A
پسندها
115

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام ,مرسي ,خوبم...منم همينطور
    خواهش ميكمم قابلي نداشت
    روزمووون مبااارک
    میدونم درکتون می کنم بخدا.. اصلن نارحتی نداره :)))
    هرطور راحتین همون کارو می کنیم. ایشالا موفق باشین :rolleyessmileyanim::riz304:
    خسته نباشید :)
    آره قبلن بهم گفتید، شخصیه دلیلتون می دونم. هرطور راحتید.

خب اینطوری فکر نکنم بشه، اطلاعات دقیق تر میخوایم. نظرتون چیه بیخیال شیم؟ :)
    :rose:
    ممنونم.
    مهم قبولی دکتراست، بخصوص مصاحبه..
    فقط من یادم نیست چند و چه رشته ای و کدوم دانشگاه بودین، میشه یه بار دیگه بگین
    راستی یه گروه رتبه های برتر تلگرام هم تشکیل دادیم، داخل امضای منه.
    اگه دوست داشتین بیاین. مطمئنم حضورتون مفیده خواهد بود.
    چون تاحالا مصاحبه دکترا نداشتیم تو انجمن، شما هم قبلن مدیر بودین، خیلی می چسبه مصاحبتون!
    سلام بر آرام عزیز
    میگم مصاحبه دکترا می کنید؟ البته با یکسال تاخیر :)
    سلام عزیزم ..خوبی خانومی؟مرسی منم خوبم..محتاجم به دعا.....خواهری شما برای من خاطرات خوب تداعی میکنی..:) حسه خوبیه اینحا اومدن با شما حرف زدن.. مراقب خودت باش گلم..بوووس
    از تابستون ٩٢ :(40): ايشالا دوستيمون پايدار باشه گلم،:28:
    راسي خواهري چند ساله همو ميشناسيم؟ ازينكه اينجا باهم هستيم خيلي خوشحالم :rose:
    سلام فدات شم،،روزه نمازات قبول باشه،منم خوبم،ببخش عزيز دلم حق داري بازي زندگي اونقد منو مشغول خودش كرده كه از دوستايه خوبم غافل شدم،البته بدشانسي يا بي لياقتيم بوده ها،وگرنه دوست خوب مثل شما تو زندگي هميشه باعث خوش يوميه،،،عزيزم بت تبريك ميگم خانوم دكتر،واقعا لياقتشو داشتي گلم،هميشه موفق و خوش خبر باشي اما من هنوز تو فكر پزشكيم،بعضي ارزوها فقط تو دل ادم ميمونه،،بنظرت چي كار كنم از ذهنم بياد بيرون؟ با توجه به سنم سختي كنكور همه مشاورا منعم كردن،،،اما خدارو هزار بار شكر همه چي خوبه، :)
    سلام گل جونی من...خوبی آرام..
    دوست قدیمیم دلم برات ی ذره س
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا