بروسلی
پسندها
8

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام بروسلی
    هنوز کامل بررسیش نکردم ولی یه نگاه انداختم 92 آیتم داره... اگه لازمش داشتی آدرس ایمیلت رو بزار تو پی وی برات ایمیل میکنم. موفق باشی
    ما هر هفته از ترم دو.. پشت اینه ایم دیگه.. فعلا فقط مشاهده گر
    نه عکس خودم نیس خودم بسیار جذاب ترم ؛) نخیر از حقوق مقوقم خبری نیس گفته باشم
    عه فا خاک بسرم. من چرا اینجا جواب دادم؟:5::5::5:
    وای سپیده بجون تو اصی حواسم نبوده . من اشتباهی ام . نمدونم چرا اینجا جواب دادم :|
    یه تست از من بگیر یوخ وخ کردی:)))))))
    عه مژی بیا خونم جوابمو بده خوب :)) اینجا چی کرا می کنی :)
    حالا خوبه نگفتی با شاهزاده ی رویاهات با خر سفیده تک شاخ بیاد :)
    ای داداش ... ما دیگه افتاب لب بومیم :)) باید کارامونو کم کم بکنیم و بار سفر رو ببندیم دیگه وقت واسه اینجا نمی میونه که :))
    سپیدههههههههه:(40): تفلده عیده شما مبارک عجیجم:28:سالی پر از خوشی و سلومتی و اینا داشته باشی. انشالا شاهزاده رویاهات با بز سفید بیاد دیگه حالا. خ ت س چرا شاهزاده ها انقد تمبل شدن؟ عوارض عصر تکنولوجیه ها:))))
    عه .. صحبت درباره ی من بود؟؟ :)))) خوب میگفتین منم میومدن دور همی می گفتیم می خندیدیم دیگه ... والا :))
    خوب توام یه دستی به سر و روی اواتارت بکش .. والا :))
    سلام لی..
    ایشون بانو جکاره ی اعظم هستند!! خواهر دوقلوی جکی جان!!
    لی من همون فنونی که به تو یاد دادم به ایشونم گفته بودم!! ولی چون ایشون علاوه بر فنون من فنون برادر جکی رو هم یاد گرفتن به یک رزمجوی شکست ناپذیر تبدیل شدن!!
    جالبش اینجاس که غول کنکور ارشدرو هم شکست داده!!
    خلاصه دهنت سرویسه!! سعی کن باهاش مدارا کنی و ازش بخوای فنونشو به تو هم یاد بده! :13:
    خوب حالا که دیدگاهت عوض شد برو بگیر بخون :))
    بروس شایعه شده یه استاد بزرگی اومده اینجا که برا توام پیغام بازدید کنندگان گذاشته :))
    حتی شایع شده منم بهش پیام دادم و خودمو جکی جان معرفی کردم :riz481:
    سلام بروس خوبی ؟؟؟
    راجع به سوالت .. من فقط به قصد بهداشت خوندم .. نه علوم
    از 20 مهر شرو کردم .. جدی جدی خوندم روزی حدود 8 ساعت
    فقط و فقط هم منابع رو خوندم .. از هیچ بشر و و ازمون ی هم کمک نگرفتم ...
    دوران ارشد هم تعطیل بودم :)) پیام نور بودیم و اصلا چیزی بهمون یاد نداده بودن ..
    این بود انشای من :))
    سلام لی...
    تو مبتکر فن روانشناسی در رزم هستی..
    تو فوووووووق العاده ایییییی پسر!!
    پدر کنکور میشی تو... مطمینم!!
    در مورد چطور خوندن توضیحات آقا احسان کامل بود اما برای انگیزه فکر می کنم همین قدر که به این فکر کنید که روان شناسی یک علم اروپایی امریکایی هست کافی باشه، بنابراین حتی جدای بحث کنکور اگر نخواین که اطلاعاتتون فسیل بشه و از علم روز روان شناسی آگاه باشید باید بتونید سریع انگلیسی بخونید و ترجمه کنید، در ضمن اگر در این زمینه انقدر قوی باشید که حرفی برای گفتن داشته باشید می تونید به عنوان مترجم کار کنید.
    و برای کنکور بهداشت هم عرض کنم که دوستانی که دانشجوی انستیتو بودند اطلاع دادند که بعضی منابع درسی شون لاتین بوده بنابراین اگر زبانتون خوب نباشه و حتی بتونید از مانع کنکور بهداشت رد بشید باز هم توی دانشگاه به مشکل بر می خورید
    و کاری هم نیست که با تمرین مستمر میسر نشه، تمرکزتون رو بگذارید روی تست های کنکور سالهای گذشته و سعی کنید هر روز بهتر از روز قبل مطلب رو درک کنید و متن رو سریع تر بخونید، نظر شخصی من اینه که به جای خوندن کتاب لزگی روی کنکورهای سالهای قبل و لغات جدیدشون و لغات تافل و ۵۰۴ وقت بگذارید، موفق باشید.
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا