ک
پسندها
140

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلوم عزیزم ..اره که قبوله این بستیگی به انتخاب شهر ملت داره..17 که به 16 نزدیکه تا 25 اینا هم ممکنه قبولش شه.تو فرض کن نفر اول یا دهم یه یکی از اون رتبه های اول بجای تهران شهر خودشون انتخاب کنه که تو ارشد این اتفاق خیلی زیاده ..اونطوری یکی دیگه که رتبه ش از اون بدتره ولی اول تهرانو انتخاب کرده اون بجاش قبول میشه ..چون دیگه اون جایگاه بدون تصدی مونده ..این رتبه های دیگه میتونن جاشو پر کنن.البته بستگی به انتخاب شهر داره
    خوب کاری میکنی دخدرم...ادم باس فقط علوس شد شیرینی بدع ههههه

عاغا ببین سرم من خیلی خوبه بدون هیچ دردی ... من باید اول دخدرمو سروسامون بدم بعدش خودم:whistle:
    عزیزم همین الان رسیدم ..الان می نویسم بفرستم .شرمنده دیر شد
    ایوای بیا بقلم توم ک مث خودم عذب اوغلی هستی فعلا خخخخخخخخخ اره دا اونموقع همش درگیر حاج اقا بودی ههههه
    پایان نامه مینوشتی ؟دفاع کردی؟شیرینی من کو؟دفاع میخای بکنی؟شیرینی من یادت نره

اره منم درگیر زندگانی بودم ولی نمیدونم دقیقا چیکار میکردم
    ن عامو عروسی کوجا بوده بخدا من هنوز سرم درد نمیکنه دستمال ببندم خخخ
    شوکه بودم تازه سلام یادم افتاد ببخشاید

خوبی ؟ خوشی؟ سلامتی؟ کوجا بود هان؟ عروس شدی؟ خبریه ؟ چیه ؟زودی بهم بگو
    مریمممممممممممممممم دخدرم توییی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اسمت خودت کجا رفته پس :j58r36j3gcr4suxymup
    ای مریم ستاره دار تغییر هویت داده....

میدونم داری بهم حسودی میکنی... حسودی کن فرزندم بلکه کمی سبک بشی
    عهههه ببخشید خخخخخخ
    هول شدم.....

دستتت درد نکنههههه یه دنیا مرسیبییی
    تولدت پیشاپیش مبارککککک. :-D

:14:sarma:::riz513::tonguesmiley:
    :25r30wi:
    :whistle:

یه بار واسه یکی شونصد صفحه در مورد زبان فک زدم، سه روز بعدش یکی دیگه ازم راهنمایی خواست.. دوباره چند روز بعدش یکی دیگه.. این شکلی شده بودم :65d6a5d6s::j58r36j3gcr4suxymup
    دیگه سیوش کردم واسه روز مبادا :))))

نه مرسی، من راهنمایی نمی خوام. ترجیح میدم خودم بیافتم تو چاه تا با طناب تو :)
    اقناعی کردن پیام های تربیتی

ﺍﻭﺑﺎﻣﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺎﺯﺩﯾﺪ ﻭﺍﺭﺩ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﺍﯼ ﺩﺭ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﯾﺎلت هاﯼ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ شد ...
    ﺑﭽﻪﻫﺎﯼ ﮐﻼﺱ ﺩﺭﺱ it ﺩﺍﺷﺘﻦ ﻭ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﮐﺎﺭ ﺑﺎﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ ﺑﻮﺩند ...
    ﺍﻭﺑﺎﻣﺎ ﺳﻮﺍﻝ ﻣﯽﮐﻨﻪ:
    ﭼﻨﺪ ﻧﻔﺮ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﻋﻀﻮ ﻓﯿﺲ ﺑﻮﮎ ﻫﺴﺘﯿﻦ ؟
    ﺍﺯ 19 ﻧﻔﺮ ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻥ 14 ﻧﻔﺮ ﺩﺳﺘﺎﺷﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﻠﻨﺪ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﮐﻪ ﻋﻀﻮ هستند.
    ﺍﻭﺑﺎﻣﺎ ﻣﯿﮕﻪ:
    ﻣﻮﺍﻇﺐ ﻧﺸﺮ ﻣﻄﺎﻟﺐ ﻭ ﻧﻮﻉ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩﺍﯼ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﻣﯽﮐﻨﯿﺪ، ﺑﺎﺷﯿﻦ ... ﺩﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﯽ ﻣﺎ ﺍﯾﻦ ﭼﯿﺰﺍ ﻧﺒﻮﺩ ، ﺍﻣﺎ ﺩﺭ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﺍﮔﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﺨﻮﺍﯾﻦ ﮐﺎﻧﺪﯾﺪای ﺭﯾﺎﺳﺖ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ آمریکا ﺑﺸﯿﻦ، ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺮﺭﺳﯽ ﺻﻼﺣﯿﺖ ﺍﺧﻼﻗﯿﺘﻮﻥ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺻﻔﺤﺎﺕ ﻭ ﻣﻄﺎﻟﺐ ﺩﺭﯾﺎﻓﺘﯽ ﻭ ﺍﺭﺳﺎﻟﯿﺘﻮﻥ ﻣﺮﺍﺟﻌﻪ می کنند ...

ﻇﺮﻑ یک ساﻋﺖ ﺍﯾﻦ ﭘﯿﺎﻡ ﺍﻭﺑﺎﻣﺎ ﺑﯿﻦ ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻥ ﻣﺪﺭﺳﻪ، و ﺩﺭ ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﺻﻔﺤﺎﺕ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ ﺑﻪ ﺍﺷﺘﺮﺍﮎ
    ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺷﺪ ﻭ ﺑﭽﻪﻫﺎ به هم ﭘﯿﺎﻡ ﻣﯿﺪﺍﺩﻥ ﮐﻪ ﻣﻄﺎﻟﺐ ﻏﯿﺮ ﺍﺧﻼﻗﯽ ﻣﻨﺘﺸﺮ ﻧﮑﻨﯿﺪ ...

نکته: اگر ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻓﺮﺯﻧﺪﺍﻥ ، ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﻭ ﺩﺍﺩﻥ ﭘﯿﺎﻡ های تربیتی اقناعی و منطقی ﺑﺎشد ،بهتر اجرایی و درونی می شود یا ﺑﺎ ﻓﯿﻠﺘﺮ ﮐﺮﺩﻥ و... !

ﭼﻨﺪ ﻗﺪﻡ ﺟﻠﻮﺗﺮ ﺭﺍ ﺑﺒﯿﻨﯿﻢ ...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا