karshenasgh
پسندها
46

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• اوکی حتما..

من نمی خواستم بدم بیرون منظورم این بود تایپ کنن که کاره من راحت تر باشه واسه میل کردن.
    من دارم لغت به لغت ترجمه می کنم اما رون.
    خوب پیغام بده من خواستم پیام بزارم اما نمی شد صندوقت پر بود
    شما که اصلا رشتت با من فرق می کنه.. به خدا مخم کار گرفته شد. بگو دیگه
    ااا خو بگو منم بشناسمت دیگه از هم کلاسی های خودمی؟
    سلام دوست عزیز ترجمه های مقرر براتون ایمیل کردم باتشکر از زحمات شما
    سلام آره البته اماده نیستم چون خیلی وقت کمه فقط بیوشیمی سلولی و زبان را میخونم.
    بزای بیوشیمی که توضیح دادم.
    سلولی: کتاب زیست شناسی سلولی مولکولی و مهندسی ژنتیک از مجید مهدوی + تستای سلولی مولکولی از مریم خالصی(دوجلدیه)
    برای ژنتیک هم کتاب ژنتیک از کلاسیک تا ژنومیک از حسن اکرمی بهترین منبعه . گرفتم ولی وقت نمیشه بخونم!
    سلام عزیزم من حتما انجامشون می دم به کسه دیگه ای نسپار این هفته خیلی درگیرم
    دانشگاه علوم پزشکی مازندران این هفته همایشه و من با وجود اینکه فارغ التحصیلم اما هنوزم ازم استفاده می کنن و به عنوان مدیر اجرایی باید برم واسه همایش
    اما حتما انجامش می دم.
    سلام. بابت تاخیر عذرخواهی میکنم و حتما تا جند روز دیگه براتون ایمیل میکنم. خواهش میکنم صفحات مشخص شده منو به کسی ندید . ممنون . موفق باشین
    اون رو هم دیدم سعی می کنم در اولین فرصت انجام بدم. مرسی
    خانومی فایل ها به دستم رسید اما متاسفانه همه پی دی اف هست و لپ تاپ عزیز بنده نداره باید برم و براش نصب کنم.
    پس یک کم وقت بیشتر می خواد.
    همه فایل های ترجمه شده pdf هست؟
    خوب چرا باید همه سوالات رو یاد بگیریم؟
    سوالاتی که هر سال فقط برای مامایی طرح می شن بهتر نیست؟
    منظورت اینه که 4سری سوال برای مامایی طراحی شده؟
    مگه می شه؟
    من نمی خوام فعلا ترجمه شما رو ببینم آخه می خوام خودمو محک بزنم و ببینم چند درصد می زنم بعد از اون حتما ترجمه رو نگاه می کنم و مثله اون براتون ترجمه می کنم.
    اگر هم بتونی که واسم بزاری و بعد من ترجمه کنم واقعا ممنون می شم و لطف بزرگی می کنی..

قبوووووووول...
    نه مشکلی نیست هر 3 4 روز این کار رو انجام میدم. اگر دستم راه بیوفته شاید هم زودتر. من خیلی به زبان علاقه دارم و می خوام این کار رو انجام بدم که دستم راه بیوفته. فقط بگو چه طور ترجمه کنم؟ کلش رو؟ فقط لغات مهم رو در بیارم؟ و ....
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا