foroozan
پسندها
3

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• تصمیم دارم واسه بیو و آلی عمومی جزوه بخونم برای تکمیل قسمت هایی که متوجه نشدم هم به رفرنس مراجعه کنم. از بین جزوات هم قبولی ها بیشتر به خلیلی اشاره میکنن. من قبلا حضوری رفتم موسسه دانشجوهاشم راضیین.
    موفق باشی.من از روی پستتون حدس زدم.منم لنینجر رو دارم میخونم ولی همونطور که خودتونم میدونید و قبولی های سالهای قبلم میگن رفرنس خوندن واسه کنکور سخته چون حجمشون زیاده بیشتر جنبه تکمیلی دارن.
    خوشحال میشم بتونیم دربارش با هم حرف بزنیم.
    سلام دوست عزیز
    از پست هایی که گذاشتی متوجه شدم میخوای جزوات دکتر خلیلی رو بخری؟
    دوستان من یه تازه کارم خواستم ببینم برای ارشد ما که لیسانس زیست شناسی سلولی مولکولی گرایش بیوشیمی داریم چه رشته هایی از وزارت بهداشت رو می تونیم شرکت کنیم..مثلا ژنتیک انسانی ویروس شناسی هماتولوژی می تونیم شرکت کنیم و سوال دیگه چرا همه کسایی که لیسانسشون بیوشیمی هست ارشدم می خوان بیوشیمی بالینی بخونم ببخشید که بازم تایپیکتون رو از موضوع اصلیش در آوردم
    صندوق پیامهات پر بود فروزان جان
    ممنون از وقتی که گذاشتی و جوابی که دادی
    سلام عزیزم
    من شرکت نکردم
    اما احتمال داره آزمون های جامع رو شرکت کنم
    شما چی؟
    سلام عزیزم
    مرسی
    تو خوبی؟
    فدااای تو دوست خوبم بشم من :rose:
    Salam azizam.varede g5 ke shodi darj az file ro entekhab kon bad varede sdcarde gushit mishi azunja seven-sky ro entekhab kon badam temp ro entekhab kon badam 504 .in gifte asemane haftome ke ru in narmafzar gzashte.vali tarighe estefadasho man hanuz nafahmidam!!
    سلام عزیزم
    من فعلا 504 می خونم
    چطور؟
    شما چی؟
    چرا میگویند درخت از ریشه میخشکد
    درختانی که من میشناسم
    هنوز نخشکیده اند ولی هیچ برگی نمیدهند
    نمیدانم چرا ؟
    باید ریشه داشت تا از ریشه پرسید این معما را ؟
    k1nd
    cafebazaar.ir این سایتو که رفتی بالاش سرچ کن ''لایتنر'' بعد واست میاره دانلود کن
    سلام اگر گوشیتون سیستم عاملش اندروییده از سایت بازار دانلود کنید اگه هم نیست تو گوگل سرچ کنید خیلی پیدا میشه یکیشو که دوست داشتید دانلود کنید
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا