neda*
پسندها
2

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام ندا جونی... میسی :*
    خوب آره اما خودش یه جزوه تهیه کرده از همون کتابا و جاهای مهمش رو
    آورده توش .... کتاب دکتر نادری رو گفته بخریم و گفته که یه سری تست هم خودمون تو کلاس کار میکنیم ... قول درصد خاصی رو نداده... راستش خود اساتید شیمی هم سردرگمن اما من به خاطر این رفتم کلاس شیمی چون اصن پایه شیمی آلی نداشتم تو دانشگاه هم این درسو نداشتیم ....
    سلام ندا خانوم شما ترجمه لزگی رو گرفتین؟میشه لطف کنید به من هم بدینش؟
    من میخوام تازه شروع کنم خوندنم رو ولی واقعا از این کتاب میترسم و میخوام از زبان هم شروع کنم ممنون میشم اگه ترجمه ها رو به من هم بدین
    tok.tam1@yahoo.com
    ندااااااااااااااااااااااا تو کی مزاحم بودی ؟ این حرفا چیه ؟ نکنه یادت رفته تو خودت یکی از مشوقای من بودی و هستی
    تازه همیشه توی لحظات سخت کمکم کردی و بهترین راه رو بم نشون دادی
    سلام خوبی ندا خانوم خسته نباشی اینجا جعبه گفتگو دیگه نداره چندتا سوال ازت دارم ؟
    سلام گلم
    مرسی عزیزم.... یک ماه کلا درس نخوندم چون مامانمینا رفته بودن حج اما از دیروز آروم آروم شروع کردم ...
    ندا جون من برا شیمی میروم کلاس... میترسم با برنامه شما نتونم پیش برم اما برا دوره هاش حتما با شوما هستم :a2d3:
    سلام ندایی خوبی ؟ با بیوشیمی در چه حالی ؟ خوب پیش میرن درسا ؟ خداییش جات خیلی توی تاپیک تغذیه خالیه خیلیا
    منم بد نیستم یه روز خوبم یه روز بد حال و هوای من که میدونی به چی بستگی داره
    راستی نوشتن اون کتابه رو هم شروع کردم
    اتفاقا دیشب داشتم بت فکر میکردم که چرا دیگه بم اس نمیدی دعوام کنی بعدش با خودم گفتم حتما ازم ناامید شدی فهمیدی من اد م بشو نیستم
    ندا خیلی واسم دعا کن
    سلام نداجونم فدات عزیزم مرسی از انرژی مثبتت منم یه مدت یه مشکلی داشتم ولی الان دوباره شروع کردم حتما میام گزارش میدم
    شیمی هم نه فعلا فقط لنینجر وزبان میخونم خوشحال میشم تو برنامه تون باشم البته اگه بتونم...
    سلام عزیزم انشالا دوستای خوبی واسه همدیگه باشیم و بداز قبولی تو دانشگاه ادامه پیدا کنه...
    سلام ندا جونم خوبی
    چه خبرا ؟ منم بد نیستم خوب یا بد میگذره
    قربونت عزیزم.خواهش میکنم کاری نکردم.:smiliess (10):
    سلام ندا جانم ، خوبم عزیزم
    خبر سلامتی
    تو خوبی؟خوب درس می خونی؟
    منم برات آرزوی موفقیت دارم عزیزم
    ایشالا که خیره . هر جا هستی موفق باشی
    دعا می کنم برات عزیزم :*
    سلام
    یاسمن جون یکم سرم شلوغه به جز درس خوندن مشغله های زیاد دیگه ای هم برام ایجاد شده
    دیگه نمیتونم فعلا مثل سابق به انجمن سر بزنم
    اما دارم میخونم و پیش میرم تو هم خوب بخون دوست جونم ...اگه مشغله هام کمتر شد بازم مییام تاپیک مطالعه گروهی
    برام دعا کن یاسمن جون من به یاد همتون هستم و برای موفقیت هممون دعا میکنم
    سلام ندا جان خوبی؟ کم پیدایی
    خوب میدرسی؟ چرا گزارش روزانه نمیای؟ اون تاپیک حسابی جون گرفته . جای تو خیلی خالیه تو بودی اونجارو پرانرژی کردی بازم بیا
    گرگ شناسيم وشبانيم ما*حافظ ناموس كسانيم ما*تاكه در اين گله بزرگي كنيم*نيست سزاوار كه گرگي كنيم.
    ببخش ها نميدونم چرا زد به سرم تا اين رو واست بنويسم. ايشالا هميشه شاد و سربلند و موفق باشي.
    ببین ندا به جز منم لیسانس های دیگه توی بیمارستان هستم اما این برخورد فقط با بچه های تغذیه اس یه چیزیو برات پیام خصوصی میکنم تا بدونی چی منو عذاب میده
    آخه ندا جونم انقده توی کادر درمان تغذیه بی ارزشه که روزی 1000 بار از بودنم خسته میشم فکر میکنن همه به تغذیه توی بیمارستان به دید مسئول اشپزخونه نگاه میکنن نه یه رژیم شناس
    تغذیه خوبه اما نه واسه کار فقط واسه کارای پژوهشی
    سلام ندا جونم مثل اينكه به فكرم هستي
    خيلي تغذيه خورده تو ذوقم خيلييييييييييييييييي
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا