saba1369
پسندها
0

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام دوستي خوبي چه خبر كجايي من شيرازم تازه از سركار اومدم
    سلام
    یک سری از شرکت کنندگان آزمون ارشد علوم پزشکی نسبت به سوالات آزمون و اشتباهات کلید نهایی اعتراض کرده اند و نامه ای به وزیر بهداشت نوشته اند
    اگرشما هم موافقید به تالار گفتگو در این سایت و تاپیک "اعتراض و گرفتن حق ضایع شده" بروید و اسم و شماره داوطلبیتان را بنویسید.
    با تشکر
    سلام
    وقت بخیر
    امیدوارم که خوب باشین
    نمی دونم از کجا شروع کنم، شایدم گفتن این جمله کافی باشه؛ وقته رفتنه، حلالم کنین اگه هم ازم بدی دیدین به بزرگی خودتون ببخشین اگه هم خواسته (جسارت نباشه بنده جرات و حق این کارو ندارم) یا نخواسته ناراحتتون کردم خیلی عذر می خوام. در طی این مدتی هم که توی سایت بودم خیلی خوشحال بودم که با دوستانی همچون شما عزیزان دوست بودم. از همه دوستان خیلی خیلی چیزا یاد گرفتم. امیدوارم که همه تون در تموم دوران زندگی تون موفق و پیروز باشین.
    سرتونو به درد اووردم معذرت می خوام.
    خدا نگهدار
    Rbio
    خدایا حکمت قدم هایی راکه برایم برمیداری برمن اشکار کن تا درهایی را که به سویم میگشایی ندانسته نبندم ودرهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم
    سلام، وقت بخیر
    متاسفانه اوضاع درسا خوب نیس همه اش دارم بهم فشار می یارن مخصوصا این درسای دانشگاه که دیگه دخل منو در اوورده. 2 هفته دیگه امتحانا شروع میشه و ما هنوز کلاس فوق برنامه برگذار می کنیم...
    سلام
    وقت بخیر
    می خواستم ازتون تشکر کنم ولی قبل از تشکر باید یه تبریک تولد بگم (اطلاعی نداشتم توی پروفایلتون پیام تبریک دوستان رو دیدم)
    از فعالیتتون هم در تایپیک زبان ممنون.
    در مورد امضاءم هم ممنون؛ چشاتون زیبا می بینه.
    در آخر بازم تولدتون تبریک می گم و امیدوارم که موفق باشین.
    نگاهتان به جلوه های خدا چو میکروسکوپ سرعت پیشرفتتان چو سانتریفوژ محاسبه عملتان چو سل کانتر گرمای وجودتان چو بن ماری باشد. سفید پوشان بی ادعا، روزتان مبارک ...
    سلام مثل اینکه مشکلت حل شده رنگشا دوست دارم آره اون پیام ها صرفا جهت خندست توجه نکن
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا