه.من سعی می کنم زود تحویل بدم.ممنون
    سلام..ببخشید جوابتون دیر شد
    نه من برای همه ی درسا از روش جی 5 استفاده می کنم
    اینم سایتشه پیشنهاد می کنم حتما یه سری بهش بزنید
    g5g5.ir
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا