arezoo90
پسندها
66

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• 🌺سال ۹۴ هم آغازش ایام فاطمیه بود و هم پایانش

✍ولی

🌺سال ۹۵ هم آغازش میلاد حضرت فاطمه(ص) است وهم پایانش

🌺امیدارم غم زندگیتون با مهر حضرت فاطمه(ص) به شادی تبدیل شه
    اگه یافتی حتما یذره هم برا من برفست:25r30wi: شایدم 10 .12 وضی خخ. فدای تو انشالله توام موفق باشی و از شیرینهای تحصیلی و غیره ;) بخوریم .خیلی خوشحال شدم خیلی مراقب خودت باش خعلی خوشمل خانوم . بوس تف تفی:heart::28:
    خدا نکنه خدا نکنه عزیزم ..اره اینم مدل جدیده اصن یه وضی :25r30wi: زمان منجمد شده اینجا در حدی که من الان تورو دیدم تازه فهمیدم انجمنم انقد خوشحال شدم وووی خخ.. ای بابا دور از جون خوش بگذرون آی بگذرون تازه خوش بحالت شده . انشاله سرکارم میری ..بعد اون موقع می بینی زندگی همین روزای بیکاری بوده واااالا ..برو فقط خوش بگذرون من زیر بار درس له شدم خخ
    انشاالله خوش بذگره ..الو یاد باد ان روزگاران که اسمتو گذاشتم آلو خخ.منم هوچ گرفتارتر از دیروز غمگینتر ، بیحالتر ..زندگیه دیگه باجی ..ولی من الکی خوشم میدونی که :4d564ad6:
    خوبی ؟ خوشی ؟سلامتی ؟ نامرد الدوله ...عه وا اعتیادت چه زود برگشت .خخ نه بابا خبری نیس مطمئن باش معتاد نمیشی منم ترک کردم چه برسه به تو که خیلی وقته ترک کردی:black_eyed::p
    آلووووووووووو انقد خوشحال شدم تو آنلاینا دیدمت .دلم برررررررررررررررررات یذره شده وااااااااااااااااااای:dadad4::4d564ad6:
    یادت باشد که اگر:

دنیایت کوچک باشد همه چیز را بزرگ میبینی.

غمها هر کدام برایت دیواری میشوند که جلو تو

و خوشبختی ات را سد میکنند.

غصه ها همانند دیوها در افسانه ها میشوند و

تو را به وحشت می اندازند.

اما اگر دنیایت بزرگ باشد و با نگاهی زیبا به دنیا بنگری

تمام غمها و غصه ها برایت کوچک می شوند.

آنقدر کوچک و حقیر که با تبسم به آنها می نگری و

تو همیشه پیروز میدانی:rose:
    منم عوضش غیبتتو پیش سمانه کردم :New (6)::New (6)::New (6):
    کم پیدایی درس میخونی بخون
    بیع پیشم.باهم.بخونیم.خو.اینجوری بهترم.میفهمی اصلن حافظت قوی میشه خخخ
  • در حال بارگیری...