xavi
پسندها
0

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• راستش این کتاب تستای 75 تا 89 داره .قیمتشم 8000تومنه ...یه سوال شما برا ایمنی میخاین امتحان بدین؟ایمنی ژنتیک هم داره؟چرا تستای رو نمیخرین؟نمیدونم این درسه اصلیه شما هست یا نه اگه زیاد ضریب نداره واستون خو برا مرور تستا خوبه پاسخ تشریحی هم داره اگه نه که مث من که ژنتیک ضریب اصلی داره واسمون خو این کمه ...بازم هر چی صلاح میدونید ...منم شهرستانم ..مازندران.....صندوق پیاماتو خالی کن دوست گرامی
    خواهش میکنم موفق باشی ژاوی جان
    مطمئن باش اگه همین کتابو با تمرکز و مرور و تستای سالهای قبل بخونی از بچه هایی که رفرنس خوندن اصلا عقب نیستی
    همین کتابو خوب بخون مطمئن باش نتیجه میگیری
    سلام ژاوی جان
    ازش پرسیدم جزوه کی رو میخونده گفت جزوه یکی از دوستاش بوده که یک سال زودتر قبول شده بود و خودش خلاصه کرده بود
    مال شخص خاصی نبوده
    به نظرم توی این فرصت شما هم یه کتاب یا جزوه مناسب پیدا کن که برسی هم بخونیش و هم دورش کنی (البته اگه تازه میخوای شروع کنی )...هیچ چیز اندازه مرور و تست نمیتونه کمک کننده باشه وگرنه اصول همه درسا ثابته من باور دارم هر کتاب یا جزوه ای رو خوب بخونیم موفق میشیم
    موفق باشی
    سلام ژاوی جان خوبین؟
    دوستم اس داده که خواهرش برای میکروب کتاب برای کنکور رو خونده با تمام تستای سالهای قبل
    ایمنی جزوه خونده با تمام تستای سالهای قبل
    سلولی مولکولی هم دکتر عبادی با تمام تستای سالهای قبل (البته سلولی مولکولی برای کنکور رو هم نگاهی کرده)
    میگفت امسال هم خواهرش دکتری قبول شده
    امیدوارم شما هم با همت و تلاش موفق بشین و پله های ترقی رو در علم هر چه سریعتر بالا برین
    من كه براي ميكروب مي خونم عشق استو باكتري
    حالا چي شد نظرت عوض شد
    سلام .خوبین
    من دوستم رو بعد مدتها شانسی تو خیابون دیدم
    در مورد درس بیوشیمی و زبان که برای رشته خودم هم مشترک هست منابع خواهرش رو ازش پرسیدم
    میگفت خواهرش برای بیویمی کتاب دکتر احسانی رو خونده و تستهای دکتر حعفرنژاد رو کار کرده
    برای زبان هم تافل و کنکورهای سالهای قبل
    رمز موفقیت خواهرش رو مرور زیاد میدونست میگفت خواهرم به جای اینکه یک فصل رو یک بار موشکافانه بخونه 4 بار سریع میخوند و مرور میکرد و تست میزد
    حتما برای منابع دیگه ایمنی بهش اس میزنم و براتون میپرسم
    موفق باشین
    سلام ممنون
    نه خیلی
    شما علوم شرکت میکنی؟
    چقدر خوندی؟
    شرمندم دسترسی به چت ندارم
    خصوصی بفرمایید
    سلام ممنون
    بله میخونم البته لاک پشتی متاسفانه:whistle:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...