P
پسندها
40

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• چرا میگویند درخت از ریشه میخشکد
    درختانی که من میشناسم
    هنوز نخشکیده اند ولی هیچ برگی نمیدهند
    نمیدانم چرا ؟
    باید ریشه داشت تا از ریشه پرسید این معما را ؟
    k1nd
    سلام عسسسیسم.خوبی؟صندوق پیامامو خالی کردم هرسوال و کمکی خواستی در خدمتم.موفق و موید باشی
    موقعی که اوضاع بر وفق مراد نیست، اغلب اشخاص فکر می کنند ( همیشه به همین منوال خواهد بود.) اما شاید بتوانید از تمثیل بهتری هم استفاده کنید. مثلاٌ ( زندگی هم دارای فصلهایی است و من اکنون در فصل زمستانم)... در زمستان بعضیها یخ می زنند و بعضی دیگر اسکی بازی می کنند!بعلاوه در پس هر زمستانی بهاری است! همچنان که در پی هر روزی شبی است . خورشید طلوع می کند و می توان دانه های تازه ای کاشت. آنگاه تابستان و سپس پائیز و فصل برداشت فرامی رسد. آنتونی رابینز
    سلام
    مرسی
    شما هم مثل همه منو اشتب گرفتی
    من داداشتون میشم نه آبجی!!!!!!البته اگه دوس دارید!:65d6a5d6s:
    A
    برای تو و خویش چشمانی آرزو میکنم
    که چراغ ها و نشانه ها را در ظلمات مان ببیند..

گوشی که صداها وشناسه ها را در بیهوشی مان بشنود...

برای تو و خویش،روحی را
    که این همه را در خود گیرد و بپذیرد...

و زبانی که در صداقت خود
    ما را از خاموشی خویش بیرون کشد
    و بگذارد
    از آن چیزها که در بندمان کشیده است
    سخن بگوییم.....
    (مارگوت بیکل)
    A
    دنیای من پر از دست هایی است که خسته نمی شوند از نگه داشتن نقابها.....
    دنیای من پر از آدمهایی است که فقط فعل هایی را صرف می کنند که برایشان صرف داشته باشد....
    دهانم پر از حرف است...ولی با دهان پر که نمیشود حرف زد...!!!
    می دونی چرا شیشیه جلوی ماشین آنقدر بزرگه ولی آینه عقب آنقدر کوچیکه؟ چون گذشته به اندازه آینده اهمیت نداره. بنابراین همیشه به جلو نگاه کن و ادامه بده.
    قابل توجه دوستان ؛با سلام و عرض ادب و احترام،به دلیل شرایط وخیم روحی و بنا به توصیه برخی عزیزان و به خصوص روانشناس محترم سایت چند وقتی در جمع گرم و صمیمانه شما حضور نخواهم داشت(شاید چند ساعت/روز/هفته) و نگران بنده حقیر نباشید.برام دعا کنید که خودم رو از نو بسازم و با روحیه قوی به شما بپیوندم.دوری از شما با اینکه برام سخته ولی ashel گمگشته باز آید به جمعتون ،غم نخورید و منو از پیغام های زیباتون محروم نکنید. و خدا رو شاکرم که این فرصت رو در زندگیم در اختیارم قرار داد تا با چنین افرادی در سایت علمی و مفید آشنا شوم. به خاطر همدردیتون ممنونم
    تشکر میکنم ،از تمام دوستانی که دیروز با من ابراز همدردی کردن و براشون آرزوی موفقیت میکنم.ممنونم که منو توی روزهای ناراحتیم تنها نذاشتید و در پیامهاتون هم اعلام کمک به من کردید و سنگ صبورم بودید.من از خدا هرچی خواستم بهم نداد ولی هر چیز خوبی رو که انتظار نداشتم در اختیارم گذاشت و ازش ممنونم.و ی نکته جالب اونم اینکه دعام برای همه دوستان تاثیرشو گذاشت جز خودم ،و قصد دارم بعد از این هیچ وقت واسه خودم دعا نکنم.
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا