V
پسندها
0

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• خیلی ممنونم ازتون...
    من تاپیک رو پی گیر هستم امیدوارم بتونم از تجربیات ارزشمندتون استفاده کنم:rose:
    بنظرتون شروع از ایمنی و زبان بهتره یا اینکه همزمان از همه سرفصلا بخونم؟
    سلام ممنونم که وقت میزارین :)
    من بخاطر یک سری شرایط درس خوندنم متوقف شدش و طبیعتا به کنکور امسال نمیرسم ...
    دوباره شروع به خوندن کردم که اگه خدا بخواد حداقل سال بعد رو از دست ندم...
    ازتون ممنون میشم اگه تجربیات خودتونو توی تاپیکتون بزارین که از فرمایشاتتون استفاده ببرم...مثلا ساعات مطالعتون کتابایی که خوندین، استفاده از ک.ل.ا.س یا آزمون یه م.و .س.س.ه خاص و هرچه که بنظرتون میتونه کمک کننده باشه...
    بی نهایت از لطفتون ممنونم:riz304:
    وحید جان سلام
    بی زحمت داخل تاپیک مشاوره رایگان مشترک شو که هرکسی پستی میذاره ایمیل واست بیاد و بتونی سریع سر بزنی بهش و سوالات بچه ها پا در هوا نمونه :)
    مرسی.
    سلام خیلی وقته نیستین موفق باشیین
    التماس دعا
    سلام دوست عزیز خوبی؟
    چه خبرا؟
    خوب الان میتونی پاک کنی اینم .
    اقا وحید این کتاب دقیقا همونی که من دارم؟؟؟؟مال من نوشته پاسالار و پانته ا ایزدی اخر هم فصل هم 300 تا تست داره
    سلام وحید جان.لطفا میگی برای بیوشیمی و زبان چی خوندی و درصدت چنده؟؟؟؟من برای بیوشیمی کتاب پاسالار با همکاری پانته ا ایزدی رو دارم
    سلام من زیست جانوری کرمان میخونم میخوام واسه ارشد ایمنی امتحان بدم میشه راهنماییم کنید ممنون میشم
    سلام علیکم.شما برای بیو شیمی و زبان چه متابایی خوندین؟میشه بگین چند درصد زدین؟
    سلام
    خوبین؟
    شما ارشد ایمنی کجا میخونید وترم چند هستین؟؟؟
    رویت ترجمه دکتر عبدالحسین کیهانی, ویرایش هفتم
    ابوالعباس ترجمه دکتر احمد مسعود, ویرایش 2012
    وحید جان به نظر شما رویت و 4 استاد کافی نیستن برای زدن یه درصد خوب؟ چون من ابوالعباس رو هم دارم ولی فکر میکنم خیلی کند پیش میره و حاشیه زیاد داره, توصیه شما چیه؟
    سلام vahid91
    مثل آدمای مستاصل ودرمانده شدم !!تهران نیستم که بتونم گزینه های مختلفی از کلاسهای کنکور راداشته باشم تا اونجایی که میدونم فقط دکتر خلیلی تو شهر ما کلاسهاش تشکیل میشه ؟میشه شما بهم بگی آیا رفتنش به نظرت فایده داره یا نه؟ وچه منابعی را بخونم که حتما نتیجه بگیرم(در مورد جزوه های مکمل هم بگید لطفا)
    ممنون
    صبح امروزکسی گفت به من:
    توچقدر تنهایی!گفتمش درپاسخ:
    توچقدر نادانی!تن من گر تنهاست
    دل من با دلهاست
    دوستانی دارم همه از جنس بلورکه دعایم گویند ودعاشان گویم.
    یادشان در دل من قلب من منزلشان.
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا