varia
پسندها
292

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• ععععععععععععععععععععععععع چرا حدافظي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا بمن نگفتي دادااااااااااااااااش؟ خهلي بدي ديگه باهاتون گهرم))))))))))))))))):
    سلوم داداش گلچين عاغا چطوري برادر؟؟
    چخبرررر؟:smiliess (10):
    سلام...
    منطورتون از امضاتون چیه ؟؟
    یعنی واسه همیشه میخواید خداحافظی کنید؟؟
    salam dr. khbid?mamnun babate moshavereh.aali bud. ketabetunam khundam.tanhayi sakht nabud ketab neveshtan?dar in mored ham ye moshavereh asasi mikham.mofid bud.
    سلام.
    طاعات و عبادات قبول ...
    برادر پس پ خ رو بستی؟! :)
    سه ساعت طومار نوشتم براتون ....
    سلام دکتر و همکار عزیز خوبی؟ / به نظر من اگر میتونی برو اونور ... این خیلی بهتره شاید واسه ماهایی که دنبال ادامه تحصیل هستیم و بودیم ...

منم یجورایی دنبالش هستم ...

راستش رشته های خوب هم آنچنان بازار کاری ندارند ولی خب اندکی بهتر از بقیه هستند؛ تو حیطه پزشکی مولکولی رو هم نمیدونم تا چه حد ایران میتونه پیشرفت داشته باشه! کلا اینجا اهمیتی به علوم پایه (چه پزشکی، چه غیر پزشکی مثل شیمی و فیزیک و ...) نمیدن، مگه اونور که همه چیزشونو از علوم پایه به دست میارن!
    بسلامتی. ایشالا نتیجه خوب میشه. من برم با اجازتون باجی خانم. نماز روزتون قبول. التماس دعا و در پناه حق.:auizz3ffy9vla57584x:rose:
    خخخخخ بعله صد البته
    ان شاالله ۲ تیر تموم میشه هوررراع از الان خخخخخ
    کتاب علمی. اوایل بخاطر تقویت سی وی بود بعدا علاقه مند شدم جدی جدی نشستم براش وقت گذاشتم. ولی تنهایی کتاب نوشتن سخته یکم. بله اینجور یور برادری دارید شما. :)
    خب خوبه که میخونید. با این وضع خوندن پس الف میخاید بشید :smiliess (3):. البته13 تا الانم زیاد نیستا :). ایشالا بسلامتی امتحانهارو تموم کنید. کی تموم میکنید؟؟
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا