H
پسندها
4

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• نه! اینطور نیست.. چیزی که قبلاً بوده این بوده:

متن 10 ص 134
    تمرین 3 ص 140
    سؤال 1 تا 13
    کادر طوسی ص 191
    متن 1 ص 191
    کادر طوسی ص 192
    متن 2 ص 192
    که در ایمیلتون هم موجود هست..

در مورد سؤال 1 تا 13 اشتباه از من بوده که موقع تایپ کردن صفحه اون رو فراموش کردم تایپ کنم و احتمالاً باعث ایجاد ابهام در شما شده... اما دو قسمت قبلی از اول هم بوده... الان هم مشکلی نیست. من می تونم ترجمه ها رو براتون بفرستم اما چون کارتون خیلی تمیز و مرتب بوده،می خواستم کامل هم باشه... ممنون که می خواید کاملش کنید.. بازم شرمنده که باعث ابهامتون شدم..:riz513:
    سلام دوست عزیز. ممنون به خاطر ترجمه تمیز و مرتبتون. اما 3 تا اشکال کوچیک وجود داره که بعد از برطرف کردن اونا توسط شما، من هم در پاسخ، فایل های ترجمه قبلی رو براتون ارسال خواهم کرد:
    در مورد تمرین 3 ص 140 ، سؤال 14 ترجمه نشده و جا افتاده است
    تمرین کلی صفحه 140 و 141 از سؤال 1 تا 13 هم باید ترجمه میشد که انجام نشده
    کادر طوسی صفحه 191 بالای متن 1 هم ترجمه نشده

منتظر پاسخ شما هستم.
    موفق باشید
    91/9/26
    سلام دوست عزیز. هر دو ایمیلتون بهم رسیده، اما من دیشب آنلاین نبودم! الان جواب ایمیلتون رو میدم. باتشکر
    حسین بیشتر از آب ، تشنه لبیک بود، اما افسوس به جای افکارش زخمهای تنش را نشانمان دادند، و بزرگترین درد او را بی آبی نامیدند.
    "دکتر شریعتی"
    همچون یک بذر زاده شده و به دنیا آمده ای..... می توانی همان بذر بمانی و بمیری ،........ اما می توانی گل باشی و بشکفی،.... می توانی ،درخت باشی و ببالی.
    ارائه هم خوب بود.در مورد nanocarrier ها توو انتقال دارو بود.مورد تشوبق قرار گرفتیم:j58r36j3gcr4suxymupواسه تو چطور بود.خوب بود؟
    باید انسان بودن ، پاک بودن ، مسوول بودن
    و در اندیشه ی سرنوشت دیگران بودن
    وظیفه نباشد
    بلکه صفت آدمی باشد
    بازهم بالاتر
    وجود آدمی باشد
    "دکترشریعتی"
    سلام اره دباور کن سرم خیلی شلوغه درسای دانشگاه بعد منابع فرصت سر خاروندن ندارم .الانم توسایت دانشکاه م فرصت شد دیدمت.چه خبر میخونی؟
    عيد کمال دين .سالروز اتمام نعمت وهنگامه اعلان وصايت و ولايت امير المومنين عليه السلام بر شيعيان وپيروان ولايت خجسته باد
    مرا اینگونه باور کن :

کمی خسته ،کمی تنها

کمی از یاد رفته ٬کمی مغرور

کمی ساکت ٬ کمی گستاخ

کمی سر خوش

کمی….. کمی باور کردنم سخته !!؟؟
    بس نکته غیر حسن بباید که تا کسی
    مقبول طبع مردم صاحب نظر شود
    تو میدانی وهمه می دانند که زندگی از تحمیل لبخندی بر لبان من
    از آوردن برق امیدی در نگاه من
    از برانگیختن موج شعفی در دل من
    عاجز است!
    دکتر شریعتی
    سلام روناک جان.خوبی؟؟بااین پیغامایی که تو صفحت گذاشتی نگرانت شدم.خیلی مواظب خودت باش عزیزم:rose:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا