IL-2
پسندها
203

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• منظورم از پر نوری اینه که پشت پنجره با نور غیر مستقیم باشه. من خودم حسن یوسف رو اینجوری نگه میدارم.
    ﭼﻮن ﺗﺎزه اوﻧﻮ ﮐﺎﺷﺘﯿﺪ و وارد ﻣﺤﯿﻂ ﺟﺪﯾﺪ ﺷﺪه ﭘﮋﻣﺮده ﺷﺪه و ﯾﻪ ﻣﺪت ﻃﻮل ﻣﯿﮑﺸﻪ ﮐﻪ رﯾﺸﻪ ﻫﺎ ﺑﺎ ﻣﺤﯿﻂ ﺟﺪﯾﺪ
    ﺳﺎزﮔﺎر ﺑﺸﻦ . ﺗﻮ اﯾﻦ ﻣﺪت ﮔﻠﺪوﻧﺘﻮن رو ﯾﻪ ﺟﺎی ﺑﺪون ﻧﻮر ﻗﺮار ﺑﺪﯾﺪ ﺗﺎ زﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ رﯾﺸﻪ ﻫﺎ ﺑﺘﻮﻧﻦ ﺧﻮدﺷﻮن رو ﺑﮕﯿﺮن ﻧﻮر
    آﻓﺘﺎب اذﯾﺘﺶ ﻧﮑﻨﻪ ﺑﻌﺪ از اﯾﻨﮑﻪ از ﭘﮋﻣﺮدﮔﯽ در اوﻣﺪ ﮔﻠﺪوﻧﺘﻮن رو ﯾﻪ ﺟﺎی ﭘﺮ ﻧﻮر ﻗﺮار ﺑﺪﯾﺪ ﭼﻮن ﺣﺴﻦ ﯾﻮﺳﻒ ﻋﺎﺷﻖ ﻧﻮر
    ﺧﻮرﺷﯿﺪ ﻫﺴﺖ . در ﺿﻤﻦ ﺗﺎ زﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ از ﭘﮋﻣﺮدﮔﯽ درﺑﯿﺎد زﯾﺎد ﺑﻬﺶ آب ﻧﺪﯾﺪ اﻣﺎ ﻣﻮاﻇﺐ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﮐﻪ ﺧﺎﮐﺶ ﻣﺮﻃﻮب ﺑﺎﺷﻪ
    ﺑﻌﺪ از ﯾﻪ ﻣﺪت ﮐﻪ دو ﺳﻪ ﺑﺮگ درآورد ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﺪ ﺑﻬﺶ آب زﯾﺎد ﺑﺪﯾﺪ ﭼﻮن اﯾﻦ ﻓﺼﻞ ﻧﯿﺎز ﺣﺴﻦ ﯾﻮﺳﻒ ﺑﻪ آب زﯾﺎده .
    ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﻣﻦ اﺗﻔﺎﻗﯽ اﯾﻦ ﺳﻮاﻟﺘﻮن رو دﯾﺪﻣﻮ ﺻﻼح دوﻧﺴﺘﻢ ﮐﻪ ﺑﻬﺘﻮن ﺑﮕﻢ .
    سلام نظر لطف شماست ... اطلاعات من هم مثل بقیه هست ...

چقد خوبه که توی این روزهای خشن یه نفر به فکر گلدون کنار اتاقش هس ...

ممکنه برگرده اما گیاه افت خودش رو میکنه بالاخره شرایط محطیش عوض شده ... بذارش توی نور آفتاب ... خاکشم زیاد غرق آبی نکن ...
    به یاد گذشته گفتم واسه همه عکس نجومی بگذارم! :)

سحابی عروس دریایی

ممنونم.
    خدا گواهه که چنان آتیشی به وجودم زد وقتی دین و اعتقاداتم رو مضحک و چرندیات و مزخرف خوند که هنوزم که هنوزه قلبم پر درده.
    من هم خدا رو قسم میدم به پهلوی شکسته حضرت زهرا:sad:، به سر بریده و بدن له شده دردونه حضرت زهرا،:sad:
    .
    .
    .
    .
    .
    که خودش جواب این هتاکان پست فطرت رو بده.

شرمنده که تو پروفتون یه خورده مطلب بغض آمیز گذاشتم.:riz513:
    آخه سوالای راحت رو که همه میزنن باید یه جوری باشه هر کس یه گزینه بزنه همه هم مطمئن باشن که بعد همه بحث کنن سرش 2 تا نکته ازش دربیاد.

آره پوستشون کندس.:(40):
    آره حتما ایندفعه این کار رو میکنم.

آخه من سوالام سخته پارسال ازمون میگرفتم میگفتن سوالات عالیه ولی همه مینالیدن.
    خدا بهش رحم کرده منو پیدا نمیکنه بسشه

نه چرا بریم بیرون؟

غذا درست میکنه میبریم بیرون میخوریم خرجمون زیاد نشه:4d564ad6:
    یک پراید وسانتافه

سانتافه پرایدی میخام اصن :smilies-azardl (113
    وظیفه بود

خخخخخخخخخخ.....هنوز پیگیر سانتافه ای کلن یادم رفته بود

سانتافه منو بدعععععععععععع زودباششششششششششششششششششش:4d564ad6:
    سلام ممنون شما خوب باشید.
    اگر درست انجام بشه و طرفای مقابل رو بشناسید و تصمیمشون محکم باشه آره خوبه.

ولی در غیر اینصورت نه.

گروهی درس خوندن بیشتر رفع اشکالش خوبه یعنی اینکه مثلا چند نفری مشخص کنید که تا آخر هفته فلان مبحث رو از هر منبعی دوست دارن بخونن آخر هفته بیان رفع اشکال و اگر بچه های فعالی باشن هر کی از اون مبحث خودش 10 تا تست طرح بکنه بقیه رو محک بزنه و بعدش رفع اشکال. اینطوری خوبه مباحث چکش کاری میشه. ولی اینکه صرفا بیان گزارش بدن من اونو خوندم فلان ساعت اصلا به چه دردی میخوره. گروهی درس خوندن یعنی رفع اشکال و بالا بردن انگیزه.
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا