S
پسندها
0

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• ارادتمنـد
    سلام...بنظرم این حساب کاربری رو میشناسم..... یادمه جز داوطلبا چندسال قبل بودید درسته؟؟...من اسمم با یه حساب دیگه عضو بودم.... من واسه قارچ ارشد فقط ج زو هی استادمو خوندم که همچین بدرد بخور نبود... واسه دکترا هم سفید دادم قارچو !
    سلام / چه بسا نمی توانید در قسمتی که فرمودید پست دوستتان را پیدا کنید و این به دلیل نبودن نیست .
    لطفا" بیشتر دقت کنید /حتما" در این مورد مشکلی وجود ندارد
    و دیگر بار سالی گذشت به تندی یک تندباد و از این گذر عمر جز اندکی خاطرات تلخ و شیرین چیزی باقی نمانده است ...خوش بحال آنانکه هر چه خوبی کرده اند از یادشان رفته و هر چه بدی کرده اند مجسم در مقابل دیدگانشان هست و مدام در این حسرت و در این اندیشه که چگونه جبران کنند. خوشبحال کسانی که وجدانشان در حساب و کتاب کرده ها و ناکرده های سالی که در آستانه ی خداحافظی با ماستراحت و آسوده است...چه زباست که در این لحظات پایان سال و آغازین هنگامه های سال نو از خداوند بخواهیم که سال نو را برای ما سالی توام با موفقیت، سلامتی و خدمت به بندگانش قرار دهد....
    سال نومبارک
    سلام
    من به سایر دوستاتونم عرض کردم چون تعداد کمی افراد شرکت کردند کسی نمتونه کاری بکنه
    به خدا توکل کنید و با حفظ آرامش به درس خوندنتون ادامه بدین.
    سلام عزیز دلم...
    برای بیوشیمی اگر وقت داری ضروریتات بیوشیمی رضا محمدی
    قارچ شهلا شادزی خوبه....ولی من نخوندمش...من برای قارچ د.ک.ت.ر.خ.ل.ی.ل.ی خوندم.....

امیدوارم موفق باشی عزیزم....
    سلام دسترسی به یاهو ندارم مطلبی هست همین جا بیان کنید
    سلام دوست عزیز..
    از اینکه انقدر دیر جواب دادم معذرت می خوام.
    منم بیوشیمی رو برای کنکور می خونم. برای رشته ما همین کافیه.
    موفق باشید.
    سلام ممنون
    راستش نمیدونم کتاب خلاصه باشه یا نه چون من خودم ابولعباس رو کامل خوندم ولی یه کتاب هست کتاب برای کنکور ایمنی جلد طوسی رنگی داره اون همه مطالب رو به صورت خلاصه تر گفته مثل بیوشیمی برای کنکور ولی من خودم اونو نخوندم و نمیدونم در چه حده از بچه های دیگه هم بپرسید
    موفق باشین
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا