amirreza
پسندها
34

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

  • امیر جان اینجوری بچه های کنکوری جنگ و دعوا راه میندازن . چون امیدشون نا امید میشه :black_eyed:
    نه شیفت بودیممممممممممممممممممم الان آمدیم خانه فردا هم می رویم تهراننننن مارکوپولویی هستیم برای خودمان
    سلام امیری چطوری یلدات مبارکککککککککککککککککککککککککککککک خوبی؟
    سللااااااااااااااااااااااام یلدای شمام مبارکککککککککککککککککککککککککککک امیری
    بلندترين شب سال هم خورشيد را ملاقات خواهد کرد و اين يعني بوسه گرم خداوند بر صورت زندگي وقتي همه چيز يخ مي زند.*يلدا مبارک*
    ooooooh...pas toam hesabi dargiri!!!fek kardam faghat khodam injooram..
    manam hey in fekro mikonam k naram azmoon bedam vali nemishe naraft k..javabe baghiaro chi bedam???
    makhsoosan in dafei k sarfaslasham kheili ghashange vaghean!!!
    fasle 11 o 19 emery kachalam karde!!!!
    metabolisme karbohidratam k nagoo...khodesh vase badbakht kardane adam kafie!!!
    selooli ham k man hamishe toosh milangam!!!
    heeeeeeeeeeeeeeeeeeeey zendegi!!!!:sad:
    salaaaaaaaaaaaaaam,torokhoda to yekam ba man dava kon shayad neshastam paye darsam!!!!!
    to vazet vase azmoone farda chetore?:33:
    محفل آریاییتان طلایی ، دلهایتان دریایی ، شادیهایتان یلدایی ، پیشاپیش مبارک باد این شب اهورایی

    man moshkelam ine k hamishe fek mikonam hame khoondano man nakhoondam...:(50)::1dco2x0p1lilzhfpg1t nemidooni injoori che stressi b khodam midam hamishe:(50):
    میدونی تقصیر خودم بود یه رمز ده دوازده حرفی داده بودم
    امیر رضا الزایمر گرم دوستم باورت میشه رمز اون یکی شفیع رو فراموش کردم؟!!!!!!!
    darsa khoob pish mire???
    vay man nemidoonam vase oloom in chizayi k nakhoondamo chekar konam!!!!
    :sadsmiley::13:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا