A
پسندها
107

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام خوبی بابا؟
    این پیامو تارا برام فرستاده..لطفا رسیدگی کنید.

برقی یه لطف دیگه میکنی یبار دیگه به ادمین همون پیامو بدی فقط پایینش آدرس ایمیلمو هم بنویس . چون ممکنه ایمیلی که تو انجمن نوشتم اشتباه باشه که برام بازیابی نمیشه

GL_s_s@yahoo.com

نمیخواد بخاطر کار من بری هر وقت رفتی برا خودت این پیامم بفرست

میگم تو بگی چون ادمین میشناستت خودم اگه با اکانت جدید بهش بگم میشه مث قضیه ایمونو بشه
    مرسی
    سلام . سایت شور و حال گذشته رو نداره. من هم علاقه چندانی به مشارکت در بخش مدیریت ندارم. اگر کسی رو خواستید انتخاب کنید چون بنده فرصت حضور در سایت رو ندارم حتما این کار رو بکنید. در اسرع وقت. ممنون. یا علی
    ۶۰ ثانیه دیر آمدن صبح زمستان باعث شده
    یلدا همه بیدار بمانیم!
    ۱۰ قرن نیامد پسر فاطمه... اما شده
    ثانیه ای، تشنه دیدار بمانیم؟
    سالروز آﻏﺎز وﻻﯾﺖ و اﻣﺎﻣﺖ آﺧﺮﯾﻦ ﺳﺤﺎب رﺣﻤﺖ و ﯾﮕﺎﻧﻪ ذرﯾﻪ ذﺧﯿﺮه دودﻣﺎن آل ﻃﺎﻫﺎ ،
    (ﺣﻀﺮت ﻣﻬـﺪی ﻣـﻮﻋـﻮد) ﻋﺞ ﺑﺮ ﻣﻨﺘﻈﺮان و ﭼﺸﻢ اﻧﺘﻈــﺎران ﻇﻬــﻮرش پیشاپیش ﺗﺒﺮﯾﮏ و ﺗﻬﻨﯿﺖ ﺑﺎد.شب یلدای همگی هم مبارک

سلام جناب ادمین
    حال شما خوبه؟خیلی وقته نیستین:sarma:
    سلام ادمین جان. تعدادی از بچه ها بخاطر عدم ارسال ایمیل فعالسازی پشت در انجمن موندن و نمی تونن ثبتنام کنند. لطفا ایراد رو رفع کنید تا بقیه هم بتونن از امکانات انجمن تغذیه استفاده کنند.ممنون
    سلام ادمین جان
    چی شده سر از پروفایل من در اوردید.
    بلوک نشیم صلوات :rose:
    سلام ادمين خوبي بابا؟ عيدت مبارك

ميكما دخترم تارا بسوردش يادش رفته ,كفتش درخاست بازيابي هم دادم ...واي نبومده ...بشت دره بنده ي خدا ..درو با ز كن براش

http://forum.oloompezeshki.com/members/taraa-6505/

ووووی برقی پسورد انجمنمو یادم رفته . درخواست بازیابی هم فرستادم چیزی جواب نداد . اگ یوقت رفتی انجمن برا ادمین پیام بذار نجاتم بده . تنکس ✋​??????
    سلام بر ادمین گرامی
    بنده پاسخی داشتم خدمتتون؟
    داده ها و آمار مربوط به تعداد پزشکان و تخت و خانه بهداشت و..... را از کدام سایت (به غیر از مرکز آمار ایران) می توان دانلود کرد؟
    پیشاپیش از پاسخگوییتان نهایت تشکر را دارم/
    سلام ادمین
    دوستم خیلی وقته میخاد عضو شه براش ایمیل فعالسازی نمیفرستید :(
    گشتم تا شمارو پیدا کردم لطفا براش بفرستید!
    سلام اقای دکتر دو نفر از دوستانم مشتاق عضویت هستن ولی میگن ایمیل فعالسازی نه به اینباکسشون رفته نه اسپمشون
    میشه اوکیشون کنید؟
    بله خوبه... ولی من خودم نتم مشکل داره...بسیار هم عالی...

تازه برنامه ها برای انجمن چیاست؟

ادمین اینجا چه جوری ساختی ک اینجوری ادم رو معتاد میکنه؟
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا