foroozan
پسندها
3

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام عزیزم من موریسون خریدم میخوام از این هفته شروع کنم به خوندن .
    فروزان جون خوبم گلم ممنون بخشید من باید زودی برم
    شبت خوش گلم
    سلام ، من خودم ورودى ١٣٨٦ هستم ، اون موقع امتحان ورودى براى رفتن به سال يك داشت ، درسايي مثل زبان ، شيمي و فيزيك . العان يك مقدار تغيير كرده و شهريه ها رو هم براي دانشجويان جديد الورود اضافه كردن ، البته اگر قصد داري اينجا درس بخوني بايد بگم اينجا از اول سال ٢٠١٠ مورد تاييد وزارت بهداشت ايران نيست ، ام اگر بعدش كشور ديگه اي ميخواي بري تو سايت دانشگاه نحوه كامل پذيرش رو نوشته ، آدرس سايت دانشگاه ما : YSMU - Yerevan State Medical University | Official Web Site
    فروزان جان اصلا به دلت دو دلی راه نده همین کتابا رو اگه فول بخونیم شاهکارن مهم اصل بیوشیمیه که تو همش یکیه
    نگران نباش مطمئن باش اگه اینا رو خوب بخونی بالای 70 میزنیم
    مطمئن و با انگیزه و بدون خستگی بخون
    سلام فروزان جان
    نه اصلا این تعطیلیها خوب نبود اما از امشب حتما دوباره خوب خوب میخونم
    گلم تو چطور خوب پیش میری؟
    چقدر حیف کاش میتونستیم شیمی رو با هم شروع کنیم از بچه ها هم کسی تمایلی نشون نداده!!!!آخه چرا؟؟؟مگه نمیخوایم ارشد بدیم !چیزس نمونده و شیمی آلی و عمومی هم پر مطلب و بدون دوره نمیشه!!!
    نمیدونم شاید بچه ها تو شیمی پیش رفتن ...خدا کنه اینطوری باشه:smilies:راستی فروزان جان دیگه باید دست پر بیای ها ...خوب بخون و از فرصتات نهایت بهره رو ببر دوستم
    موفق باشی
    فروزان جان پس چرا گزارش کار ندادی ؟:smilies-azardl (181دوستم
    سلام فروزان جان
    کتاباتو گرفتی؟از شنبه شروع کنیم؟؟برنامه شیمی رو بذاریم تو تاپیک شاید بچه های دیگه هم بخوان همراه شن...
    به نظر من همه شونو شرکت کنین و با برنامه ازمونا پیش برین بهتره.بازم هرجور که خودتون صلاح میدونین ولی برای هرمرحله خوب تلاش کنین نگران وقت نباشین.یه مطلب را چندبار بخونین و برین امتحان بدین بهتر از اینه که چند دور بدون هدف بخونین.موفق باشی عزیزم
    ببخشید من دیشب دیدم دیگه خبری ازتون نشد اینترنتم را قطع کردم و رفتم
    نرم افزار لایتنر برای کنکور، دبیرستان، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دانشجویان، آزمون زبان، آموزش افزایش یادگیری زبان انگلیسی، مقالات تقویت جدیدا اینترنتی می خری و برایت ایمیل می کنند مبلغش هم تخفیف خورده و اجازه 4 بار نصب روز 4 کامپیوتر را به شما می دهد توسایتش کامل توضیح داده
    فروزان جان فعلا بای
    خوب بخون و از وقتات به نحو احسن استفاده کن
    در مورد لایتنر یکی از دوستان تغذیه پشنهاد میده نرم افزارش بهتره شاید منم نرم افزارش رو خریدم
    موفق باشی
    پس از شنبه دیگه مورتیمر رو شروع میکنیم تصمیم بگیر 3 فصل بخونیم هفته اول یا 4 فصل من که نظرم رو 4 فصله چون واقعا فصل اولش مال دبیرستان بود اما نظر تو هم مهمه دوستم
    فروزان جان مییای ص مطالعه گروهی عزیزم
    خاهش میکنم.آره خوب بودن ولی خیلیهاشون سوالات کنکور سالای قبل بودن ولی مهم تنظیم وقته.من خاهرم همه شونو سال قبل از من میداد و راضی بود تهران قبولشد. ولی من نمیدونم اشتباه یا درست فقط سه تای جامع را شرکت کردم که بعد از عید بودن و درصدام دقیقا همون درصدای کنکورم بود که اونموقع متوجه شدم کاش ازمونامو جدی تر گرفته بودم.موفق باشین.راستی شما رشته تون چیه؟؟؟
    سلام عزیزم.ممنونم
    آزمونهای سنا از همین سایت ولی سه مرحله ی جامعش را شرکت کرده بودم
    من با موسسه خلیلی تماس گرفتم جزوه بیو 120تومان,جزوه آلی و عمومی 180تومان, جزوه زبان 250 رو هم از موسسه رضازاده (مهرگان)میشه تهیه کرد.البته من هنوز هیچکدومشون رو نخریدم.هردو گفتن با پست میفرستن. بله تهرانم.
    زبان هم رضازاده میخونم.چون عالیه.من پارسال یک ترم سرکلاسش رفتم واقعا خوب بود ولی متاسفانه بنا به دلایلی دیگه نتونستم برم.حتی کنکور هم ندادم. برای زبان هم علاوه بر کتابش میخوام جزوشم بگیرم چون مکمل کتابشه و دقیقا بر اساس سر فصل های تدریس کلاساشه.
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا