TUMS
پسندها
187

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام میلاد خوبی؟؟؟خسته نباشی:4d564ad6:
    میلاد از کنکور دکتری بهداشت خبری نداری؟؟؟
    برداشته شده نشده چی میشه بالاخره برا سال 95؟/
    ووی ایمونو تویی؟؟؟ :smiliess (12):Me........................... Laaaaaaaaaaaaaa.....................D
    خخخ بو کردم
    اینا سهم تو هست بو کنی
    خخخ مجدد
    آهان باشه. باید به استادمون بگم پس. تشکر تشکر :riz304:
    نه تا حالا نشده.
    شما چقد سوال ایجاد میکنید :) هی من میخوام نپرسم مزاحم نشم هی شما مراحمم میکنید باز :))
    میگم خب چطور یکیو پیدا کنم که اونجا این رشته رو خونده باشه؟؟؟ از داخل مقالات؟؟؟ غیر ازون راهی نداره؟:riz304:
    سلام و درود بی کران بر شما:)
    ایران که اصلا چاپ نشده. منظورتون انتشارات ایران بود؟؟؟ اگه منظورتون خارجه من چطور انتشارات خارج رو پیدا کنم؟
    آره همینطوره انگار تحریمیم!!
    پس این طور که پیداس این کتابه چاپ جدید نداره درسته؟؟
    من و همکلاسیام میخوایم این کتاب رو ترجمه کنیم بخاطر رشتمون. فقط میخواسم ببینم بعد 2007 چاپ جدیدتری اومده یا نه!! ی وقت ترجمه نکنیم قدیمی ازآب دربیاد :smiliess (5):
    آقا تی یو من قسمت شاپ که میرم و هرکدوم ازون store ها رو که باز میکنم همشون همون 2007 ــه !!!
    انگار فقط آپدیت سایتاشون 2015 اس نه خود کتاب!! جریان چیه؟ نمی فهمم :smiliess (12):
    وای خداروشکر:4d564ad6::rose: کارتون درسته:rose:
    میشه لینک 2014 شو برام بفرستی؟؟؟ من مشکلم این بود نمی تونسم 2014 رو حتی پیدا کنم :/
    اشکال نداره ارزش داره اگه راهی نبود که بشه رایگان گرفت فوقش میخرمش.
    سلام تی یو خوبی ؟؟
    میگم من ی کتاب از نت دانلود کردم با این عنوان "Advancing Practice in Rehabilitation Nursing" اما سال 2007 است . خیلی به کارم میاد ولی جدیدشو میخوام. تو نت سرچ کردم فهمیدم 2014 هم از همون نویسنده Rebecca jester وجود داره ولی هرچی گشتم پیداش نکردم. گفتم شاید شما بتونی کمکم کنی :smilies-azardl (181:riz304:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا