epi_info
پسندها
6

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• شفاف سازی امتیاز دهندگان در کنترل پنل کاربری
    :thanks::thanks:سلام دوست عزیز ممنون از اطلاعاتی ک در مورد مقاله نویسی تو سایت گذاشتین.ولی یه خواهشی دارم از طرف خودمو خیلی از کسایی که شاید خیلی خوب با روشهای سرچ کردن آشنا نیستن:لطفا از ب بسم ا... نحوه ی سرچ تو سایتای علمی و پیداکردن مقالات مرتبط با موضوعو آموزش بدین و اینکه چطور باید یه مقاله رو آماده کرد.ممنون
    سلام
    نمیخواین به تاپیک سر بزنین و سوال بچه ها (خودمو) ج بدین!!!!!!!!!!!!!!!!!
    مزایا و اهمیت رشته اپیدمیولوژی - صفحه 2
    سلام.من دوستانی که معرفی رفرنس ازم میخان رو ارجاع میدم به سایت انجمن ولی میگن منابع رو پیدا نکردیم.باز دوباره خودم واسشون ایمیل میکنم.مگه کجا گذاشتید؟
    اپی خیلی بی ادبی اصلنم عقل کل نیستی چون آدمای عقل کت متواضعن وبقیه رو تحقیرنمیکنن
    سلام.شبتون بخیر.لطفا یک تاپیک جدید برای موضوعتون ایجاد کنید.
    سلام
    وقت بخیر
    امیدوارم که خوب باشین
    نمی دونم از کجا شروع کنم، شایدم گفتن این جمله کافی باشه؛ وقته رفتنه، حلالم کنین اگه هم ازم بدی دیدین به بزرگی خودتون ببخشین اگه هم خواسته (جسارت نباشه بنده جرات و حق این کارو ندارم) یا نخواسته ناراحتتون کردم خیلی عذر می خوام. در طی این مدتی هم که توی سایت بودم خیلی خوشحال بودم که با دوستانی همچون شما عزیزان دوست بودم. از همه دوستان خیلی خیلی چیزا یاد گرفتم. امیدوارم که همه تون در تموم دوران زندگی تون موفق و پیروز باشین.
    سرتونو به درد اووردم معذرت می خوام.
    خدا نگهدار
    Rbio
    سلام :)

میشه یه سایت بهم معرفی کنید که پاندمی های صورت گرفته توسط وبا رو بتونم توش پیدا کنم؟
    و همین طور وضعیت وبا در ایران

ممنون میشم
    درود
    مشکل آپلود فایل عکس و... حل شد. فقط فایل های پی دی اف رو زیپ کنید تا آپلود بشه حداقل حجم هم فکر کنم 10 مگابایت تنظیم کردم که محدودیت زیادی در آپلود فایلها نباشه... بازم اگه مشکل بود پ.خ بده! (پ.خ: پیغام خصوصی)
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا