maxin
پسندها
1,279

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• ها؟!؟!
    آقا زیر دیپلم حرف بزن من سو ات درست حسابی ندارم....
    :shocked:
    مکسین این چه زبونیه؟ عبری نوشتی؟ من فقط علامت سوال شو فهمیدم
    سلام بچها:ad54ad:
    گفتم دس خطمو میذارم منم.میخاستم شروع کنم بنویسم که یهویی...
    البته این برا چندماه پیشمه و یک چرک نویسه لای کتابام تو قفسه مونده بود... پیداش کردم .....

http://uupload.ir/files/1h9m_2015-03-06-1583.jpg

بلاخره یه فرصتی پیش اومد من ریاکاری کنم :a2d3:
    چیکار کنم سعادت ندارن منو بیینن!!!:65d6a5d6s::25r30wi::thumbsdownsmileyani
    حالا من با فرماندهت حف میزنم اموزشیت هم کم نیستااااااا 45 روزه

عوضش ماهیی 90 تومن میدن بهت ....

شومادان اینقدر کنسرو لوبیا میدن بهت خخخخخخ

دم ناپلئون گرم با سربازی اختراع کردنش....خخخخخخخخخخخ
    شوماداننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن کی میری سربازییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟

اصن غصه نخور استرس نداشته باش سربازی اینقدر خوبههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

همش اشششششششششششش میخوری صبحا 4 بیدار میشی سینه خیز میری حیاط جارو میکنییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

ظرف میشورییییییییییی

کچل میشی

حموم نمیگذارن بری

موهات کپک میزنن
    وقتی فهمیدم ارشد هماتو نمیدی خ ناراحت شدم ...
    انشاءلله که امسال قبولی ...
    نه همه دوسام یا ارشدن یا شوهر دارن خخخخخخخخخخخخخخ......باید با پسرا گروه تشکیل بدم با دخترا اخلاقم نمیخونه.....خخخخخخخخ
    اله از یک بوی خودشم هفتاد ویک بیشتر از این انتظار نمیره که.......نه پس تو نشستی از صبح تا شب کار میکنی شبا هم زیر نور ماه درس میخونی؟؟؟؟؟؟؟؟/بوگو ببینممممممممممممممممم
    مکسین اره پ ب خصوصی زیاد دارم بعضا یادم میره ج کی رو دادم کی مونده...
    من درگیری ذهنی زیاد دارم

تو چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هان؟
    سلام
    چشم،سعی میکنم فردا با پی سی بیام،اپدیتش کنم....
    اعلام عمومی: عاقا یادتون باشع از تابستون که من رفتم سربازی منو شومادان(shumadan) صدا کنید باشع.

مکسین سر جلسه من تو سوالای باکتری شوکه شدم اول سوالای باکتری رو دیدم ....دختر رو به رویم تند تند علامت میزد ...نگو اول سوالای ویروس رو علامت میزد......داوطلب ویروس بود......من قلبم داشت از جاش درمیومد .....خوب شدش شب قبلش سانی ویکی از دوستاش باهام حرف زده بودنا احتمالن این طوری شدنم داده بودن .....من بد دادم مکسین....موندم برا سال بعد .....انتظار این مدلی سوال دادن رو نداشتم از بهداشت.....ناراحت بودم ولی چه میشه کرد .....مهم سلامتی ....خخخخخخخخخخ

کتاب تاپلی هم خوبه ولی فک نکنم زیاد به درد تو بخوره هاااااااا....خخخخخخخ.....بازم دستم درد نکنه ....
    چه کتابی مکسین؟

راستی چطور دادی کنکور رو مکسین داداس.....من گند زدم....
    منم وقتی کنکور بهداشت دادم وحشت کردم
    فک کنم از سوراخ دماغم دود میومد ...
    انشالله به حق امشب... همتون موفق بشین
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا