hebe.nurse
پسندها
231

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• نه جانم. بنده کوزت گونه داشتم جارو میکشیدم اتاق رو بعد اومده لوله جاروبرقیو از من گرفته زده به موهاش مدل فشن داده:25r30wi: بعد دیگه منم کمکش کردم.:bunnyearsmiley: از همین عکس یکی ام لب غنچه ایشو داشتم ولی اینو گذاشتم چون ازین دندون چیا بچا خوشم میاد:(40):
    خخخخ. ینی اسم اصلی تو هبه س؟ چه زبونیه اووخ؟:))))
    عزیزم ما خودمان اسپ داریم:black_eyed:
    یوخ بیا تا ببرمت سوار شی. الکی مصلن :))))
    دومیه که نصیبت نمیشه چون خودم زرنگترم :a2d3:
    اولی هم که .......این دستورش اونم وسیله هاش . فقط مرررررردش کمه :) درست کردی نصف نصب شریک :4d564ad6::tonguesmiley:
    درود ...آره حتما خیلی آسونه :)

آرد نخودچی - پودر قند - هل کوبیده - روغن جامد

روغن و پودر قند اندازه هم باید باشه ... آرد 2 برابر ...ینی نسبت 1 - 1 - 2 ( مال من روغنش یه کوچولو از پودر قند کمتر بود )

قبل از هر کاری آرد و تفت بده تا عطرش در بیاد ...( رازش اینه)

روغن و اول با همزن میزنی ...تقریبا یه ربع ساعت ... بعد پودر قند و میریزی توش دوباره هم میزنی ...10 دقیقه

حالا آرد + هل کوبیده ...رو کم کم میریزی توش با دست ورز میدی .... خمیرت آمادست ( بعضیا توش تخم مرغ میریزن ...اگه بخای بریزی حتما باید زرده باشه ...سفیده داشته باشه خراب میشه )...خمیرو 2 بار چرخ کردم با چرخ گوشت ... یادت نره آرد و پودر و چند بار الک کن...

همین دیگه چند ساعت استراحت میدی ... بعد قالب میزنی یا مث من گولّه میکنی تو سینی فر خیلی مواظب باش زود میسوزه...از کنارش تکون نخور...10 دقیقه ای آمادست :)
    نه باو من اصی موهامو کوت میدم همچی قوی و محکمه با این بادا نمیباده:))))
    چیع؟ الاحه رو میگی حبه؟:)))))
    رفتم خصوصی ج بدم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ من زود ناراحت نمیشم شوخم بچه ها میدونن....
    زدی دستور زبان فارسیو داغان کردی با این اسم انتخاب کردنت:))) این هبه چی شد بلاخره؟:)))
    خودکشی چکار کچل داره خب؟:33:
    ینی هبه مخفف الهه س؟:)))) مخفف یچی هست دیگه؟:))))))))))
    به خودکشی نزدیکی یا من ادامه بدم؟:)))
    :riz304::riz304::riz304::
    مرررررررسی قربونت برم...تولد توم پیشاپیش مبارک...ولی من همون روز خودمو میرسونم:thumbsupsmileyanim:
    قربونت برم عزیزم...آره واقعا زود میگذره:sad:
    من 14م :) تو چندمی هبه جوووووونم؟!
    فقط فروردین:motat:
    این زبونه چیه هبه خدا خبد کنه:دی
    خب ینی اسمت هبه س؟:)))) وا:))))
    خب منم فاصله سنیم 5 ساله و همه مون مجردیم ازین خاطر گویا دستمان خالیست:) خداحفظتون کنه عزیزم:)
    سلام هبه جونم خوبی؟! خوش میگذره؟!
    هبه توم فروردینی هستی؟! چه جالب!!!! همش میگفتم خییییییلی باهات راحتما...پرچم فروردین بالاس:thumbsupsmileyanim::applause:
    به روی چشم
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا