varia
پسندها
292

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• ن ما هممه فک و فامیلامون بی پولم خخخخخخخ
    حالا جدی چه کتابی? آففرین بشما احسنت مای برادر ' باریک خخخخ
    راستی یه کتاب نوشتم پول چاپشو ندارم :( از آشناهاتون کسی بود پول واسه سی وی خرج کنه اطلاع بدید :)
    ن خو درسم دارم میخونم و بینش میام اینجا استراحت کنم اما زیاد میمونم خخخخن
    خسته شدم از ۱۳ یسره دارم درس میخونک خونه لااقل تفریح و کار بود اینجا هیچی نیست اه اه خوبه زود س شنبه شه بارم خونه :)
    بازی چی؟؟ حدس و شهرت ؟! :)
    کل ترمو که حدس زدی الان بخونید ایشالا که نمره خوب میارید.
    نع دارم بازی میکنم اینجا خخخخ
    وقتی شب امتحانی باشی دیگه اینروزها باید همش تو کتابخونه باشیم دیگع خخخ
    سلام. هلو یا زردآلو. سلامتی. کتابخونه چکار میکنید؟! مگه ارشد هم درس میخونن!؟:tonguesmiley:
    باجی حوصلش سر رفته بسکه تو کتابخونس
    چخبر??حرف بزنین یکم
    سلام مرسی آره عین سما خخخخخبر شماهم مبارک قارداش خخخ
    سلام . ممنون. خوبم. شما خوبید؟؟ چراغ خاموشم که میاید دیگه :))
    احوالاتون خوبه؟؟ حلول ماه رمضان رو تبریک میگم.
    از توصیه ای که کردید جداً خیلی خوشحال شدم ممنون. کلا دو نفر تا حالا اینو بهم گفتن یکی شما یکی هم پارسال اونم باز موقع اعلام نتایج نهایی بهداشت بود که زیاد حضور داشتم. چنین دلسوزی هایی از طرف شما نشون دهنده منش والا و بزرگواریتون هستش. ممنون.:riz304::riz304:

و در آخر هم اینکه از مدت زمان حضور و فعالیتم توی این انجمن چیزی زیادی نمونده بزودی تاپیک خداحافظی من رو میبینید. البته این تصمیم ارتباطی به مسائل اخیر نداره کلا از قبل تصمیم بر این بوده که توی زمانی که مد نظرم هست خداحافظی کنم حالا این مشکلات درست شد دیگه همه به این ارتباطش میدن که دیگه کاریش نمیشه کرد. دیگه فک کنم 2 سال کمک به خلق خدا بدون چشم داشت کفایت کنه. البته ناگفته نماند خوبیهای زیادی هم داشت.

بازم از گوشزدتون ممنونم. بابت امتیاز منفی هم عذر میخوام واقعا غیر عمد بوده. خودم هم ناراحت شدم.

در پناه حق
    من هم به درخواست شفق بانو مدیر شدم و ازم خواست یه تکونی به اینجا بدم وگرنه واقعا همش دردسره.

اگر میبینید بیانات من طوری هستش که حس میکنید خیلی به اینجا بها میدم بهتره اینطور بگم که کلا توی حالت حقیقی هم همینطورم یعنی اگر لازم باشه یه چیزی رو جدی میگیرم و حرفمو میزنم که بعدا به قول معروف وجدان درد نگیرم. همین. کلا خصوصیتم اینطوریه از حق دفاع میکنم و حرفمو میزنم حالا میخواد اهمیت داده بشه میخواد نشه اینش دیگه واسم مهم نیست. حرف حق رو باید زد حالا چه توی دنیای مجازی چه دنیای حقیقی. حداقل چنین خصوصیتی توی دنیای مجازی تمرینی برای دنیای حقیقی هستش.
    الانم اگر میبینید زیاد هستم فقط بخاطر احساس مسئولیتی هستش که دارم کسی که توی دنیای مجازی نتونه یه مسئولیت ساده رو درست انجام بده وای بحال دنیای واقعی.
    این حالت تا وقتی ادامه داره که چند روزی از این برهه ها بگذره و همه چی آروم بشه. بعد یه مدیر میتونه اونموقع مثل بقیه کاربرا باشه. حداقل انتظار اینه که توی این مواقع رسیدگی بهتر باشه.

حالا اگر یه مدیر هم بنابه هر دلیلی نتونه این موقع حضور داشته باشه (بالاخره آدمیزاده) اگر مشکلی پیش اومد باید این شهامت رو داشته باشه بگه نبودم نه اینکه چندین نفر رو نفهم در نظر بگیره و دلایل غیر منطقی بیاره که باعث توهین بشه . دیگه توهین به چند نفر مجازی و حقیقی نداره باید محکم جلوش وایساد.
    سلام. البته دقیقا متوجه نشدم منظورتون از بها دادن تا چه حدیه ولی خوب من کلا بخاطر انجمن نت نمیام معمولا یا بهتر بگم همیشه همزمان که آنلاین هستم در حقیقت دارم کار دیگرم رو انجام میدم هر یه ربع بیست دقیقه هم حالا یه رفرش میکنم کسی سوالی داشته باشه جواب میدم. واقعا در حالت عادی اصلا در قید و بند این سایت نیستم. تا حالا هم همونطور که میدونید چندین و چند بار از این مسائل پیش اومده که البته به من ربطی نداشته. بله منم مثل بقیه مدیرا وقتم پره و حتی موقعی هم که مدیر شدم خودم نفهمیدم مدیر شدم اتفاقی حالیم شد فهمیدم انداختنش گردنم. من بطور کلی ادم خونسرد و آرامی هستم و تمام رفتارام بخصوص توی انجمن کنترل شده است. منتها وقتی که مدیر هستی باید کمی احساس مسئولیت داشته باشی و در برهه های زمانی خاص حضور داشته باشی که مهمترین اینا زمان ثبت نام و برگزاری کنکور و اعلام نتایج هستش که مهمه.
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا