H
پسندها
4

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• دلم ؟!
    دلم کار دست است...
    خودم بافتمش...
    تارش از سکوت ، پودش از تنهایی
    همین است که خریدار ندارد...
    سلااااااااام.به به بالاخره شما رو آنلاین دیدیم.نه دفعه ی قبل ندیدمت من
    اگر تمایل داشتید در یاهو با من قراری رو بذارید که صحبت کنیم: mojtabakashfi@yahoo.com
    در مورد شروع خوندن شما 4 درس رو پیش رو دارید:
    1) میکروب هست که اگر تمایل دارید من حاضرم جزوه ای رو که به دوستان دادم به شما هم بدهم. اگر نه از کتاب جاوتز شروع کنید به همراه کتاب های مورای واکر و زینسر.
    2) شیمی : مورتیمر
    در مورد زیست و زبان بهتر است با رتبه 3 کنکور مشاوره کنید: 09391992179 , رتبه 15 09361531615 فقط یاد آوری کنید که بنده معرف شما بوده ام.
    در مورد تست زدن کتاب های iqb و کتاب های با تست های دوره ای بسیار مفید است که بعد از خواندن کتابها به طور کامل و تسلط بر آن ها از این کتاب ها استفاده کنید
    سلام ، میدونید رتبه 1 و 2 بیوتکنولوژی سال 89 که من باهاشون کار میکنم رشتشون چی بوده؟ رتبه یک خانم نامی (علوم آزمایشگاهی) و رتبه 2 (کتابداری). میدونید رتبه یک دکترای امسال (برخورداری)رشتشون چی بوده؟ (بهداشت ). میدونید رتبه 3 امسال پرستاری بوده. و میدونید اینا یکضرب و بدون توقف پشت کنکور قبول شدند و افتخار میکنم که با این ها قبل از قبولی کار کردم و مشاوره دادم.
    پس مطمئن باشید ارتباط بین رشته و رتبه یا قبولی زیاد نقطه اطمینانی نیست. اما یادتون باشه که اینکه خوب برنامه ریزی کنید و خوب وقت بذارید میتونید به جاهای خوبی برسید.
    سلام این پیغامو کی دادی؟من آنلاین بودم؟هوم؟
    از تنهایی به میان مردم می گریزم و از مردم به تنهایی پناه می برم ،
    راست می گفتی نیما...
    کجای این شب تیره بیاویزم قبای ژنده ی خود را ؟
    "دکتر شریعتی"
    خیلی وقت ها ،
    خیلی دیر آدم های اطرافت را می شناسی ،
    آن وقت تازه یاد می گیری به خیلی ها بگویی ...لطفا جلوتر نیا !
    خودت باش !
    کسی هم خوشش نیامد به جهنم که نیامد
    این جا که مجسمه سازی نیست
    سلام عزيزم خوبي اميدوارم خوب حوب باشي.مرسي جانم ممنونم ازت منم دارم تلاش خودمو يواش يواش يكنم اخه هرچي باشه دانشجوهم هستم بايد به هردوشون برسم.تصميمت خوبه بس بشين بخون مطمئن باش كه حتما موفق ميشي هورسا فقط كافيه خودتو باوركني.
    وای ممنونم چه شعر قشنگی ما را مستفیض فرمودید
    پس شمام کنکوری هستین...خوب درس بخونین پس.ایشالا موفق باشین و سال دیگه اینموقع دانشجوی ارشد باشید:thumbsupsmileyanim:
    سلام.:sarma:احوالات شما؟؟خوبین؟میگما امسال کنکور دارید شمام درسته؟؟
    سلام خوبی ما هم خوبیم
    مگه روزهای غریبانه ات چقدر تکرار داشته؟؟؟
    واسه اینکه عقده ای نشی عزیزم تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت؟
    آره اسم خودمو درست گفتي. استل:فائقه. واريا هم كه مهساست. رضا هم كه اسم خودشه.
    اي پرنده از بلندي ها نترس، پربگيرو سر نشين باد باش،*

جاي اينكه دام را ويران كني فكر اهلي كردن صياد باش...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا