gil@ss
پسندها
0

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سال نو شده، اما تو رفیق کهنه من می مانی.
    نوروزگان خجسته باد
    تا دوشنبه 91/11/9 منتظر می مونم. اگه جواب ندادین میدمش به کس دیگه ای انجام بده...
    سلام دوست عزیز. چرا هنوز ترجمه تون رو تحویل ندادین؟ اگه مشکلی دارین و نمیتونین انجامش بدین لطفاً بگین تا به کس دیگه ای واگذار بشه... چون ترجمه ها باید تا 15 بهمن کلاً تکمیل بشه..

منتظر جواب شما هستم...
    از این که بازم قصد مشارکت در ترجمه ها رو دارید ازتون سپاسگزارم.

آزمون سال 83-82 (سری بعدازظهر) رو هم به اسم شما ثبت کردم.

تاریخ تحویل هم 91/10/15

موفق باشید.
    سلام دوست عزیز. بنا به درخواست شما، مجدداً فایلها را برایتان ارسال می کنم. اما متوجه نشدم که چرا فایل هایی که برایتان ارسال کرده ام رو نتونستی دانلود کنی، شاید به خاطر این باشه که سرعت اینترنتت پایینه! آخه برای بقیه هم همین طوری ارسال کردم و مشکلی براشون پیش نیومده.
    ببین اگه باز هم باز نمیشه بهم بگو.منتظر جوابت هستم.

ضمناً بقیه فایلهای ترجمه رو بعد از کامل شدن ، به صورت یکجا برای همه افراد شرکت کننده ارسال خواهم کرد

موفق باشید
    91/9/28
    سلام. ایمیل جدیدتان را دریافت کردم. ممنون که اشکالات را برطرف کردید. من هم در پاسخ ایمیل شما، فایل های قبلی را برایتان ارسال کرده ام.
    در صورت مشاهده مشکل در دریافت فایل ها، بنده را مطلع فرمایید.

با تشکر از زحمات شما
    موفق باشید.:rose:
    سلام دوست عزیز. ایمیلتان را دریافت کردم. ممنون از زحمتی که کشیدین. در ظاهر که کارتان بسیار تمیز و مرتب است اما دو مورد اشکال کوچک وجود دارد:

*در مورد متن 2 ص 42، سؤال 114 جا افتاده و ترجمه اش تایپ نشده
    *در مورد بخش لغات ص 44، در سؤال 122، گزینه ها از جا افتاده و تایپ نشده

که بعد از رفع آنها توسط شما، فایل های قبلی را برایتان ارسال خواهم کرد.

موفق باشید.
    حالا که دارین تازه شروع میکنین به خوندن به جمع بچه ها بیاین تو مطالعه گروهی خوشحالمون میکنین و میتونیم از انرژِ های هم انگیزه بگیریم
    منتظرتونیم
    سلام گیلاس جان
    عزیزم متاسفانه من تو ترجمه کتاب با بچه ها همکاری نداشتم و ترجمه ها رو ندارم ...ترجمه ها رو فکر کنم به بچه هایی دادن که تو ترجمه کتاب همکاری داشتن ...
    سلام
    من امسال میخوام بیوشیمی بالینی امتحان بدم و خیلی مشتاقم از مطالعه گروهی استفاده کنم اما متاسفانه نتونستم چون:
    تاپیک مطالعه گروهی تمام رشته ها به خاطر اینکه اکثرا پارسال امتحان دادن کسی فعلا دل به درس نمیده و بیشتر خاطره تعریف میکنن.
    تاپیک ارشد92 تقریبا به صورت کامل تحت انحصار بچه های تغذیه هست که واقعا هم باید بهشون تبریک گفت.
    من از شما به عنوان مدیر انجمن بیوشیمی میخوام لطف کنید یه تاپیک اختصاصی برای بچه های بیو باز کنید و بچه ها رو دعوت کنید تا به صورت تخصصی مطالعه رو شروع کنند مطمئنم استقبال خوبی میشه.
    منتظر پاسختون هستم.
    با تشکر[
    سلام
    وقت بخیر
    امیدوارم که خوب باشین
    نمی دونم از کجا شروع کنم، شایدم گفتن این جمله کافی باشه؛ وقته رفتنه، حلالم کنین اگه هم ازم بدی دیدین به بزرگی خودتون ببخشین اگه هم خواسته (جسارت نباشه بنده جرات و حق این کارو ندارم) یا نخواسته ناراحتتون کردم خیلی عذر می خوام. در طی این مدتی هم که توی سایت بودم خیلی خوشحال بودم که با دوستانی همچون شما عزیزان دوست بودم. از همه دوستان خیلی خیلی چیزا یاد گرفتم. امیدوارم که همه تون در تموم دوران زندگی تون موفق و پیروز باشین.
    سرتونو به درد اووردم معذرت می خوام.
    خدا نگهدار
    Rbio
    چه دشوار است انسان وار زیستن
    در سرزمین مترسک ها
    آنجا که با نگاهی به نام عشق
    فریبت می دهند و
    با دروغی به نام محبت دشنام.
    "دکتر شریعتی"
    ماه من!
    غصه اگر هست، بگو تا باشد!
    معنی خوشبختی،