maryam58
پسندها
1

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• آره خب کم بر میدارن رتبه ی ما نمیرسه که
    بعدشم به نظرم بشینیم بخونیم خیلی بهتر و باارزش تر باشه
    سلام عزيزم،مراحمى،كتاب من ١٣٨٨ هستش،فردا از انتشارات ميبرسم براتون خانمى
    من که فعلا دارم سپهری و گایتون رو می خونم کتاب دیگه بخوام بخونم هنگ می کنم ، فعلا می خوام با اینا دور اولو تموم کنم بعد هم برم اینجکشن رو بگیرم ، اون موقع شاید این کتابم گرفتم

یا به نظرت الان بگیرم ؟
    مریم جان جوابتو تو صفحه ی خودم میدم اونجارو ببین
    با سلام
    بازم شرمنده فرمودين مريم خانم ..ايشالله جبران كنيم...
    ..
    اينم ميل من:hadissfathi@gmail.com
    شرمنده صندقتون پر بوده..
    حق با شماست.یکم تو چجوری خوندن مشکل دارم.نمیدونم میرسم تموم کنم یا نه؟این برنامه ریزی یکم سر در گمم کرده.
    آره رضازاده نسبت به تافل خیلی سبکه ، می تونیم تا قبل عید جمعشون کنیم ایشالا
    ندا که دکترا داده بود هم محمدی می خوند راضی بود پس لزگی میمونه برای بعد عیدم چون من رضازاده را بعد تافل می خواهم بخوانم یعنی تا قبل عید البته فکر کنم اون دیکه نباید کلمه سخت زیاد برام داشته باشه من پارسال اکسپندیگ و دولوپینگ را خوانده بودم
    خواهش می کنم قابل نداشت ، نصف روز برای ریختن این برنامه وقت گذاشتم ،
    قربون دستت راضی به زحمتت نیستم
    من برا بیوشیمی رضا محمدی رو می خونم ، کافیه به نظرت ؟ به نظرم کامله
    مریم فکر کنم اول رضازاده و تافل رو بخونیم بعد بریم سراغ لزگی بهتره نه ؟
    نمیدونم.یکم نصیحتم کنید.دعوا.کتک
    .یه روز خوب میخونم یه روز کم میخونم یه روز اصلا نمیخونم.:14:
    منم تا 10 لایتنر کردم برای همین چند روزی فقط همین ها را میخونم به مرحله اولم که از کلمه خالی شد میرم سراغ درسهای 11 تا 20 بهنظرت هنوز تافل تمام نشده لزگی شروع کنم ؟
    خوش بحالت بابا از این ور اون ور جزوه میرسه هی بهت

آره لایتنر دستی دارم به قول تو ، البته نرم افزار گوشیشم دارم ولی با این دستیه راحت ترم ، چون لغات تافل رو قبلا تا یه جاهایی فلش کردم زیاد وقت نمیبره فعلا
    یکم تنبلم.خوب پیش نمیره این هفته ازمون دارم.اما همه مطالبو نرسیدم بخونم.ماشاالله شما خیلی خوب میخونید.با این همه مشغله کم نمیارید.به ادم انرژی میدید.:applause:
    به وقتش شیطون میشم.بامزه بود دیگه.تازه سال تولدم رو هم حدس زده.اونو از کجا نمیدونم.همه بهم میگن خیلی کوچکتر از سنم به نظر میام.اما اقا سیاوش نظرش فرق داره.
    ایرادی نداره مریم جان تغذیه و فیزیو رو برسون بیوشیمی رو یه ماهه میشه جمع کرد چون قبلا خوندی

من پارسال شیدفر و مدرن رو هم کمابیش خوندم ، یعنی اول اونارو می خوندم دی ماه طریقتو خریدمو کم کم شروع کردم ، که بعضی فصل هاشم نرسیدم بخونم
    من که فقط ویتامین ها و مواد معدنی رو فلش می کنم
    منم قصد مخفی کردن جنسیتمو نداشتم.وقتی دیدم برا بچه ها سوال شده وهر کسی یه نظری میده گفتم یکم شیطنت کنم.:thumbsupsmileyanim:
    سلام مریم خانم.خوبید؟اقا سیاوش منو اذیت کرد.تازه میگفت حسش بهش دروغ نمیگه.
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا