E
پسندها
1,302

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• خخخخخخح هر طرف ک حقه
    حقم گ همیشه با خانوماسن
    بعله پسسرم خخخ
    به احترام ریش و سیبیلتون سکوت می کنم :|
    مامان جان شما طرف منی یا دخترات؟ ما نفهمیدیم آخرش
    پیچک کم مونده دختر شمالیا از بهشت پاشن برن کویرر
    والا
    حالا پیچک اون برنج کارو صید ماهیو اینارو کجای دلم بذارم:25r30wi:
    اینجا ک بلد نیستن چه برسه یکی ازاونردنیا بیادش بلدباشه
    آقا شما فکر کردی من دخترهای دست گلمو ارزون میدم نخیر تا پاشنه خونمونو در نیارن ک نمیدم اونم ب غریبها
    دهه خیلی دلتم بخواد بچه
    حالا واقعا فک کردی اینجا دخترا نشستن گریه میکنن یکی از یزد (اووووووووووه اون سر دنیا.) پاشه بیاد بگیرتشون؟

اصم میدونستی دوماد شمال یا شدن سعادت میخاد؟ کار بلدی میخاد؟

بخای دوماد یه شمالی بشی باید بلد باشی تو مزرعه برنج کار کنی... باید تو باغ چای بلد باشی کار کنی... باید بری دریا ماهی صید کنی....

از همه مهمتر.... هیشکی اینجا به یه کچل دختر نمیده...

گیلان پاره تنم... :auizz3ffy9vla57584x
    حالا خودشیفته ها ما یه چیزی گفتیم دوماد شمال، خواستم دلداریتون بدم فکر نکنید تنهایید :|
    وگرنه دختر فقط دختر یزدی!! از خارج میان یزد عروس می برن، کجای کارید =)))

این شوکا عین این سپید بی سلیقست :| خوب میشین :)
    احسان پس میخوای اون حلزونا بیچاره رو از تو بهشت شون جدا کنی بیاری جهنم که چی بشه؟؟؟ :|
    لااقل بذارشون تو همون گلدونای خونتون ...
    اون میوه درخت خونه پیچی اسمش ازگیل ژاپنیه :) من هم اتاقیم برام اورد هنوزم دارم ازش دلت عااااااااب انقد شیرینه :4d564ad6: احسان گوشت بیار جلو پیچی نشنوه :
    میگم به پیچی بگو ازونام همراه حلزونا برات بفرسته :))
    داري تهديد ميکني !!؟؟ دلت مياد !!؟؟؟؟ نه آدم فاميل خودش رو تهديد ميکنه !!؟؟

لطف و محبت شما به من ثابت شده س. حرفهايي که زدي همش دارم تو ذهنم مرور ميکنم منظورم حرفهاي چند ساعت قبل بود و فعلا چند روزي ميرم تو پيله خودم تا ببينم چه کارهايي ميتونم انجام بدم . بهت افتخار ميکنم .

بابت امتياز و آقايت ممنونم.
    مواظب خودت باش.:rose::smiliess (10):
    آره من خودم دومادش میکنم تا حالا ۳تا کیس خوب پیداشد۰ تو و پیچ و مهسا خخخخ
    ههوووووووق حلزوون میخای چیکا
    ملت حیون دست اموز دارن این احسانم حیونن دست اموز داره!!! خل و چلی حقاااااااااا
    هان تو هم میخوای دوماد شمالیا بشی/
    از بس این شمالیا گلن ماهن واالا.چقد طرفدار داریم.اصن نیاز ب تعریف نیست من نمونه ی بارز:smiliess (3): شکلک سیگار لدفن
    ایشششششششش میخوای شکل من باشی؟! نمیشه ک من یدونه ام .اونم واسه نمونه ام
    هیچی هستیم دیگه شکر
    قفول میشی یا نه؟
    چقدر خوشین شما شمالیا بخدا، ای ... کوفتت نشه
    من آخرش میام دوماد شمال میشم صبر کن

ترکیدم ینییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی.واااااااااای فقط بخاطر حلزون میخای دوماد شمالی شی:motat:
    داشتم رد میشدم دیدم:motat:من انقد ازین حلزونا چندشم میشه یبار رفتم کفش بپوشم پامو گذاشتم تووش دیدم یه چیزرم حس میکنم بعد پامو دراوردم دیدم کل حلزونو توو کفش له کردم همش چسبیده کف پام با اون لززجیش عووووووووووق یادم میاد حالم ببهم میخوره..یبارم زنبور توو کفشم بود پوشیدم پامو زنبورزد.سه چارروز پیش هم کف دستم زنبور زد:smilies-azardl (12)
    نه اصن بگو ببینم یوه کی رو داره ها چارتا پیرو پاتال اگرم میخای زرگی کنی بگی همینا رعالو بردن خودت بهتر میدونی همه بازیکنای رعال با کمتر نصف توان واقعیشون رسیدن تا اونجا و هیچکدومشون بازی واقعیشون نبود.بعله.دیگه نبود یسری مهرهاشم بماند.
    سلام احسان . مکالمات شما و زنبق رو ديدم نوشته بودي زلف!!! خواستم بگم زلفت کجا بود بنده خدا که بخوايي تو سربازي از دستش بدي !!؟؟؟:riz481::25r30wi:
    خوبه که از ترس ، وحشت مردم و کاربرا عکست رو نميذاري وگرنه ميديدن که کچلي :tonguesmiley:
    خواستي ج بدي ميدوني که اينجا نميام پس هر کجا خواستي در اين مورد جواب بده :riz513:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا